Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
21 916,15 + 10,15 = 21 926,30
Po lesie z Psem, 2 kółka i powrót do auta.
Zdecydowanie było mu za ciepło. Dwa razy zbaczaliśmy na bród żeby się schłodził.
Ale wybiegany, wracając jeszcze zahaczyliśmy o jezioro co by nanieść piasku do domu.
#psy
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry, nastał dzień dzisiejszy #hejtopiwowarszawa
Widzimy się (beze mnie, no chyba że... Zostawiam sobie opcję, bo a nuż) dziś o 19:00 na schodkach, zgodnie z propozycją @twombolt naprzeciwko kaskady (tj tutaj: https://maps.app.goo.gl/TVCjngTXJtVsXj2R6 )
Zapraszam!
@Tomoe @slawomiras @ddavvvidka @macgajster @starebabyjebacpradem @Shagwest (jednak Piwo bez Owcy) @Kaligula_Minus @Dudleus @Sweet_acc_pr0sa @macgajster @Yes_Man @myoniwy @Zielonywewszystkim @twombolt @Fafalala @CyniaFix - nawet jeśli się odżegnywaliście, to i tak zawołam, bo już nie ogarniam xD
#hejtopiwo #warszawa
#owcacontent
Zaloguj się aby komentować
Wyrósł sobie na obumarłej dębowej gałązce.
#grzyby #trypofobia


Zaloguj się aby komentować
Mój młody to jest ancymon.
Na ściankę wspinaczkową z książką.
I wiadomo, że jebnięty (ale zdrowo) po tacie.
#ksiazki #rodzicielstwo #czytajzhejto


Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#polityka #rakowetiktokipolityczne #rakowetiktokicybuliona #zoltenapisy
Ssakiewicz nie bedzie puszczal niemieckich reklam w swojej tv w ramach protestu. Ciekawe jakie sa kary za zlamanie umow reklamowych xd





Wiem że odpowiadam na rzecz oczywistą ale odpowiem na zdjęcie numer 3:
Nie tylko że słowackimi napisami stoją tam karetki, stoją też wojskowe karetki, karetki z czerwonym półksiężycem itd, a to dlatego że je tam k⁎⁎wa produkują i serwisują. https://autoform.pl
Przy okazji bardzo ciekawy zakład, ta sama firma kiedyś przerabiała polonezy na karetki, kiedyś stał tam nawet.
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
318 360 + 94 + 3 + 8 + 3 = 318 468
Mam kilka minut to wrzucę. Zakupy, z dziećmi i dzisiejszy wypad urlopowy. Miałem dojechać asfaltami do Siedlec ale w sumie mi się nie chciało, poza tym wróciłbym lekko za późno. I tak się zmotywowałem bo pogoda na Mazowszu nie zachęca. Te z kilometry z kostki na dojezdzie do Mińska Mazowieckiego to istny dramat. Każda na innym poziomie normalnie padaka... za to za Mińskiem fajne boczne drogi, drewniane domki i wiejskie klimaty.
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin


Zaloguj się aby komentować
No k⁎⁎wa XD pis zrobił sobie eldorado z SSP, całe rodziny zarabiały tam miliony, tworzyli sobie własnych oligarchów, a teraz próbują stać z ludźmi i krzyczeć, że im się nie podoba kolesiostwo. Trzymajcie mnie XD
#polityka

@Poziom122 czepili się tego uśmiechania jakby to było coś złego. Z drugiej strony oni nie potrafią się uśmiechać, wisienką na torcie jest "szczery" uśmiech Naurokiego a'la Joker
@JackDaniels to są takie miernoty, że nie potrafią się nawet merytorycznie do dojebać do takiego Trzaskowskiego, więc "wymyślili" mu "bonżura" (bo wykształciuch, a to przecież zło ostateczne dla proletariatu) i "dupiarza" (bo ten sam się tak nazwał). I tak samo było z "uśmiechniętymi"- bo przecież to coś złego się uśmiechać, jak sam jesteś w partii wannabe-nadętych-patryjotuff-męczenników-wallenrodów żarliwie modlących się do ponbucka o interwencję jak w słynnej modlitwie Polaka z Dnia Świra. Także no.
Zaloguj się aby komentować
318 206 + 61 + 6 = 318 273
Dzisiaj przed pracą pojechalem odwiedzić Lapidarium - Cmentarz krzyży. W zeszłym roku trafiłem w to miejsce przypadkiem i jadąc w kompletnej ciemności wyłaniajace się na drodze krzyże były dość przerażającym widokiem. Dzisiaj mimo, że było już jasno, miejsce to budziło dalej mój niepokój
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Transportery to za⁎⁎⁎⁎ste samochody. Gdyby tylko diesle nie miały AdBlue, DPFów i były w V6 to były by to nad pojazdy. A tutaj ktoś nie tylko poszedł w pneumatykę ale i nie bał się szarpnąć na felgi. #vw #motoryzacja #uk

Zaloguj się aby komentować
a kto to się tu chowa w krzaczkach? omnomnomnomnom #ogrodnictwo #rodos #ogrodkidzialkowe


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry, proszę wstawać, już jest rano!
#dziendobry


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować