Koniec urlopu, obżarstwa i świętowania. O 12 samolot, potem drugi, jutro do roboty... Ale mi się nie chce... Przynajmniej jak wyląduję to będę już przestawiony na inny tryb.
#urlop #praca
Koniec urlopu, obżarstwa i świętowania. O 12 samolot, potem drugi, jutro do roboty... Ale mi się nie chce... Przynajmniej jak wyląduję to będę już przestawiony na inny tryb.
#urlop #praca
Zaloguj się aby komentować
Mam teraz wolne aż do Nowego Roku.
Ale totalnie nie mam planu co robić.
Macie może jakieś propozycje?
Zaloguj się aby komentować
Pijcie ze mną kompot. Skończyłem wszystkie zadania w pracy i moge brać urlop do końca roku
Zaloguj się aby komentować
Przyjedź na urlop do rodziny i od razu jest "pomożesz?"

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W związku z niedawno rozpoczętym sezonem wakacyjno/urlopowym bardzo polecam zapoznać się z tematem ciemnej strony turystyki w 38 odcinku podcastu Dział Zagraniczny. Tym razem Maciek Okraszewski wraz ze swoim gościem - Tomkiem Michniewiczem opowiadają między innymi o zjawisku "dark tourism" czy o wolonturystyce.
Według badania Chińskiej Agencji Turystycznej, najpopularniejszym wakacyjnym kierunkiem w tym kraju jest obecnie Wuhan, gdzie zaczęła się pandemia koronawirusa. Podróżowanie w miejsca naznaczone śmiercią i cierpieniem mają swoją nazwę: dark tourism. Na przeciwległym krańcu jest wolonturystyka, czyli wakacje połączone z pracą humanitarną. Choć oba trendy wydają się ze sobą sprzeczne, to wyrastają z tej samej potrzeby i w równym stopniu przekraczają granice etyczne.

Zaloguj się aby komentować
Mam coraz bardziej dość obecnej roboty. niby poważne #korpo ale tak naprawdę mocny #januszex o polskich korzeniach.
Znalazłem sobie, trochę przypadkiem całkiem fajny nocleg na lipiec na wakacje i jeślibym wpłacił wszystko od razu to będe miał naprawdę przyzwoitą cenę. Napisałem do szefa czy mogę sobie zarezerwować urlop na lipiec (mam 66 dni urlopu do wykorzystania) a ten do mnie, że...
-- urlopy będziemy planować w czerwcu, do tego czasu nikt nie powinien sobie rezerwować żadnych terminów/hoteli
Ma to sens, prawda? W czerwcu na pewno znajdę jeszcze jakieś sensowne terminy w hotelach nad morzem (tak sobie żona w tym roku zażyczyła).
To serio januszex. Jeśli masz jakieś znajome Anetki z HR, delikatnie dopytaj. Pracodawcy muszą budżetować środki na wypłatę niewykorzystanych urlopów, tak więc z punktu widzenia korpo i finansów urlopy powinny być zaplanowane (przynajmniej wstępnie) w styczniu. U nas wręcz taki korponakaz poszedł i właśnie mi przypomniałeś, że zapomniałam to zrobić
Zaloguj się aby komentować
Dzieci, nie róbcie tego w przyszłości
66 dni urlopu w 2022 r. ., te zaklepane wstępnie 10 dni muszę wycofać bo zdechnę z nudów na kwarantannie

Zaloguj się aby komentować
Moja pocztówka z wakacji .. Chorwacja 2021

Zaloguj się aby komentować
Siemanero ziomeczki! Urlop wszedł za mocno i nie było czasu na lurkowanie. A jak tam u was żyćko? Pracbaza czy słodkie nieróbstwo?
Zaloguj się aby komentować
Okej robaczki! Pora się utleniać z #pracbaza i trochę odpocząć przed drugą #pracbaza
Jak coś ciekawego się urodzi, to będę informował
Zaloguj się aby komentować
Jeszcze 1,5h i URLOP!
Damn, nie pamiętam, kiedy ostatnio byłem na urlopie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować