Zaloguj się aby komentować
Odpowiednia segmentacja to podstawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uprzedzając mądralińskich. Żona dostała za darmo jak w ciąży była, rzuciła w kąt, ja ostatnio znalazłem i sobie łykam
#zdrowie #suplementy

Zaloguj się aby komentować
Cześć @enron, mam pytanie. Postanowiłem je zadać publicznie.
Wiem, że dużo biegasz i stąd Twoja opinia może mieć znaczenie w tym temacie.
Czy w związku z Twoimi intensywnymi treningami (robisz więcej miesięcznie niż ja rocznie XD) to czy suplementujesz np. magnez, kolagen czy kreatynę?
Z góry dzięki za info.
Pozdrawiam,
Pepo
Edit: każdy, kto uprawia czynnie sport też jest proszony o wyrażenie swojej opinii. Dzięki
#bieganie #suplementy #hejtosport
@peposlav Kreatyna jest polecana nawet niećwiczącym, sam mózg zużywa sporo. Do tego wit. D to podstawa dla każdego bez wyjątku. Reszta zalezy od diety, upodobań i nawyków.
Ja np. biorę kolagen (KFD lub SFD) który ma sporo fajnych dodatków (kwas hialuronowy, wit. C, wapń itp.), omega 3 i ashwagande na stres, ale to nie jest związane ze sportem.
@peposlav ja stary człowiek jestem, więc generalnie do śniadania koszyczek suplementów wchodzi
Ale dzieciom też daję.
Obowiązkowo magnez (jakiś dobry na cytrynianie, ja używam Magnefar B6 Forte), witamina D 2000j, Witamina C 1000j, Omega 3 1000j, coś tam jeszcze - chyba witamina B i cynk, jeszcze coś tam z czarnuszką i coś z borówką że niby na oczy.
Typowych pakerskich proszków proteinowych itp. nie stosuję, na siłowni tylko sobie popijam jakieś 4move czy inne izotoniki.
Zaloguj się aby komentować

Nasiona dyni pozostają cennym źródłem składników wspierających zdrowie. Mogą obniżać poziom cholesterolu, chronić układ krążenia, działać przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie, a także wspierać zdrowie prostaty – powiedziała ekspert dr Magdalena Grajzer z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu . Dynia...
Nowe rewolucyjne lekarstwo wyszło! Jeszcze nie wiemy na co, ale rewolucyjne!
Interducing:
TRYPSYNOSCORPIN!
#bieganie @Trypsyna @scorp #medycyna #heheszki #opornikcontent #suplementy


Zaloguj się aby komentować
#zdrowie #jod #suplementy
Suplementacja jodu, jodyną przez skórę. Co myślicie?

Zaloguj się aby komentować
Zapomniałem o suplementacji czosnku...
#zdrowie #suplementy

Zaloguj się aby komentować
Pamiętajcie drogie dzieci o suplementacji czosnku w ten okres jesienno zimowy!
#suplementy #czosnek #zdrowie

Zaloguj się aby komentować
Jakby ktos chcial zrobic zapas, albo sie konczy to jest dobra promka kreatyne treca
https://www.bodypak.pl/pl/kreatyna/18602-creatine-monohydrate-500g.html?smak=naturalny
#hejtokoksy #suplementy #zdrowie
Zaloguj się aby komentować
Przesadzilem, co?
#hejtokoksy #suplementy #zdrowie

@bartek555 napisz co tam masz. Ja kiedyś pytałem się 7Nutrition czy ta berberyna co nazywa się "Berberyna HCL" jest rzeczywiście w postaci chlorowodorku (bo w składzie nie było to napisane, kusiła cenowo) to odpowiedzieli, że niby tak ale brzmiało mi to dość wymijająco, wolałbym mieć to jasno wypisane. Od tego czasu unikam ich produktów.
Swanson i ew. Alliness. Ale i tak moje zapasy supli to 1/5 tego co Ty masz
Zaloguj się aby komentować
Wczoraj miałam okazje spróbować na rowerze tego o to izotonika z Treca. Smak Jabłko mięta. Petarda, chyba najlepszy smak izotonika z prochu jaki miałam okazję pić. Smakuje jak tymbark, polecanko.
#sport #bieganie #rower #suplementy #suplementacja #dieta

Zaloguj się aby komentować

Ministerstwo Finansów szykuje rewolucję w przepisach dotyczących tzw. opłaty cukrowej. Rządowy projekt nowelizacji ustawy o zdrowiu publicznym zakłada objęcie dodatkową daniną kolejnych produktów spożywczych, w tym suplementów diety w formie napojów. Zmiany mają wyeliminować luki prawne i...
Czy suplementacja wit D w okresie jesień-zima-wiosna to nadgorliwość, niepotrzebnie wydawane pieniądze czy jednak konieczność?
#hejtokoksy #silownia #zdrowie #dieta #suplementy
Zaloguj się aby komentować
#oszukujo #suplementy
Do chłopa w robocie zadzwoniła kobieta i wcisnęła mu tabletki na ból kolan. 160zł za tabletki ktore nie istnieją...


Zaloguj się aby komentować
#hejtokoksy #suplementy #monke
Zaloguj się aby komentować

Działalność celebrytów promujących suplementy rzekomo leczące choroby nie różni się od działań szamanów czy szarlatanów – powiedział PAP dr Jerzy Kosikowski z Naczelnej Izby Lekarskiej. Resort zdrowia szacuje, że pseudomedyczną działalność prowadzi od kilku do kilkunastu tysięcy osób lub...
#kulturystyka #suplementy #dieta
Myślicie, że warto taką przedtreningówkę kupić?
Co prawda nie jest bezglutenowy ale ta rzodkiewka w logo obok sugeruje, że to wegańskie.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jaki suplement dla faceta? #hejto40plus #zdrowie #suplementy
Znalazłem takie jak na zdjęciu. Skład chyba dobry ale 175zl miesięcznie w subskrypcji wydaje mi się dość dużo. Z drugiej strony 20-30 zł różnicy to żadna różnica.
Wiadomo kwasy omega i witamina D3 i kompleks B. Coś jeszcze jest bardzo ważne?

Latem nie ma potrzeby suplementacji witaminy D, chyba że rzadko wychodzisz na słońce lub bez umiaru smarujesz się kremami z filtrem UV. Sporo osób ma niedobory witaminy C, przy czym stres wzmaga jej zapotrzebowanie. Jak czujesz się zmęczony to możesz mieć też niedobory magnezu, szczególnie w mózgu. Wiele osób cierpiących na przewlekłe migreny ma właśnie niedobór magnezu. Możesz zawsze spróbować i jak nie będzie efektu to przerywasz i tyle. Poczytaj sobie np. o N-acetylotaurynianie magnezu (sprzedawana np. pod brandem ATAMg) lub taurynianie magnezu. Przy okazji dostarczysz organizmowi trochę tauryny, może poczujesz trochę więcej energii. I kup sobie normalne suplementy z porządnej firmy a nie jakieś subskrypcje. Przynajmniej będziesz miał pewność co jest w środku, do tego za mniejsze pieniądze. Suplementy o takim składzie tyle nie kosztują. Na pierwszy rzut oka nie widać czy oni to produkują czy tylko dystrybucja produktu wytworzonego c..j wie gdzie.
@pokeminatour @LaMo.zord @UncleFester
Wiedziałem żeby Was nie słuchać tylko kupić sobie jakieś dobre drogie suple, pobrać dwa tygodnie i potem zapomnieć na rok...
Zrobiłem badania
Sód w normie
Potas w normie
Wapń w normie
Fosfor w normie
Magnez w normie
Żelazo w normie
B12 w normie
D3 w normie
i wuj bombki strzelił nie mam co brać
Zaloguj się aby komentować
Jak masz niepohamowaną chęć mordu idąc do #pracbaza spróbuj suplementacji tego:
#suplementy

Zaloguj się aby komentować