Zaloguj się aby komentować
Krenink odbyty, 2 h podnosiłem ciężary.
Claude wyliczyl mi wszystko, przepaliłem z 1000 kcal sumarycznie.
Próbuję od dluzszego czasu rozpracować bar prawy. Od siedzenia przed komputerkiem mam ewidentnie zmniejszoną mobilność prawego barku ( na 99 procent chodzi o nieregularne ułożenie rąk ).
Zauwazylem na siłowni worek bokserski. Nie zauważyłem, żeby ktokolwiek z niego korzystał. Chyba sobie coś do niego przylepię i będę tłuc do utraty sił.
Zrobilem 100kg na leg presie w seryjnych 5x10 i jak wstałem to mi lekko zawirowało w głowie. Zastanawiam się jak aie tego pozbyć i czy to w ogole mozliwe.
Wjeżdża twarog 500 gramow na obiadek z sosem #kalorzero słony karmel i garść migdałów.
Na obiadokolację mam kurczaka i ryż konjac #kalorzero
Dwa dni odpoczynku i zwiększam 10% ciężarki na kazdym izotoniku.
Jestem bardzo szczęśliwy dzieki ćwiczeniom na tej siłowni, naprawdę daje mi to "coś". A jak sobie pomyślę, ze tego nie robiłem wczesniej to wpadam znowu w samobiczowanie i chce pojsc na kolejny trening. Zacząłem się zastanawiać nad tym, czy nie powinienem zacząć badać swoje funkcje poznawcze i długość treningów na silowni. Istnieje na pewno korelacja zwiazana z pamięcią krotkotrwałą i kojarzeniem faktów, ale chce miec to sprawdzone na sobie.
Chyba rozumiem tego kolesia Immortal Unc, jesli chodzi o zdrowie, nie bardzo rozumiem go jesli chodzi o inne rzeczy xD
Kupiłem sobie suplementy nawet, zrobiłem baterię badań. Bedzie za⁎⁎⁎⁎ście.
@Dudleus widziałem dziś doslownie drugi obrazek na siłowni.
Polecam serdecznie, jeśli ktos jeszcze nie zaczął tego praktykować.
#siłownia #trening #bialko #suplementy





Zaloguj się aby komentować
#suplementy #hejtokoksy #silownia
Ile spożywacie białka na kilogram masy ciała i czy dostarczacie je tylko z normalnego jedzenia, czy używacie białek w proszku?
U mnie ostatnio to 2,5g/kg i nie używam białka w prochu
@1312 staram się nie schodzić poniżej 1,5 g na kgmc, ale realnie przekraczam 2 g na kgmc. białko w proszku używam raczej jako dosładzanie owsianek i gofrów, bardzo rzadko piję typowego szejka białko+mleko
ogólnie przekraczanie 1,6 g na kgmc dla przeciętnego ćwiczącego nie daje efektów anabolicznych. ale jest bardziej sycące niż inne składniki, więc plus
Zaloguj się aby komentować
Znacie może jakąś kreatynę którą można rozpuszczać w zimnej wodzie i nie wytrąca się od razu? Najlepiej takiej która nie jest ku⁎⁎⁎⁎ko przesłodzona jak OstroVity?
Pewnie będzie ciężko. Nie cierpię pić kreatyny na ciepło. Ostatnio przestawiłem się na kreatynę w pastylkach, co prawda są wielkie i trzeba ich sporo, ale nie ma z nimi tyle pitolenia.
I przy okazji gorąco odradzam kreatyny firmy OstroVit.
Brzoskwiniową jeszcze od biedy da się wypić, z dużą dawką cytryny, ale mango to syf a arbuzowa to taki sztuczny smak że się rzygać chce.
#suplementy #kreatyna #hejtokoksy


Zaloguj się aby komentować
Shoty konopne są reklamowane jako szybki i naturalny sposób na wyciszenie i poprawę samopoczucia. Jednak relacje użytkowników coraz częściej odbiegają od tej wizji. Zamiast delikatnego relaksu pojawiają się objawy takie jak zamulenie, uczucie odcięcia od rzeczywistości czy problemy z koncentracją. Co więcej, działanie tych produktów bywa bardzo nieprzewidywalne – jedna osoba nie odczuwa nic, podczas gdy inna doświadcza silnego efektu przypominającego lekkie odurzenie. To rodzi poważne pytania o skład i mechanizm działania. Deklarowane składniki, takie jak CBD, witaminy czy dodatki roślinne, nie powinny wywoływać takich efektów. Pojawiają się...
Kto da wincyj?
#zdrowie #suplementy #opornikcontent #sniadaniemistrzow


@Opornik Pół Tussicodinu – na kaszel po fajkach. Z krzyżykiem na ból głowy, też po papierosach. I pół Leriwonu – przeciwko czarnym myślom przed snem i depresji, i ułatwia zaśnięcie. I pół Imovane – na sen pierwszy. I do tego pół Stilnoksu – aby ten sen podtrzymać. I Aspirynę – profilaktycznie. Prozac – na chęć życia. Geriavit – na się niestarzenie. Memotropil – na lepsze funkcjonowanie metabolizmu mózgu. Etopirynę – profilaktycznie.
Zaloguj się aby komentować
https://www.instagram.com/badamysuplementy
#suplementy #zdrowie #hejtokoksy


@bartek555 O c⁎⁎ju złoty. Cała tablica Mendelejewa i jeszcze trochę. A to takie ekologiczne podobno.
Ten ftalimid jest wykorzystywany do wszystkiego. Więc są to tylko jego pozostałości nie wiadomo co tam mogło być.
Ale tam z tego ostrowitu, to jest już na grubo. I co z tego że nie przekracza norm jak normy się zmieniają.
Ja mam ashwagandę z SFD. No ciekawe. Aż sobie łyknę dla uspokojenia.
Zaloguj się aby komentować
Powszechnie mówi się o tym, że mając do wyboru zakup suplementu albo leku, lepiej wybrać ten drugi ze względu na fakt potwierdzonej zawartości poszczególnych składników, itd. Suplementy są za to zazwyczaj tańsze. Producenci poszli jednak o krok dalej. Można teraz kupić tabletki (w tym przypadku z magnezem), które formalnie są odczynnikiem chemicznym.
#zdrowie #leki #suplementy


Zaloguj się aby komentować
#suplementy znalazłem gdzieś w czeluściach szafki białko trec whey 100 o smaku czekoladki, nie ruszane już ze dwa lata chyba.
wyglądało na dobre i tak mi zapachniało, że zrobiłem porcję blendując ze starym, prawie czarnych z zewnątrz bananem.
pychotka, ale dobre
teraz czekam na efekty.
gastryczne
Zaloguj się aby komentować
Pijecie tran? Jeżeli tak, to Fundacja Badamy Suplementy przeprowadziła ostatnio badanie kilku popularnych olejów z ryby i wyniki jakościowe są bardzo dobre. Samej fundacji nie znam ale z tego co widzę to robią zbiórkę środków i gdy zgromadzą odpowiednią kwotę wysyłają produkty do badania.
Przebadano: Norsan, Eqology, Möller’s, Lýsi i Osavi.
https://www.badamysuplementy.pl/wyniki-badan-suplementu-eqology-i-norsan/
https://www.badamysuplementy.pl/wyniki-badan-tranow-mollers-lysi-osavi/
Tu jeszcze na fb porównanie cen: https://www.facebook.com/badamysuplementy/posts/pfbid02yYC3p2raj9NEY4LoSCyWz4SxbSG4VL5o9jWhptv4VAgPZKYiHnDTKpbj3LyAD2Tdl
#zdrowie #tran #suplementy
Zaloguj się aby komentować
Sfd kupilo greatone
Rip
#suplementy #hejtokoksy
Zaloguj się aby komentować
7 porcji dilerskich (dzien/noc)
#hejtokoksy #suplementy #zdrowie

Zaloguj się aby komentować
Moj stary jest fanatykiem suplementow. Cala chata zajebana suplementami.
#suplementy #hejtokoksy #zdrowie


Zaloguj się aby komentować
Ostrovit ma promke -15% do 10.01.2026. Kod 2026
#zdrowie #hejtokoksy #suplementy
Zaloguj się aby komentować
Dzisiejsze sikosłoiki kolegi @l100e skojarzyły mi sie z jaglakiem i reklamą nitrobolon-u
https://youtu.be/46eYvMj6ZLY?si=IG5MLyWWcEIwtN0r
#hejtokoksy #silownia #suplementy
https://www.hejto.pl/wpis/nie-wiem-czy-jestem-chytry-sprytny-czy-po-prostu-leniwy-ale-robie-sobie-szoty-z-
Zaloguj się aby komentować
Macie jakiś sklep z suplementami typu żelazo, wit d, tongkat ali itepe? Kupowałem na allegro, ale jakbym mógł wszystko w jednym miejscu naraz to byłoby najs.
#suplementy #zdrowie #allegro #hejtokoksy
Zaloguj się aby komentować

Główny Inspektorat Sanitarny ostrzegł przed suplementem diety Błonnik 350 g marki Oleofarm, w którym wykryto obecność pałeczek Salmonella. Produkt z partii 240384 i datą minimalnej trwałości 03.2026 został objęty procedurą wycofania z rynku ze względu na ryzyko zatrucia pokarmowego. Główny...
Zaloguj się aby komentować
O matko jaka okazja xDdd
Jak dobrze, ze wprowadzili nakaz pokazywania najnizszych cen sprzed 30 dni.
#suplementy #zdrowie
J⁎⁎ac bodypak pradem. Za tyle to ja 3kg kupuje, meh.

Zaloguj się aby komentować
Ostrovit ma blackweek -25% na wszystko.
#hejtokoksy #zdrowie #suplementy #silownia
Zaloguj się aby komentować