Niemce znowu chcą bawić się w deportacje.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niedawno u naszych sąsiadów odbył sie zjazd w którym brali udział niemieccy radykałowie, oraz (około 25% poparcia) członkowie sondażowo drugiej na chwilę obecną partii w Niemczech, czyli NSDAP... tfu wróć! - AfD. (idą wybory)
Jak można było sie spodziewać, politycy AfD NIC NIE WIEDZIELI o tym, że poruszony zostanie temat masowych wysiedleń z ukochanego Heimatu...¯\_(ツ)_/¯
Ja tez nic nie wiem o tym, czy Martin chciał studiować malarastwo...xD
Dyskutowano miedzy innymi o deportacji miliona emigrantów (gdzieś do Afryki xd) w tym tych z paszportami niemieckimi. Trzy główne grupy w ich orbicie zainteresowania to: emigranci ubiegający sie o azyl, emigranci z pozwoleniem na pobyt w Niemczech i Niemcy, którzy nie chcą sie integrować xDDD
Zjazd poprowadził Martin Sellner - AUSTRYJACKi skrajnie prawicowy działacz polityczny i przywódca Austriackiego Ruchu Identitarneg. Sellner wychował się poza Wiedniem. Już jako nastolatek zaangażował się w politykę nacjonalistyczną, będąc częścią austriackiej sceny neonazistowskiej. Ma bana na wjazdy do UK i USA.
@rebe-szunis jest tylko jedno jedyne arcyproste rozwiązanie problemu gwałtownie zyskującej na popularności AFD: Pozbawić nielegałów socjalu. Sami wyjadą, poparcie dla AFD upadnie, nowi przestaną przypływać.
@bleblebator-bombambulator to trochę bardziej złożony problem socjal jest tam taki sam i dla Niemca i dla uchodźcy z ich konstytucji „Nikt nie może być dyskryminowany lub uprzywilejowany ze względu na płeć, urodzenie, rasę, język, ojczyznę i pochodzenie, wyznanie, poglądy religijne lub polityczne…” tam jest niezły cyrk, czego skutkiem jest poparcie dla Afd.
@PornoKing wystarczy zażądać oryginalnych dokumentów osobistych. Problem solved. Tożsamość NN, to komu wypłacać socjal? Przecież dzisiaj banki żądają wszystkich danych.
@rebe-szunis trochę im się nie dziwię. Poprzednia ekipa sprowadziła im potężny kłopot, aktualna nic nie robi. Radykałowie mówią że to załatwią... Jak w 1933
Na co kler jeszcze liczy? Że po tylu latach ich kompromitacji w przestrzeni publicznej (okradanie wraz politykami Polaków, skandale pedofilskie, obyczajowe, etc.) ktoś będzie brał ich urojone opinie na poważnie i będzie się z nimi układał?
W środę szef rządu poinformował, że dzień wcześniej odbyły się konsultacje społeczne z różnymi organizacjami kobiecymi. W trakcie tych spotkań omawiane były różne kwestie, które dotyczą kobiet i ich praw. Premier podkreślił, że rząd jest gotowy do złożenia w najbliższych godzinach do Sejmu projektu o legalnej i bezpiecznej aborcji do 12. tygodnia ciąży. - Jesteśmy gotowi do złożenia w najbliższych godzinach do Sejmu projektu o legalnej i bezpiecznej aborcji do 12. tygodnia - przekazał Tusk.
Czas facetów w sukienkach na szczęcie się w Polsce kończy. Dość pasożytowania na publicznej kasie i dość wygłaszania pouczeń przez tą zgniłą moralnie instytucję. To wasz początek końca!
Przez 8 lat konstytucja nie miała dla PiSowietów i ich rezydenta, żadnego znaczenia, a teraz im się przypomniała? Nie uznawali jej przez cała swoją okupację, więc można założyć że ich nie dotyczy
@DirtDiver może i nie ma. Nie wiem. Wiem, że to nie pisowcy paradowali w koszulkach konstytucja i wyli do księżyca to słowo niczym modlitwe. Wydawaćby się mogło, że ludzie, którzy tak się troszczyli o konstytucję będą to robić nadal
Sąd Rejestrowy odmówił wpisania likwidacji Polskiego Radia.
Plan Sienkiewicza być może uległ w gruzach, ale może nie do końca. Jego uchwała ma domniemanie obowiązywnaia do momentu, gdy Sąd nie stwierdzi jej nieważności. A to może się zdarzyć, jeśli ktoś ją zaskarży. Będziemy mieli kolejny pat prawny.
Co ciekawe - Sąd domaga się w uzasadnieniu, aby uwzględniono rolę KRRiTV w kreowaniu zarządów - dziwne, że nie domagał się tego gdy wpisywano zarządy wskazane przez radę mediów narodowych.
Karuzela prawnego spierdolenia kraju stworzona przez PiS kręci się dalej.
@Gadu_gadu ponad 90% kontroli jest "dzień po" - wolałbym aby nieuchronność kary była niezależnie od statusu typu polityk, pseudo gwiazda, milicja, itp