Zdjęcie w tle
grzyp-prawdziwek

grzyp-prawdziwek

Mocarz
  • 185wpisy
  • 343komentarzy
  • 2obserwujących

Jak zjebanym debilem trzeba być, aby zostawić kibel w takim stanie. Ja pierdolę. #holandia #pracbaza #bialorus

34a10296-60b8-4628-bcd0-0dc308a43e50
kodyak

@grzyp-prawdziwek też nie rozumiem ale u mnie ostatnio przyjmuja dużo nowych i w sumie mlodych co zauważyłem skutkuje obniżającym się poziomem toalety,

 

Wyglądu że mamy synków nie nauczyły co to berło i żeby chlewu nie zostawiać jeśli się da

0
AureliaNova

@kodyak Dobra, dobra, my już wiemy, kto to jest ci "nowi", "młodzi". A jakoś dziwnie to zawsze jest afera po tym, jak ty wychodzisz z kibla

0
xniorvox

@grzyp-prawdziwek Jak się obsrywa kibel w ten sposób? Stawia się nogi na desce i sra w przykucu "na małysza", czy stojąc na podłodze wypina się dupsko w ogólnym kierunku muszli i strzela z jelita?

1
VonTrupka

@grzyp-prawdziwek wydrukuj i przyklej nad toaletą
ci tzw. ROBOLE na budowach są bardziej wychowani niż biurowi obesrańcy
Na budowie może być wszystkiego nawalone po piętro, syf, brud, pył, leje sie na łeb ... ale kibelek czyściuteńki, bo o odrobinę prywatności trzeba samemu zadbać wiedząc że się z tego przybytku będzie korzystało jeszcze wiele razy

d4bffb2c-1892-47b8-bbae-47f7d979e3c1
0

Zaloguj się aby komentować

Każdy jutro będzie miał szansę, aby wesprzeć dzieci poprzez akcję pajacyk.pl Każdy kumaty wie, że są one targetem Jana Wojtyły. Wypatrujcie mnie o świcie z remasterowaną wersją Barki. ~Jesus

#2137 #charity #pajacyk God Bless You

e5d783a6-c368-4a9d-a72a-c66ac09e0bfa

Zaloguj się aby komentować

Tupolew robi bul bul bul up

#heheszki #polityka

64c7bfa5-69a6-4505-8c73-3ec3c99dbfb9
dsol17

@grzyp-prawdziwek @Kubilaj_Khan Z czego tu się śmiać,w obu przypadkach ta sama głupota tylko skala zaniedbań inna. Tupolew to bardziej jak pęknięta opona w samochodzie prezydenta Du*y:

 

https://www.newsweek.pl/polska/dlaczego-doszlo-do-wypadku-limuzyny-prezydenta-dudy/vft8qwm
https://www.rp.pl/kraj/art10040241-wypadek-prezydenta-dudy-zawinila-zuzyta-opona

 

Biorąc obie teorie pi razy drzwi i podpinając je pod tupolewa - pasuje idealnie.

 

Aha i @Kubilaj_Khan https://www.youtube.com/watch?v=cz0kGXXWi6s
Jakbyś się bulwersował DATA : 14 LISTOPADA 2009. Smoleńsk to był 10 kwietnia 2010. Wiem jaki dzień mamy dzisiaj,ale piszę 100% serio.

 

I można niby podejrzewać coś więcej,jakiś #spiseg i robić #teoriespiskowe,ale było wiadomo co się dzieje. W przypadku Tupolewa zawnił remont silnika a nie żadna brzoza tak przy okazji,silnik się rozpadł po tym jak piloci dali maksymalne obroty by poderwać maszynę - wszędzie to piszę,ale każdy ma to w dupie.

4
grzyp-prawdziwek

@dsol17 no spoko, ale pisowcy idą w zaparte że to Tusk czy nawet Lepper siedzieli za sterami, tam już jest taka odklejka, że cały ten rząd powinien siedzieć w pokojach z białymi ścianami.

4
dsol17

@grzyp-prawdziwek To nie jest odklejka,to jest nadzieja że "ciemny lud to kupi". Zawsze się trafią jacyś idioci którzy w te brednie uwierzą.

0

Zaloguj się aby komentować

Atorek PiSowska onuca, nie mówi w poście że ujawniono niejawne dane ofiary postępowania procesowego, tylko mówi że ofiarą była ujawniając dane postępowania procesowego ofiarą pedofila. Po osiedlu też pewnie lata I krzyczy "mój klient okradł ten sklep" co za jebany ułom. #wideprezentacje #ator #polityka #pisowskikundel #prawo

3a8d9f3e-260e-4698-91d7-58b8a32b1a0f
Eldon.Tyrell

@grzyp-prawdziwek kiedyś miałem fazę na szurskie filmy, i czasami nadal oglądam, ale nie jego. On jest niesamowicie irytujący.

1

Zaloguj się aby komentować

Czy Ator z wideoprezentacje jest zamieszany w samobójstwo syna posłanki PO? Wypuścił materiał w którym zwraca się w obronie Dariusza Mateckiego, jakby byli najlepszymi kolegami. O innych osobach mówi pełnym imieniem w swoich materiałach, a w sprawie samobójstwa chłopaka zdrabnia imię jak by się znali, słowo Darek pada tyle razy...ani razu chyba Dariusz. Proponuję aby odpowiednie służby sprawdziły powiązania Woźniaka z Mateckim.

#Polityka #ator #wideprezentacje

A_I

@grzyp-prawdziwek dziękujemy za propozycje. Służby od jutra się tym zajmą.

0

Zaloguj się aby komentować