40°C?
To tylko propaganda producentów klimatyzacji.
Taras sam się nie zrobi.
Tylko miękkie faje narzekają. 😎
#buildbyduck #budujzhejto #budownictwo #robolvibe


40°C?
To tylko propaganda producentów klimatyzacji.
Taras sam się nie zrobi.
Tylko miękkie faje narzekają. 😎
#buildbyduck #budujzhejto #budownictwo #robolvibe

Zaloguj się aby komentować
Od poprzedniego wpisu minęło trochę czasu, no ale pogoda nie rozpieszczała, bo padało....
A wczoraj i dziś mówili odpocznij, jest gorąco!
A ja mówię że odpoczynek jest dla słabych! prędzej zemdleje niż odpuszczę robotę!
no i tym sposobem mamy pierwsze 9m2 tarasu z ponad 30 zrobione.
Cóż, jedni szukają wymówek, drudzy sposobu xD
Usiasc na tarasie budowanym od zera własnymi rękoma i wypić piwko - bezcenne :)
#Buildbyduck #budujzhejto #budownictwo #robolvibe

Zaloguj się aby komentować
Ostatnio w pracy wywiązała się ciekawa dyskusja, mówię że w sumie to brałem nawet pod uwagę bmw (nie ważne jakie) ale nie chciałem bym postrzegany jako seba no i że bmw nikt nie chce przepuścić i parę osób się że mną zgodziła, twierdząc że 90% kierowców tej marki to podludzie i nie należy im się szacunek xD
Przechodząc do konkretów, jaki macie stosunek do kierowców bmw, przepuszczacie czasem np jak chcą włączyć się do ruchu??
Nie mylić że złośliwością. #bmw #podroze #polskiedrogi #motoryzacja
Zaloguj się aby komentować
Ci brukarze to też nieźle złodziejaszki, to już wolę mieć spierdolone za darmo i problem z długim weekendem się sam rozwiązal, będę mógł się napić przy robocie jak prawdziwy fachowiec 🤣
Także sprzęty zakupione, materiał jest, można robić taras, a potem podjazd do garażu 😛
#robolvibe #buildbyduck #budujzhejto #budownictwo

Zaloguj się aby komentować
No teraz to już naprawdę łazienka skończona 😍
Zrobiło się jakby luksusowo
#RobolVibe
#buildbyduck #budujzhejto #budownictwo #glazura

Zaloguj się aby komentować
DWA PIORUNY ALBO ODKRĘCAM KRAN! #pokazkota

Zaloguj się aby komentować
Paniee kto to tak spierdolił?
Złodziej Adi - glazurnik, chciał 5 tys za łazienkę, a mi serce pęka bo nie daje zarabiać złodziejom i pijakom (bo jak złodziej to i pijak pewnie) więc poświęciłem półtora miesiąca swojego cennego życia i zrobiłem sam, może i jest średnio, ale 5k w kieszeni czyli za⁎⁎⁎⁎scie bo kupiłem se ekspres do kawy i deskę 😍
Jeszcze nie skończone(ani łazienka ani salon xD) #buildbyduck #budujzhejto #budownictwo #glazura

Zaloguj się aby komentować
Stary c⁎⁎j deskę kupił i se jeździ, no nie wierzę #skateboard #longboard

Zaloguj się aby komentować
Jadę znowu do mojego ukochanego poznania 🤡(i to 3 razy w ciągu 2 tygodni 🤮)
Poszukuje jakiejś knajpy z azjatyckim żarciem, najbardziej interesuje mnie jakieś sushi, ale niekoniecznie, może być jakies dobre chińskie lub koreańskie i, no ale cena też jest ważna bo idziemy w 3 osoby a płaci jedna czyli ja xD
Ostatnio z kebsem trafiliście, to może i tym razem się uda
#poznan
@Dzika_kaczka_bez_dzioba Ramen? https://maps.app.goo.gl/cnzDEJv6Rv5HHSkE8 tylko może być kolejka
Zaloguj się aby komentować
Wie ktoś jak w suszarce bosch serie 6 wybrać program "drzemka premium" ?
#buildbyduck #kot #pokazkota

Zaloguj się aby komentować
Nie wiem czy to jest cokolwiek warte, ale jelsi komuś się przyda to bardzo chętnie odstąpię kod.
#inpost #audioteka #audiobook

Zaloguj się aby komentować
Te uczucie kiedy budowa staje się domem. 3 lata ciężkiej pracy. Aż się wzruszyłem. Dzis pierwsza noc w nowym DOMU.
#buildbyduck #budujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Stolarz złodziej chciał mnie oszukać, ale ja się nie dałem oszustowi. Może i jest średnio, ale przynajmniej tanio czyli za⁎⁎⁎⁎scie bo się hajs kończy 🤣
#buildbyduck #budujzhejto #budownictwo


Zaloguj się aby komentować
14 dzien poszukiwań auta. Zima. Ogłoszenia dodają tylko handlarze. Przez 2tygodnie pojawiło się jedno ciekawe ogłoszenie od osoby prywatnej ,pojawiło się we wtorek, mogłem jechać obejrzeć w sobotę. Poszło w piątek....
Dużo aut wisi kilka miesięcy. Jak widzę zdjęcia ze drzewa mają pełno lisci i na wyświetlaczu temp 20 stopni to już daje mi to do myślenia.
Większość to handlarze. Firmy wyprzedzające flotę niby mają historie serwisowa ale leży w księgowości więc jej nie zobaczę, osoby prywatne ładują worek złota w auto i nawet nie mają paragonu czy faktury
Chciałbym nie analizować, pojechać kupić i mieć w d⁎⁎ie.
Druga połowa stycznia zapowiada się zimowo.... Mam powoli dość
. #gorzkiezale #samochody #motoryzacja
@Dzika_kaczka_bez_dzioba Jest paru uczciwych handlarzy sprzedających dobre i niekombinowane auta z Niemiec. Pół roku temu od jednego z nich kupiłem auto, obecnie natłuczone 8k km i jestem za⁎⁎⁎⁎ście zadowolony. Bezwypadkowy, cały w oryginale z małym przebiegiem. Zero korozji. Ostatni wpis w książce serwisowej miesiąc przed importem. Brak jakichkolwiek problemów i awarii, wlewam tylko paliwo i jeżdżę. Gdybyś był zainteresowany, to mogę podać namiary na priv
@Dzika_kaczka_bez_dzioba Po co jechać 1,5h drogi jak są ludzie co sprawdzają auta zawodowo w różnych lokalizacjach. Nie mówię o firmach co terminy mają czasem za 2 dni. Tylko prywatnie. Na upartego to dzwonisz do warsztatu niedaleko sprzedawcy, mówisz że chcesz u nich auto sprawdzić przed zakupem i płacisz blikiem, wymagasz jedynie żeby sprawdzili za i przeciw, pdst dokumenty i przesłali trochę zdjęć. So many options today
Zaloguj się aby komentować
Rynek pojazdów używanych jest po⁎⁎⁎⁎ny, czy patrzę na 15letnie czy na 4 letnie, jedne i drugie mają zbliżone przebiegi. Czyli ok 300 tys.
No i oprócz diesli są same benzyny 1.0turbo 150km.
Wszystkie ceny zawyżone o jakieś 30-40%
A to co w dobrej cenie wyglądające interesująco znika praktycznie odrazu.
Co tu się odjebało w ciągu ostatnich 5 lat.
#gorzkiezale #samochody #motoryzacja
No efekt downsizingu. Taki silnik to już szrot a ludzie zabulili. Przyszedł właśnie ten moment kiedy trzeba to na złom wysłać ale ludzie chca to jeszcze opylić żeby nie być stratnym do końca. Jest prawie pewne że będzie przy tym coś do zrobienia o ile nie wymiana całego silnika
Dziwna sprawa samochody nadal mocno drożeją.2 lata temu kupiłem chr2 a rok temu na przeglądzie widziałem że najbogatsza wersję była już droższa o 15 tys niż jak ja kupowałem.
Generalnie trudno uwierzyć że inflacja spada skoro budowy mieszkań i w szacowaniu kosztów spece mylą się o jakieś 100-150 tys
@Dzika_kaczka_bez_dzioba jak zaczął się covid i praca zdalna to zastanawiałem się czy nie sprzedać swojego opla, bo tylko stoi w hali, bo auto Różowej jest lepsze i nim jeździmy na dalsze wycieczki.
Ale jak pomyślałem ile ja się go naszukałem i że to jest auto, którego stan znam, wiem co trzeba zrobić (tuleje xD), ile pali, że nie było palone w środku, itp. to stwierdziłem, że nie. Zostanie ze mną jako auto awaryjne i nie żałuje tej decyzji
Zaloguj się aby komentować
Można mieszkać. No prawie 😍
#buildbyduck #budujzhejto#budownictwo

Zaloguj się aby komentować
Przeprowadzka wisi w powietrzu #buildbyduck #budujzhejto #budownictwo #chwalesie

Zaloguj się aby komentować
Jak zwykle się czepiam, ale spójrzcie na to, z początku myślałem że to ktoś bez wyobraźni, bo przecież to teren szkoły, ale na szczecie ktoś pomyślał i przypiął na trytytki do rynny xD
#rusztowanie


Zaloguj się aby komentować
Zgadnijcie kto zrobi imprezę sylwestrowa na nowym domu?
Zaczynając budowę nie potrafiłem nic więcej niż pomalowie ścian. W ciągu dwóch lat nabyłem tyle umiejętności, zaczynając od sufitów, przez układanie płytek, tynkowanie, kończąc na spawaniu, że chyba jak skończę budować to pójdę na swoją działalność 🤣
#buildbyduck #budujzhejto #budownictwo #chwalesie

Zaloguj się aby komentować
Są jeszcze anonimowe Hejto wyznania? Co się z tym stało?
Zaloguj się aby komentować