Od poprzedniego wpisu minęło trochę czasu, no ale pogoda nie rozpieszczała, bo padało....
A wczoraj i dziś mówili odpocznij, jest gorąco!
A ja mówię że odpoczynek jest dla słabych! prędzej zemdleje niż odpuszczę robotę!
no i tym sposobem mamy pierwsze 9m2 tarasu z ponad 30 zrobione.
Cóż, jedni szukają wymówek, drudzy sposobu xD
Usiasc na tarasie budowanym od zera własnymi rękoma i wypić piwko - bezcenne :)
#Buildbyduck #budujzhejto #budownictwo #robolvibe
