Zdjęcie w tle
Tuniex

Tuniex

Gwiazdor
  • 18wpisy
  • 350komentarzy
Wracam powoli po operacji kolana do treningów. Robiłem dzis martwy 25kg na stronie, 4 serie po 8-10 powtórzeń, jako ostatnie ćwiczenie (w domu robię brzuszki i trochę rozciągania). Miałem problem z dojściem do domu, mam 6-8min. Myślałem że mi dolne plecy wybuchnął.
#hejtokoksy
bartek555

@Tuniex byczku popraw technike, ledzwia powinny pracowac, ale nie zeby bolaly po treningu

bartek555

@tuniex musialbym zobaczyc jak dziwgasz, ale najprawdopodobniej masz za daleko od siebie sztange (powinna isc po piszczelach do gory, moze jestes za bardzo pochylony do przodu (piszczele powinny byc pionowo, kolana nie przekraczac linii sztangi), a moze po prostu nie trzymasz prostych plecow i nie spinasz bebechow

Zaloguj się aby komentować

Ten, co się nikomu nie kłania.
29e5bf4a-7f0d-4d2a-b1cd-dbe225b9ab2d
Topia

Przypominam, że za mema na pełowego Komoruskiego byłby rano bagiety na chacie, a trzymanie krzesła, to już był zamach! xD

Zaraz zatęsknicie za pisowskimi wolnościami!

Greenzoll

Nasz wlasny Le pen 🙃

Pindorek

Ty od Brejzy jesteś. Ja wiem kim wy są niemiecke wycieruchy

Zaloguj się aby komentować

TVPINFO na ekranie hula (żebyście Wy nie musieli), siedzę i słucham. Jakiś gościu (nie jestem pewnien czy to nie był przypadkiem Sakiewicz) mówi, że sondaże były z dupy i w ogóle ktoś siedział i wymyślał co te sam chce. Zastanawiam się do czego on to porównuje, bo przecież wyników jeszcze nie zna.
#polityka

Zaloguj się aby komentować

"Dzielni ukraińscy zbójnicy i zła polska szlachta - "Trylogia" H. Sienkiewicz"

Tak, w związku z tymi wszyskimi artykułami w polskiej prasie.
PS. Języki ukraińskiemu bliżej do polskiego niż do rosyjskiego. Są mocne podstawy, że gdyby nie rozbiory Rzeczpospolita Obojga Narodów byłaby Rzeczpospolitą Trojga Narodów (Naród Uraińkski byłby odrębną, samostanowiącą nacją).
DiscoKhan

@Tuniex ba, Ukraińskiemu pod wieloma względami jest bliżej do staropolszczyzny aniżeli współczesnemu językowi polskiemu. Nawet nasz kraj nazywają Polszcza, tak nasi krajanie określali Polskę raptem 300 lat temu.

Zaloguj się aby komentować