Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Drugi raz w tym roku mamy śnieeeeg
#pogoda #pokazpsa


Zaloguj się aby komentować
Od razu widać, że zbliża się Wielkanoc.
#zima #zimowypierdalaj #pogoda #swieta

Zaloguj się aby komentować
#zima #spacer #pies #pogoda
Jak to u Was wygląda bo Ja staram się złapać jak najwiecej zimy



Zaloguj się aby komentować
@fadeimageone Ale co ty za fejury postujesz?
https://imgw.pl/komunikat-imgw-pib/
Samego posta który podlinkowałeś nigdzie nie ma. Nazwa też jest inna od tej oficjalnego profilu.
Zaloguj się aby komentować
Fajnie jest jak tak piździ i świeci słońce, a do tego jakość powietrza nie jest najgorsza. Elegancka pogoda jest. Trochę szczypie w nos, ale nie ma się alergii, łeb nie boli. Najlepsza pogoda.
#pogoda


Zaloguj się aby komentować
Akcja usuwania śniegu w Montrealu. Fajnie się to ogląda
Dziwnie satysfakcjonujace
Wiem, ze jestem masochista, ale troche szkoda, ze u nas juz takich zim nie ma od lat
#snieg #pogoda #kanada #ciekawostki
Zaloguj się aby komentować
#pogoda #klimat #chmury #fotografia #niebo
z poniedziałku 03.02.25

Zaloguj się aby komentować

W Obihiro w Japonii w ciągu 12 godzin spadło 120 cm śniegu. To rekord w tym kraju. Meteorolodzy ostrzegają, że to jeszcze nie koniec, może być jeszcze gorzej. Mieszkańcy walczą z żywiołem, dziesiątki materiałów wideo trafiło do mediów społecznościowych.
Tak rekordowe opady to wynik układu niskiego...
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj przesadzili z chemtrailsami, jakieś mleko rozpylają, laktozą nas trują!
#gownowpis #pogoda

Zaloguj się aby komentować
Pada deszcz, tak już było wczoraj…dzisiaj znowu pada deszcz
#pogoda #spiewajzhejto #gownowpis
Zaloguj się aby komentować

1934 rok zapisał się jako ten, w którym wydarzyła się największa katastrofa naturalna w historii Polski. Zaczęło się od ciężkiej i bardzo mroźnej zimy, która trwała… zaledwie dwa miesiące. Skończyła się równie nagle, jak nadeszła, a wiosna była naprawdę piękna. W początku kwietnia świat był pełen...
15,5 stopnia już, bosko jest. Co prawda trochę lipa jak chodzi o zmiany klimatu, ale... nigdy nie lubiłam naszego klimatu i kij mu w oko xD
A jak to walnie do reszty to i tak już będę 6 stóp pod ziemią. Póki co - cieszę się słońcem
#pogoda
Zaloguj się aby komentować
No to po nieprzespanej nocy, zamiast ogarniać tematy zaglądam sobie na pogodę i co widzę nad Krakowem? Otoż mamy tu deszcz, deszcz marznący i mokry śnieg.
Ta dziwna figura łączy Wolbrom, Olkusz, Skałę I Krzeszowice.
Mieszkańcy mogą śmiało powiedzieć, że pogoda u nich dziś ch⁎⁎⁎wa 😅
#nivaznegdziedroga
#gownowpis
#pogoda
#heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Prace naprawcze utrudnione przez silne wiatry i deszcz, a Met Office wydaje nowe ostrzeżenia pogodowe związane z burzą.
Ponad 400 000 nieruchomości w Wielkiej Brytanii i Irlandii pozostaje bez prądu po uderzeniu sztormu Éowyn, a prace naprawcze utrudniają ciągłe silne wiatry i deszcz.
W Irlandii...
W takich dniach jak dzisiaj, cieszę się że mieszkam w głębi lądu zamiast w Irlandii albo na zachodnim wybrzezu UK. Jak na warunki Europy jest to naprawdę silny huragan.
Jego genezy należy upatrywać w tym, co kilka dni temu a konkretnie we wtorek miało miejsce w USA. Tam doszło do rzadkiej anomalii podczas której na zazwyczaj ciepłe wybrzeża Zatoki Meksykańskiej (Teksas, Luizjana, Missisipi, Alabama, Floryda, Georgia) spadło kilkanaście centymetrów śniegu a temperatury były poniżej zera.
#uk #wielkabrytania #anglia #irlandia #usa #pogoda #huragan

Zaloguj się aby komentować
#alezwieje #pogoda
Ale wieje tu w Ulsterze. Jeszcze tak to nie wiało. Eowyna sieje spustoszenie. Właśnie wschodzi słońcę i boję się patrzeć co pokaże.
Zaloguj się aby komentować