#hydepark
Zaloguj się aby komentować
#angielski #naukajezykow #hydepark #Hej.
Czy ktoś może polecić mi jakiś sprawdzony, tudzież ulubiony podcast do shadowing practice in English?
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry Hejto.
. #hydepark #deafoto #podroze #fotografia

Zaloguj się aby komentować
Tomki, znacie jakiś preparat do unieszkodliwienia takiego zwierza jak np. Szop pracz ? Pytam dla kolegi, bo się wstydzi
Zaloguj się aby komentować
Każdy jest rasistą tylko nie każdy już o tym wie.
#hydepark
Zaloguj się aby komentować
Diablo
Dorwałem diabła w wakacje 1997 roku (kurcze, późno od premiery). Tak nieprzespane noce z grą to chyba tylko miałem z MI1 w 1991 roku z Amigą.
Noc w Tristram Village z muzyką Matta Uelmena to niezapomniane przeżycie.
10/10 miodności
https://www.youtube.com/watch?v=AnMR6SOBa9k
. #hydepark #gownowpis #gry #diablo #pcmasterrace #lata90 #hejto40plus #muzyka
Zaloguj się aby komentować
. #hydepark #kino #filmy #martinriggs #lethalweapon
Zacząłem oglądać serial Zabójcza broń.
Jako zagorzały fan serii od lat 80. uważałem, że zastąpienie Mela Gibsona innym aktorem to świętokradztwo. Dekadę temu serial mnie nie przekonał. Teraz, nie wiedzieć czemu (może przez uwiąd starczy) wróciłem do serialu i muszę przyznać, że Clayne Crawford daje radę. Z Murtaughem jest gorzej — Danny Glover jest nie do podrobienia.
Polecam.

Zaloguj się aby komentować
. #hydepark #gownowpis #cotokurwajest #chorobypsychiczne #wariaci #wtf
https://www.youtube.com/watch?v=CKqMt9KqcEo
i ciąg dalszy
Zaloguj się aby komentować

BIEDRONKA - Polski Iceberg (WERSJA TVK)
Dawno nie było żadnego Iceberga, co nie? No to pora to zmienić, nie wiem jeszcze czy jest to akcja jednorazowa czy też będą kolejne Icebergi, dużo tu zależy od Waszego odbioru. Skoro był już Iceberg o Żabce, najpopularniejszej sieci sklepów spożywczych, no to pora na Biedronkę, a więc...
Zaloguj się aby komentować
. #hydepark #soki
Jak ktoś soki lubi to polecam Bracia Sadownicy. W Kaflu i w Biedronce.
edit: dziś #swiatowydziensoku - dzięki za info @PlatynowyBazant

Zaloguj się aby komentować
. #hydepark #fotografia #deafoto #jez
Koleżka mój o poranku. 4:22

https://www.youtube.com/watch?v=gHa222Q0T2I dokąd tupta nocą jeż
Zaloguj się aby komentować
Ostatnio zmuszony bo chwilowo bez auta pojeździłem trochę pociągami.
Wszędzie gdzie jechałem czy to blisko polregio czy daleko intercity płaciłem tyle ile wydałbym sam na paliwo jadąc np. autem z silnikiem 1.6 tdi albo małym benzyniakiem. Oprócz tego dochodzą koszty komunikacji miejskiej lub taxi z i do dworca pkp. Czas podróży również podobny a nawet dłuższy jak pociąg często staje.
Według mnie to coś tu jest nie tak z tymi cenami, nie są w ogóle zachęcające żeby odpuścić auto na rzecz komunikacji zbiorowej a co mówić gdy jedzie więcej niż jedna osoba.
#hydepark #kolej

Klasyka. Wystarczy że mam pasażera, z którym się dzielimy kosztami i przejazd przez całą Polskę wychodzi taniej i nawet szybciej samochodem. Jak jadę sam to wychodzi z grubsza tak samo. Moim zdaniem też bardziej komfortowo, ale co kto lubi. Nie muszę też polegać na rozkładach jazdy, lokalizacjach przystanków itp., tylko sam sobie jestem sterem, żeglarzem, okrętem.
Dosłownie nie widzę ani jednego powodu żeby wybrać pociąg, gdy się ma samochód.
Też tak macie, że ilekroć rozważacie dalszy przejazd pociągiem, to sprawdzacie ceny i myślicie sobie "chyba ich poje**ło"? Jedynie pociągi dojazdowe z przedmieść do miasta mają jakieś normalne ceny.
Zaloguj się aby komentować
. #hydepark #gownowpis #fotografia #robaczek
Ciężko wybrać cytat...
Chcę być robakiem
Wolę nim być
Niż takim jak ci
Z którymi muszę żyć...
czy też
Idę tam gdzie idę, nie idę gdzie nie idę
Idę tam gdzie lubię, nie idę gdzie nie lubię
Idę tam gdzie idę, nie idę gdzie nie
Idę, lubię, lubię, idę, ole

cytat nr
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
. #hydepark #piwo #pijzhejto #Jastrzebiezdroj
Jest piątek, jest piwo. Ktoś, z Jastrzębie-zdrój?

Zaloguj się aby komentować
. #hydepark #fotografia #pierwszakomuniaswieta
fotografia: Karolina Wojtas
a jaka była Wasz pierwsza komunia swięta?
Jako, że moja odbyła się w latach 80 to dostałem rower.

Ah, podczas biesiady komunijnej wydarzyło się coś "dziwnego", co nigdy "dziwnym" uczuciem tak naprawde nie było. Podczas biesiady wyszedlem z imprezki, ponieważ odpalił się we mnie stary dziad. Ot, odechciało mi się siedzieć z ludźmi i poszedłem nad rzekę kontemplować naturę. To nie był mały chłopiec tylko stary człowiek. Bardzo stary, a nawet prastary.
Nigdzie nie odszedł. Ot, jest częściej lub rzadziej. Intensywniej lub mniej, ale jest.
Zaloguj się aby komentować
Szukam obecnie auta i moim nowym hobby jest zgłaszanie handlarzy którzy w danych auta wpisują inne wartości niż w opisie po to aby obejść filtrowanie np. przebieg 30k zamiast 300k itp.
Dziś już jedno takie ogłoszenie spadło.
#hydepark #autohandel
30k zamiast 300k itp.
myślę ze to pomyłka zwykła
jak na otomoto to system działa kiepsko .
To samo np z mocą silnika i pojemności są ogłoszenia gdzie np pojemność 90cm a moc 1600 KM bo na odwrót wpisali
daj sobie sortowanie do 2020 rocznika i przebieg poniżej 1000 km
10 stron wyników
ale tez zgłaszam xD czasami .
Zaloguj się aby komentować
@LeniwaPanda Kiedyś widziałem zdjęcie jakiejś tablicy z napisami typu "facet może płakać", "mężczyźni też mają uczucia", "chłopaki mogą czuć się słabi" itd. a pod spodem ktoś dokleił kartkę z napisem "takich właśnie facetów wszyscy mają w d⁎⁎ie". Niestety jest to prawda. Mimo tej całej fali gadek o emocjach, czułości, uczuciach... niewiele się zmieniło.
Zresztą miałem okazję rozmawiać kiedyś z terapeutką par, która to potwierdziła.
Zaloguj się aby komentować
Docenianie innych jak i siebie jest podobno ważne. Sam miewam z tym problemy. Czasami nie potrafię odpowiednio tego okazać. A jeśli chodzi o swoją własną osobę to już całkiem kaplica. Stąd dręczące mnie pytania. W jaki sposób doceniacie ludzi wam bliskich? W jaki sposób doceniacie siebie? Czy często się wam to zdarza? I za co doceniacie? A może też macie z tym problem?
#hydepark #gownowpis #psychologia
W jaki sposób doceniacie ludzi wam bliskich?
Bliskie mi osoby doceniam znajdując dla nich czas, żeby w czymś pomóc, lub po prostu pogadać, pobyć razem. Staram się zawsze patrzeć na bliskie mi osoby całościowo, nie skupiając się na chwilowych wahaniach nastroju, drobnych konfliktach itp. Doceniam bliskie mi osoby będąc dla nich oparciem. No i ogólnie komplementy, pochwały za to gdy komuś coś się uda, lub gdy wykona dobrze swój obowiązek, lub zrobi jakiś miły gest w moją stronę. Chwalenie bliskich nawet za drobiazgi, to dla mnie coś naturalnego, normalnego i działa to w obie strony.
Pomijając pracę z psychologiem nt niskiej samooceny, to tak jak było już mówione - komplementy i czas.
Żeby docenić przyjaciół staram się dla nich być, czy fizycznie, czy słowem w internecie. Jeśli dużo razy mi nie pasuje, staram się też wyjść z inicjatywą, przyjaźń nigdy nie jest jednostronna.
Dużo afer z przyjaciółmi już przepracowałam i wiemy, na co możemy sobie pozwolić. W sensie czasem chcę pomóc, ale nie mam czasu, informuje, że jestem w pracy, oddzwonie jak tylko będę mogła i nikt nie ma o to pretensji. Ot, proza życia.
Też bardzo ważną rzeczą w docenianiu ich jest pamięć o nich, gdy ich nie ma.
Gdy jestem na wycieczce sama, czy z innymi znajomi, ale widzę coś, co kojarzy mi się z przyjacielem X, to robię zdjęcie i mu potem pokazuje "ej, pomyślałam o tb" "ale by ci się to spodobało"
Żyją za darmo w mojej głowie i za nic w świecie bym ich nie skasowała.
Docenianie siebie wyszło w dużej mierze właśnie z tych relacji, bo jak ja im, tak oni mi. Mówimy sobie miłe rzeczy, kiedy czuję się brzydko, oni mi nie mówią kocopołów, tylko pozwalają mi czuć się brzydko, ale ze świadomością, że to przejdzie. Bo negatywne emocje też trzeba umieć dzielić.
Teraz wygląda to kolorowo, ale to były lata dociskania się i poznawania. Teraz jesteśmy jak łyse konie ze sobą i wiem, że mogę na nich liczyć.
Zaloguj się aby komentować






