Hejto.pl

#hydepark

2
1676

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Bierzesz w najgorszym kebabie w mieście dużego kebaba z podwójnym ostrym i potem walisz mu srakiete do dziupli. Więcej nie przyjdzie

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Diablo

Dorwałem diabła w wakacje 1997 roku (kurcze, późno od premiery). Tak nieprzespane noce z grą to chyba tylko miałem z MI1 w 1991 roku z Amigą.

Noc w Tristram Village z muzyką Matta Uelmena to niezapomniane przeżycie.

10/10 miodności

https://www.youtube.com/watch?v=AnMR6SOBa9k


. #hydepark #gownowpis #gry #diablo #pcmasterrace #lata90 #hejto40plus #muzyka

Łupaliśmy z kolegą po LAN'ie do późnych godzin. Polowaliśmy na dziwne przedmioty od Wirt'a. Ahh dobry klimat. Teraz mam d3 i d4 i nawet tam nie chce mi się zaglądać.

Zaloguj się aby komentować

. #hydepark #kino #filmy #martinriggs #lethalweapon


Zacząłem oglądać serial Zabójcza broń.

Jako zagorzały fan serii od lat 80. uważałem, że zastąpienie Mela Gibsona innym aktorem to świętokradztwo. Dekadę temu serial mnie nie przekonał. Teraz, nie wiedzieć czemu (może przez uwiąd starczy) wróciłem do serialu i muszę przyznać, że Clayne Crawford daje radę. Z Murtaughem jest gorzej — Danny Glover jest nie do podrobienia.

Polecam.

17970562-e8e0-42d2-8866-c179f20a2be1

Zaloguj się aby komentować

@deafone szkoda wszystkich zamieszanych, w tym chorego gościa, i dobrze że "rozeszło się po kościach" - zdaje się że (wyjątkowo? czy nie? ciężko ocenić po tym, że przecież przez media przechodzą zawsze najgorsze przypadki) wszyscy stanęli na wysokości zadania, żeby nie eskalować sytuacji.

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

. #hydepark #soki


Jak ktoś soki lubi to polecam Bracia Sadownicy. W Kaflu i w Biedronce.


edit: dziś #swiatowydziensoku - dzięki za info @PlatynowyBazant

c3c90500-58ae-45d5-8d16-dbe1c209e532

@deafone kiedyś na wiosce tłukliśmy sok z jabłek i był absolutnie za⁎⁎⁎⁎sty w smaku. Ten nawet trochę go przypomina.

Są to faktycznie jabłka, a nie woda pomieszana z chemią.

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Ostatnio zmuszony bo chwilowo bez auta pojeździłem trochę pociągami.

Wszędzie gdzie jechałem czy to blisko polregio czy daleko intercity płaciłem tyle ile wydałbym sam na paliwo jadąc np. autem z silnikiem 1.6 tdi albo małym benzyniakiem. Oprócz tego dochodzą koszty komunikacji miejskiej lub taxi z i do dworca pkp. Czas podróży również podobny a nawet dłuższy jak pociąg często staje.

Według mnie to coś tu jest nie tak z tymi cenami, nie są w ogóle zachęcające żeby odpuścić auto na rzecz komunikacji zbiorowej a co mówić gdy jedzie więcej niż jedna osoba.


#hydepark #kolej

b94a95fd-3065-40a2-a0ff-d63e9534b9b8

Klasyka. Wystarczy że mam pasażera, z którym się dzielimy kosztami i przejazd przez całą Polskę wychodzi taniej i nawet szybciej samochodem. Jak jadę sam to wychodzi z grubsza tak samo. Moim zdaniem też bardziej komfortowo, ale co kto lubi. Nie muszę też polegać na rozkładach jazdy, lokalizacjach przystanków itp., tylko sam sobie jestem sterem, żeglarzem, okrętem.

Dosłownie nie widzę ani jednego powodu żeby wybrać pociąg, gdy się ma samochód.

Też tak macie, że ilekroć rozważacie dalszy przejazd pociągiem, to sprawdzacie ceny i myślicie sobie "chyba ich poje**ło"? Jedynie pociągi dojazdowe z przedmieść do miasta mają jakieś normalne ceny.

Dla mnie jedyną zaletą pociągu jest to, że realnie mogę trochę odpoczać (z pewnymi wyjątkami oczywiście), zamiast skupiać się na drodze. Ale cała reszta, zaczynając od ceny, po czas, opóźnienia itd. już na duży minus.

Zaloguj się aby komentować

. #hydepark #gownowpis #fotografia #robaczek


Ciężko wybrać cytat...


Chcę być robakiem

Wolę nim być

Niż takim jak ci

Z którymi muszę żyć...


czy też


Idę tam gdzie idę, nie idę gdzie nie idę
Idę tam gdzie lubię, nie idę gdzie nie lubię
Idę tam gdzie idę, nie idę gdzie nie
Idę, lubię, lubię, idę, ole

588ce9bf-ff09-406c-8f3f-9c0bd3a33478

cytat nr

9 Głosów

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

. #hydepark #fotografia #pierwszakomuniaswieta


fotografia: Karolina Wojtas


a jaka była Wasz pierwsza komunia swięta?


Jako, że moja odbyła się w latach 80 to dostałem rower.

5e318c22-c1e0-44b5-ac49-11a0637025cc

Ah, podczas biesiady komunijnej wydarzyło się coś "dziwnego", co nigdy "dziwnym" uczuciem tak naprawde nie było. Podczas biesiady wyszedlem z imprezki, ponieważ odpalił się we mnie stary dziad. Ot, odechciało mi się siedzieć z ludźmi i poszedłem nad rzekę kontemplować naturę. To nie był mały chłopiec tylko stary człowiek. Bardzo stary, a nawet prastary.

Nigdzie nie odszedł. Ot, jest częściej lub rzadziej. Intensywniej lub mniej, ale jest.

Zaloguj się aby komentować

Szukam obecnie auta i moim nowym hobby jest zgłaszanie handlarzy którzy w danych auta wpisują inne wartości niż w opisie po to aby obejść filtrowanie np. przebieg 30k zamiast 300k itp.

Dziś już jedno takie ogłoszenie spadło.


#hydepark #autohandel

30k zamiast 300k itp.


myślę ze to pomyłka zwykła

jak na otomoto to system działa kiepsko .

To samo np z mocą silnika i pojemności są ogłoszenia gdzie np pojemność 90cm a moc 1600 KM bo na odwrót wpisali


daj sobie sortowanie do 2020 rocznika i przebieg poniżej 1000 km

10 stron wyników


ale tez zgłaszam xD czasami .

Zaloguj się aby komentować

Komentujący pod filmem omawiają swoje doświadczenia z sytuacji, gdy próbowali się otworzyć czy szukali pomocy.

@LeniwaPanda Kiedyś widziałem zdjęcie jakiejś tablicy z napisami typu "facet może płakać", "mężczyźni też mają uczucia", "chłopaki mogą czuć się słabi" itd. a pod spodem ktoś dokleił kartkę z napisem "takich właśnie facetów wszyscy mają w d⁎⁎ie". Niestety jest to prawda. Mimo tej całej fali gadek o emocjach, czułości, uczuciach... niewiele się zmieniło.

Zresztą miałem okazję rozmawiać kiedyś z terapeutką par, która to potwierdziła.

@Half_NEET_Half_Amazing niestety jest to prawa i też się o tym przekonałem. Facet pokazujący słabość, jakąś niemoc, zmęczenie trudną sytuacją jest odbierany negatywnie, żeby było jasne, nie tylko przez kobiety, ale też przez mężczyzn.

proceder ten jest bardzo widoczny na twixerze wśród młodych kobiet i wtórujących im białorycerzyków oraz simpów

imo jest to damska odpowiedź na podobny wieloletni proceder i hejt skierowany przez mężczyzn do kobiet

Zaloguj się aby komentować

Docenianie innych jak i siebie jest podobno ważne. Sam miewam z tym problemy. Czasami nie potrafię odpowiednio tego okazać. A jeśli chodzi o swoją własną osobę to już całkiem kaplica. Stąd dręczące mnie pytania. W jaki sposób doceniacie ludzi wam bliskich? W jaki sposób doceniacie siebie? Czy często się wam to zdarza? I za co doceniacie? A może też macie z tym problem?


#hydepark #gownowpis #psychologia

W jaki sposób doceniacie ludzi wam bliskich?

Bliskie mi osoby doceniam znajdując dla nich czas, żeby w czymś pomóc, lub po prostu pogadać, pobyć razem. Staram się zawsze patrzeć na bliskie mi osoby całościowo, nie skupiając się na chwilowych wahaniach nastroju, drobnych konfliktach itp. Doceniam bliskie mi osoby będąc dla nich oparciem. No i ogólnie komplementy, pochwały za to gdy komuś coś się uda, lub gdy wykona dobrze swój obowiązek, lub zrobi jakiś miły gest w moją stronę. Chwalenie bliskich nawet za drobiazgi, to dla mnie coś naturalnego, normalnego i działa to w obie strony.

Pomijając pracę z psychologiem nt niskiej samooceny, to tak jak było już mówione - komplementy i czas.
Żeby docenić przyjaciół staram się dla nich być, czy fizycznie, czy słowem w internecie. Jeśli dużo razy mi nie pasuje, staram się też wyjść z inicjatywą, przyjaźń nigdy nie jest jednostronna.
Dużo afer z przyjaciółmi już przepracowałam i wiemy, na co możemy sobie pozwolić. W sensie czasem chcę pomóc, ale nie mam czasu, informuje, że jestem w pracy, oddzwonie jak tylko będę mogła i nikt nie ma o to pretensji. Ot, proza życia.
Też bardzo ważną rzeczą w docenianiu ich jest pamięć o nich, gdy ich nie ma.
Gdy jestem na wycieczce sama, czy z innymi znajomi, ale widzę coś, co kojarzy mi się z przyjacielem X, to robię zdjęcie i mu potem pokazuje "ej, pomyślałam o tb" "ale by ci się to spodobało"
Żyją za darmo w mojej głowie i za nic w świecie bym ich nie skasowała.
Docenianie siebie wyszło w dużej mierze właśnie z tych relacji, bo jak ja im, tak oni mi. Mówimy sobie miłe rzeczy, kiedy czuję się brzydko, oni mi nie mówią kocopołów, tylko pozwalają mi czuć się brzydko, ale ze świadomością, że to przejdzie. Bo negatywne emocje też trzeba umieć dzielić.
Teraz wygląda to kolorowo, ale to były lata dociskania się i poznawania. Teraz jesteśmy jak łyse konie ze sobą i wiem, że mogę na nich liczyć.

Zaloguj się aby komentować