Half_NEET_Half_AmazingGURUw Hydepark2025-07-02T16:51:22+02:00636 C w cieniu auuuu #pogoda #latonapierdalaj610Udostępnij
Compositum2025-07-02T16:53:12+02:002@Half_NEET_Half_Amazing będę się bawić dziś nowym zestawem do podlewania trawnika
Half_NEET_Half_Amazing2025-07-02T16:53:33+02:001@Compositum no tylko podlewaj jak słońce pójdzie bo roślinki popalisz
Compositum2025-07-02T16:58:26+02:003@Half_NEET_Half_Amazing @Half_NEET_Half_Amazing wiem, teraz rabaty kropelkowo podlewane, bo po 20 ciśnienie tak spada jakby nagle wszyscy się myli codziennie xD
Lubiepatrzec★2025-07-02T18:06:15+02:002@Half_NEET_Half_Amazing na zewnątrz mogę być ale wsiadanie do rozgrzanego samochodu to jakiś dramat. Piekło!
Half_NEET_Half_Amazing2025-07-02T18:08:20+02:001@Lubiepatrzec e tam wsiadłem dzisiaj do swojego, cały czarny, cały dzień się grzał w pełnym słońcu szyby opuściłem, klima max przejechałem z 400m, szyby w górę i było ok
Lubiepatrzec★2025-07-02T18:10:14+02:002@Half_NEET_Half_Amazing no jakoś dojechałem ale klima ledwie pozwala żyć co przy chłodnym aucie w środku jest chłodek.