#krakow #jubilerstwo
Wie ktoś info ile może kosztować wymiana cyrkonii w pierścionku na kamień który sam przyniosę do jubilera? Polecacie jakiegoś w Krakowie? Ile za wymianę 3 kamieni może kosztować?
#krakow #jubilerstwo
Wie ktoś info ile może kosztować wymiana cyrkonii w pierścionku na kamień który sam przyniosę do jubilera? Polecacie jakiegoś w Krakowie? Ile za wymianę 3 kamieni może kosztować?
Zaloguj się aby komentować
Siema, zrobiłem wywiady na dniach kultury romskiej xD
Cygany strasznie są wkurzający, wydawali mi polecenia, ale generalnie byli w miarę mili
Niedługo relacja z festiwalu anime xDDD myślę że tam będzie się działo dużo ciekawych rzeczy mam nadzieję że będą furasy
Subskrybuj kanał jeśli film się spodobał benc benc benc
#tworczoscwlasna #heheszki #krakow
Zaloguj się aby komentować
Z takich ciekawych tipów jeśli chodzi o finanse w życiu, chciałbym wam przedstawić inwestycje 1k, która zwróciła mi się w mniej niż rok i dalej się zwraca
BA DUM TS
Hulajnoga Elektryczna Xiaomi
Serio, ładowanie tej Hulajnogi to koszt około 20gr. Bilet miesięczny w Krk to około stówka jak sie jest studentem, w moim przypadku dużo więcej.
Jak dojeżdżasz w mieście samochodem to twoje oszczedności jeżdżąc hulajnogą zwrócą się na wydatku w ciągu 3 miesięcy maks. To jest po prostu cudowna ekologiczna inwestycja.
Zanim pedalarze zaczną mi mówić, że rower jest lepszy. OK SPOKO, może jest, ale na hulajnodze nie przyjeżdżasz spocony do roboty. Wiem jeździłem, istna tragedia.
W kategorii #inwestycje - drobne, to ta inwestycja była jedną z najlepszych.
No i w lecie nie pocisz się w gorącej linii nr 11 #krakow tylko cieszysz się wietrzykiem.

Eko to będzie utylizacja baterii. Tak poza tym wszystko spoko. Pocę się nawet jak stoję przy obecnych temperaturach. Rower wiadomo, mojekurwaostrekoło, itd. Pojazd fajna zabawka, cieszę się że oszczędzasz kesz. To chyba najważniejsze w przypadku Twojej historii, opłacalność posiadania takiego parowozu. Przyjemności i ciągłości kości w całości. Mam nadzieje że używasz ochronników na głowę.
Zaloguj się aby komentować
Pamiętacie mój wpis sprzed dwóch miesięcy odnośnie zanieczyszczania miasta przez Cyrk Zalewski reklamami umieszczanymi gdziekolwiek? Otrzymałem odpowiedź w tej sprawie od ZDMK.
Wszczęto postępowanie administracyjne przeciwko cyrkowi. Jednocześnie ZDMK jest świadome tego, że cyrk robi to notorycznie i ciężko to zwalczyć. Czyli zwyczajnie kara jest za niska. #krakow #nowahuta #osiedlowykonfident


Zaloguj się aby komentować

Miejskie wodociągi powiększyły parking dla urzędników zabudowując jeden z ostatnich skwerów przy ulicy Kościuszki, ignorując projekt planu zagospodarowania. Mieszkańcu, korzystaj z komunikacji miejskiej, Pan Urzędnik za to podjedzie swoim autem na prywatny parking. #krakow #samochody...
Cześć,
Szukam kursu angielskiego - chciałbym poprawić swój poziom - planuję poświęcić na to póki co rok (na naukę).
Dajcie znać, które szkoły polecacie - celowałbym w zajęcia z native speakerem.
Oczywiście jak najbardziej biorę pod uwagę kurs online lub stacjonarnie w #krakow #angielski #jezykangielski #naukajezykow
@michal1326 Ja ostatnio po namowie z Hejto zacząłem z 'English Grammar in use' (z Cambridge) ale to do samokształcenia także chodzi mi jeszcze po głowie dorzucić native'a po wakacjach.
Coś typu platformy Tutlo że mają masę native speakerow i dość elastyczne podejście w założeniach do wyboru godzin w jakich możesz (bez umawiania) korzystać. Może doczekam też promocji tego typu co wspomina @onlystat skoro nie mam presji 🙃
Zaloguj się aby komentować
#bieganie #sztafeta
Też tak macie w #krakow , że jak widzicie biegającego gościa to patrzycie czy to czasami nie @enron ? xD
Zaloguj się aby komentować
W ostatnim czasie otrzymałem ofertę pracy w #krakow a jestem z #lodz niestety podjęcie pracy okazuje się nie być takie proste. Pracodawca na początek proponuje 2 tygodniowy okres próbny w ramach szkolenia z oprogramowania. Więc musiałbym wykonać przeprowadzkę, natomiast nic nie wynajmę bo nie wiem jak będzie po tych 2 tygodniach. Stąd moje pytanie, może ktoś miał podobną sytuację jak ja obecnie i ma rozeznanie w jakiś niedrogich noclegach w #krakow lub sieciowych hostelach? Nie mam niestety nikogo znajomego tam, więc opcja z jakimś hostelem na dwa tygodnie wydaję się być jedynym rozwiązaniem.
#pytanie
Zaloguj się aby komentować

Do tegorocznego budżetu miasta udało się wprowadzić ważna dla północy Krakowa inwestycję. Chodzi o budowę nie tyle basenu, co całego kompleksu sportowego przy ul. Mackiewicza. Realizacja zadania planowana jest w latach 2023- 2026, czyli szybko się tam nie wykąpiemy, ale ważne, że coś drgnęło w...
Pierwsza restauracja w Polsce z dwoma gwiazdkami Michelin.
Tegoroczna polska edycja kulinarnego Przewodnika Michelin obfituje w wiele prestiżowych wyróżnień przyznanych rodzimym lokalom.
Najważniejsze z nich to dwie Gwiazdki Michelin, które otrzymała krakowska restauracja Bottiglieria 1881. Dodatkowo na polskiej scenie kulinarnej pojawiły się dwa nowe miejsca wyróżnione jedną Gwiazdką Michelin – Muga w Poznaniu oraz NUTA w Warszawie.
#wiadomoscipolska #krakow

Zaloguj się aby komentować
Ale gorąc fiu fiu
#krakow
Zaloguj się aby komentować
Ależ mnie denerwują samochodziarze, którzy skracają sobie drogę jeżdżąc po ulicy Swoszowickiej i przeciskają się między spacerowiczami, rowerzystami i biegaczami.
Będzie trzeba wykonać telefon do Straży Miejskiej z prośbą o zwiększenie patroli i karanie cwaniaków drogowych. #krakow #podgorze #stopcham

Zaloguj się aby komentować
Clarkson, Hammond i May odwiedzają krakowskie muzeum figur woskowych xD
Zaraźliwe #heheszki
#thegrandtour #krakow


Zaloguj się aby komentować
#fotografia #takietam #prl #prlowskibeton #krakow #architektura

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #takietam #prl #prlowskibeton #krakow #architektura

Odnośnie m.in. Kina Kijów jak i hotelu Cracovia powstał bardzo ciekawy film dokumentalny: https://www.filmpolski.pl/fp/index.php?film=1261241
To rozmowa z głównym architektem. Na YouTubie widzę można znaleźć ale poszatkowane 🤔
Zaloguj się aby komentować
#fotografia #takietam #prl #prlowskibeton #krakow #architektura

Zaloguj się aby komentować