Zdjęcie w tle
JakTamCoTam

JakTamCoTam

Twórca

Dołączył/a: 14.10.2022

  • 46Wpisy
  • 317Komentarzy
  • 2Obserwujących

O ku... Przecież wcześniej na hejto max dostawało się po ok 200 piorunów a teraz jest to ponad 1k. Do tej pory nie było tak wielkiej emigracji. Może jakieś wyróżnienie dla prawdziwych starych fanów co tu od dawna siedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Białek właściwie zniszczył sobie wykop doszczętnie. Chyba to faktycznie jego koniec xd

 

#hejto #wykop

@JakTamCoTam odznaka dla tych, którzy zarejestrowali się, np w ciągu pierwszego miesiąca. Bo teraz jest za pierwszy rok.

Zaloguj się aby komentować

Myślicie, że chwila truchciku i potem rolowanie pomoże na zakwasy przed treningiem? Wszystko bym przetrwał, ale mam zakwasy na mięśniach pleców i nawet schylanie jest dla mnie problematyczne. Nie chcę pierwszych treningów opuszczać, więc nie przyjście nie wchodzi w grę .

To trening boksu dla początkujących generalnie. Jak nie będzie uników to gitara.

 

#trening #sztukiwalki #pytanie

@Zielczan po pół godziny zapomniałem o tym i dałem rady

Zaloguj się aby komentować

Czemu użytkownik o nazwie @electric_miss usunął wszystkie wpisy i pod jakim kontem będzie teraz wrzucać to wiadomo co?

Mialem ją/go na czarno i widzę że jakaś aferka mnie ominęła.

 

#electricmiss #afera

@JakTamCoTam U mnie ten użytkownik zniknął z listy blokowanych.

@MrMareX lol, pozytywne zaskoczenie a nie jak na pewnym portalu, który istnieje już kilkanaście lat a działa tak samo.

@JakTamCoTam Dzięki Twojemu wpisowi dopiero się zorientowałem. Wolno, ale idziemy do przodu

Zaloguj się aby komentować

Pytanko do tych co śledzą temat codziennie. Czy Ukraina ma realnie możliwości, chęci i pozwolenie od USA na kontrofensywę na Krym? Wszyscy by chcieli takiego scenariusza, ale nie wiadomo czy udałoby się go realnie odbić.

Jak myślicie?

Powiem tak: jeśli uda się ofensywa na odcinku chersońskim i zaporoskim i tereny zajęte po 24 lutego wrócą do macierzy a most kerczeński pozostanie w stanie, w jakim obecnie się znajduje, to nie ma bata, by dowództwo ZSU w porozumieniu z siłami politycznymi nie rozpoczęło planowania odbicia Krymu. Kto wie, może takie plany (biorące pod uwagę różne ewentualności) już są rozwijane i rozważane. Jednak, jak już wspomniał mój przedmówca, obecny stan walk wskazuje, że inne odcinki frontu są bardziej palące a zdolności bojowe muszą na razie starczać do wypełniania nieco odmiennych zadań. Oczywiście, nie można zapominać także o kwestii floty czarnomorskiej, ale jej zdolności bez portu wojskowego ograniczą się raczej do składania pism do Erdogana o pozwolenie na tranzyt przez Bosfor. Notabene od Turcji i tego, jaki układ sił jej pasuje, sprawa Krymu będzie zależeć bardzo mocno.

 

Zatem, odpowiadając na twoje pytanie:

  • możliwości - tak, Ukraina ma takie możliwości. Obecnie niewielkie, ale realne.
  • chęci - IMO ma całkiem spore.
  • pozwolenie od USA - tu wiele rzeczy nie jest mówione wprost, ale wygląda na to, że jest zgoda wujka Joe na odbicie Krymu.

Jak Ukraina odbije Melitopol, poprawi jeszcze kilka razy Himarsami w most Krymski to za kilka miesięcy Ruscy mieszkańcy Krymu sami zorganizują referendum i będą błagali o przyłączenie do Ukrainy.

Tylko jak kolega wyżej zauważył ofensywa na południu jest w tej chwili odwlekana, ponieważ Rosjanie wiążą dużo wojsk Ukrainskich na froncie wschodnim.

 

No chyba, że by przyszła taka prawdziwa solidna zimą na dwa tygodnie, wtedy może się okazać, że Ukraina zacznie rajd na wszystkich kierunkach, bo jednak wojska Ukrainskie wydają się lepiej przygotowane na zimę.

Zaloguj się aby komentować

Ahhh miałem iść spać 2 godziny wcześniej, ale dokończyłem w górach szaleństwa lovecrafta i tak mnie wciągnęło, że straciłem rachubę czasu. Coś pięknego i pobudzającego wyobraźnię jak nic innego. Jak do tej pory jego najlepsze dzieło.

Przyznaj się, zamieniłeś kolejność wydarzeń. Miałeś iść spać, ale ze strachu tego nie zrobiłeś.

Zaloguj się aby komentować

Już abstrahując od przesadzonego diversity to te oklepane motywy i brak logiki to jakaś patologia.

Czemu to jest aż tak dziecinne, czemuuuuuuuu a mogłoby być chociaż to dobre. Nawet przypowieści o białym zimnie nie było. Nawet tego

Czemu Sapkowski na coś takiego pozwolił? Pieniądze były warte rozjebania całego uniwersum? Ptfu

 

#wiedzmin

@Zielczan mam wrażenie, że jest to jeden z niewielu autorów, który nie jest szanowany przez fanów własnego uniwersum.

@JakTamCoTam ciekawe dlaczego xD

@JakTamCoTam Sapkooooski!

39bc9257-0f56-4339-b77d-e3806bf0a5ef

Zaloguj się aby komentować

Wchodzę na wykop i jedyne co tam zostało to polityczna szczujnia, patologie typu transtv i soft porno, które na wykopie jest wrzucane tonami.

 

Za niedługo trzeba będzie tamtych jakoś wykurzyć, aby zmniejszyć ruch i możliwe zarobki z wykopu.

@Dzwiedz są jeszcze lurkery i kanały discord. Nie muszą tu przychodzić.

Zaloguj się aby komentować

Ehhh najgorsze jest to, że dzisiaj jest ostatni dzień naszego odpoczynku, bo jutro jedziemy z rodzicami do babci o 16. Oni jeszcze do kościoła na 11 to przejebane a w poniedziałek do ciotki też pewnie po południu i tam to będzie dzieciarnia od 5-8 małych dzieci co się drą. Zero odpoczynku w te święta ehhh.

 

No ale dzisiejsza wigilia była gicior. Dobrze jest się po tylu latach dogadać z rodzicami i nawiązać spoko relacje. Polecam a wiem że to trudne jak sam skurwysyn i trwa lata pełne nerwów, nienawiści i płaczu.

Zaloguj się aby komentować

Myślicie że taki ddos i blokada serwera na tydzień by zmusiło Białka do jakichś zmian, albo próbie dialogu z użytkownikami? Zastanawia mnie czy jest coś co zmusi do zmiany tego portalu ... coś co by zabolało administrację/moderację.

 

#wykop #przemyslenia

@JakTamCoTam pewnie tak i tak co kilka tygodni ale nikt się nie zna jak zrobić taki atak DDOS

pomijając fakt że ddos jest nielegalny i raczej każda szanująca się hostingownia odetnie ruch i wrzuci deliktwenta pod walec służb, taki atak można łatwo zmitygować.
Jedyne co miałoby sens to kontynuacja dzieła rumuna i kradzież kont aktywnych użytkowników, postowanie elfów z każdego i doprowadzenie do wybanowania w majestacie rogalowego prawa wszystkich.

@mike-litoris z tym że nie tak jak Rumun czyli po jednym koncie, ale ktoś musiałby przygotować wcześniej powiedzmy 1000 kont i gdy będą gotowe to postować jakies znalezisko z stecka, Orlenem, moderacja, odejściem z wykopu itd wykopując się nawzajem. Chwilę zajęłoby im odkręcenie sprawy, ale najważniejsze żeby odczuli to przeciętniacy co wchodzą za dnia na główną bez kont (takich jest wbrew pozorom sporo).
Z tym, że to byłoby chyba też nielegalne. No chyba, że sam bym sobie te 1000 kont założył.

Zaloguj się aby komentować

Wszystkie afery na wykopie sprowadzają się do nienawiści. Ostatnio temat powołań do wojska. Wejdźcie sobie tam na tag #obowiazkowecwiczeniawojskowe i zobaczcie ile z tego dotyczy tematu a ile jest nienawistnymi wpisami nt kobiet, innych mężczyzn, Wolskiego itd Nie mówię że jednostkowe zachowania z którejś z tych grup nie są chore, bo są, ale to w którą stronę idą użytkownicy sprawia, że czytanie tego portalu nie jest możliwe. Czysta nienawiść i plucie kwasem. Chore miejsce.

 

#wykop

@Quake ja tam dostałem perma za plusowanie i nawoływanie rumuna do włamania się na konto orlenu. Jestem z tego powodu dumny i szczęśliwy, bo nawet samopoczucie mi się polepszyło. Za dużo gówna już tam jest, za mało fajnego kontentu, także jebać tamten portal i użytkowników i moderacje. Oby to się nie przeniosło tu

@zjadacz_cebuli dobrze napisane, wykop to toksyczny śmietnik.

@zjadacz_cebuli każdy kto dostaje perma od razu lepiej się czuje

Zaloguj się aby komentować

Kurde teraz jest ta afera z obowiązkowym szkoleniem wojskowym i tak bym sobie potrolowal tam ahhhh

Ten permik czasem boli.

 

#wykop #jebacwykop

Też chciałem potrollować, ale nie będę konta zakładał po to.
Tam było liczne grono, które nazywa nowe pokolenie pizdami w rureczkach czy coś, bo oni myślą, że mają krzepę, i na tyle dużo męstwa, że oni obronią ojczyznę. Nie wiem co mają na myśli, że z kijem od miotły albo z bejzbolem wylecą na ewentualne czołgi? Czy, że na piąchy seba pójdzie z kimś? I że on jest patriota?
Jak ktoś twierdzi, że by bronił ojczyzny to musi odbyć szkolenie wojskowe. Inaczej będzie mięsem armatnim.

 

Teraz przyszło co do czego, ktoś powiedział sprawdzam, i wychodzi na to, że ci, co nazywali ludzi pizdami w rurkach, są pizdami, ale czy w rurkach?

@frk żeby się nie okazało, że to to samo, co w Stanach z wojną w Wietnamie. Obcy wywiad (sowiecki jkbc) sterował wieloma ruchami pacyfistycznymi w USA oraz miał wpływ na kulturę tamtych czasów

@Miedzyzdroje2005 Prowojennymi już steruje Ukraiński (SBU) więc jak rosyjski będzie antywojennymi to w sumie poza zaognieniem konfliktów społecznych i wygłupami ekstremy z obu stron nic się nie stanie.

Zaloguj się aby komentować

Niedawno sobie powtarzałem odcinki z 1-4 sezonu, ale teraz sobie odpaliłem sezon 11 tego #masterchef i powiem wam, że ten teleturniej obecnie jest okropny. Okropnie żenujące odcinki, dużo cwaniaków z wywalonym ego, gospodyni wiejskie i podtrzymywanie na siłę tych co nie ogarniają.

Ciężko to się ogląda a w takim sezonie 4 to było o wiele ciekawiej. Od razu się chciało oglądać i można wracać.

Zaloguj się aby komentować

Kurwa spałem 12h, poszedłem spać o 4 i obudziłem się o 16, ale cóż trzeba było odespać te zarwane nocki, nie wysypianie się przez pracę i wczorajszy wypad nad karaoke.

 

Teraz najtrudniejsza część, wrócić do normalnego cyklu dobowego.

@JakTamCoTam gdy po dobrej imprezie mam ten sam problem po 12h snu, biore tabletki na sen i o 18 ide spac na cala noc. Reset murowany.

Zaloguj się aby komentować

Też macie wrażenie że najdroższa kryptowaluta jest jednocześnie sztucznie podtrzymywana i jej cena to czysta spekulacja bez pokrycia w rzeczywistości?

Chyba nadszedł ten czas w świecie krypto, żeby w końcu zastąpić BTC jakąś nowocześniejszą i szybszą technologią. Inaczej nie powrócimy na boom z krypto jaki był wcześniej, bo nikt nie będzie chciał wrzucić w to pieniądze skoro ludzie odkryli że BTC to tak na prawdę syf.

 

Co o tym myślicie?

#kryptowaluty

@JakTamCoTam moje zdanie jest niezmienne: wszystkie kryptowaluty to czysta spekulacja bez pokrycia w rzeczywistości.

@JakTamCoTam z założenia alty są oparte o kurs BTC, inaczej trudno byłoby im się wybić.

@JakTamCoTam Piszesz lub powielasz całkowite bzdury "bez pokrycia w rzeczywistości", prawdopodobnie zrektowało cię na shitach i teraz smęcisz. Nie masz nawet mglistego pojęcia o co chodzi w BTC. Wycofaj się z tego rynku, doedukuj się i dopiero wróć.

Zaloguj się aby komentować

Siema są tu jacyś znawcy Excel?

Mam sporo kolumn i chciałbym je scalić w taki sposób, aby każda następna była dodawana na koniec pierwszej. Po to żeby stworzyć jedna kolumnę. Taki przykład:

a b c

a b c

a b c

Ma być:

a

a

a

b

b

b

c

c

c

Wiecie może jak to zrobić jednym kliknięciem żeby nie kopiować na pałe?

Z góry dzięki za pomoc

To normalne, że ja biorę i jem sobie sam parmezan bez niczego? Jak bardzo to jest dziwne xddd?

Są tu jacyś serowi fani? #sery

@stoopido brzmi sztos gdzie kupujesz jarlsberga? Jeszcze go nie widziałem. Zamawiasz?

Do 400g sera na jedno posiedzenie mogę zjeść, ale taki posiłek stanowi dla mnie wtedy OMAD. Najlepszy stosunek ceny do jakości miało Provolone z Biedry/Lidla, ale i Królewskim można się delektować, przy czym Królewski za 42 zł/kg w dyskoncie to jakiś ponury żart Jeszcze rok temu można było w tej cenie dostać sporo włoskich, smacznych serów.

Zaloguj się aby komentować