Zdjęcie w tle
JakTamCoTam

JakTamCoTam

Mocarz
  • 123wpisy
  • 1217komentarzy
Skoro sporo osób tak płacze, że jak to tak wysoki wynik konfederosji to przepraszam bardzo, ale na kogo wyborcy konfederosji, czyli centrowcy anty PO-PIS mieli głosować? Zwłaszcza Ci co uważają, że obecna Unia jest szkodliwa i należy ją zreformować (nie wyjść)?

PiS - totalitaryzm, zamordyzm, mafie i zniszczyli realnie ten kraj. Mieli być prawicowi a byli eurokratami. Robią pijar na aborcji. Gdyby rozwiązać problem aborcyjny poprzez referendum to mieliby 15%, bo z tego co się orientuje w ich uniwersum to sporo katolików, lub osób prawicowych tylko dlatego na nich głosuje.
KO - eurokraci bez żadnych kompetencji. Łykają wszystko co urszulka mówi. Wprowadzanie zielonego ładu, który jest ewidentnie skinieniem w stronę Niemców i niezaprzeczalnie szkodliwy dla przeciętnego Polaka (zresztą Niemca, Włocha, Francuza też). Nikogo nie rozliczają tylko robią teatrzyk tak samo jak PiS kiedyś. Oprócz Sikorskiego to nie ma tam nikogo sensownego. W dodatku jak będzie jakiś stołek w europarlamencie to szybko uciekną. Zabawa w rządzenie zamiast realne rządzenie.
3 Droga - ostatnia partia, która powinna rządzić. Kosiniak który powinien iść pod sąd za zaniedbanie MON-u i śmierć żołnierza. Lider Hołownia z mniejszą charyzmą, bez inteligencji i obycia w polityce. Imo zakompleksiony, który swoimi kompleksami psuje Polskę.
Lewica - no to wiadomo. Bezmyślny socjalim i zamordyzm wobec mężczyzn. Brak realnego pomysłu na Polske.
Konfederosja - sporo pożytecznych idiotów i niestety "Pro-life". Czyli aborcja niet nigdy, ale mamy w dupie matke, która zostaje sama. Bozia pomoże hehe a Ty miej zniszczone życie na zawsze. Na szczęście w EP nikt nie będzie na ten temat debatował. Poza paroma ludźmi też nie ma tam nikogo kompetentnego. Jeszcze nie mieli okazji nasmrodzić, bo nie rządzą. Niemniej jednak patrząc jakim gównem jest reszta to nie ma lepszego wyboru. Zwłaszcza, że są za zmianą UE i jako jedyni reprezentują grupę pracujących 18-35 lat. Wyjść nie wyjdą, bo nie mają takiej siły przebicia a jak tak mówili to jest to czysta propaganda.

Bezpartyjni - czyli parta stworzona pod rozcieńczanie głosów. Brak lidera, za dużo post pisowców.
Polexit - nikt o zdrowych zmysłach nie jest za wyjściem z UE, ale Żółtka szanuje i gdyby byly jakieś przesłanki, że może wejść do EP to bym zagłosował.

Poczekajcie na wybory prezydenckie. Tam dopiero będzie znikomy wybór.

#polityka #przemyslenia #konfederacja
LordNargogh

Skoro zagłosowali na konfederacje, to nie mogą być antypisowcami, biorąc pod uwagę konsekwentne dzialanie posłów tego ugrupowania po linii PiSu i plany stworzenia koalicji po wyborach w 2023 gdyby razem mieli większość.

Odczuwam_Dysonans

@JakTamCoTam wyborcy Konfederacji to teraz centryści? Dosyć radykalni xDD

Erebus

@JakTamCoTam aborcja, a w dodatku takie jej skrajne przypadki, które na sztandary perfidnie bierze lewica to są pojedyncze przypadki w skali całego kraju więc robienie z nich pałki do okładania ludzi, którzy co do zasady nie zgadzają się na nieograniczone mordowanie nienarodzonych ludzi jest po prostu niepoważne.

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
Dlaczego ministrem obrony narodowej zostaje zawsze jakiś random niezwiązany z wojskiem zamiast generał? Ma to jakiś głębszy powód czy po prostu brak znajomości w wojsku, albo strach przed buntem wojska?

#polska #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
#polityka
bimberman

@JakTamCoTam kondominium zyjesz w zagrodzie dla owiec i wszystko to taki wielki tatrzyk

banita77

To jest właśnie polityka. PSL musiał dostać "co" ważnego, więc MON. Kosiniak oczywiście nie nadaje się na ministra "wojny" tak samo jak Bodnar nie nadaje się na ministra sprawiedliwości. Mamy złe czasy i te stanowiska powinny, byc obsadzone przez "wyrobników", ale to jest cena którą My musimy zapłacić za odsunięcie piSS od władzy, a co za tym idzie utrzymaniem koalicji. Gdyby Kośiniak miał coś więcej niż piękne frazesy na ustach, sam by ustąpił. Na czas wojny potrzeba żołnierzy a nie lekarzy.

Enzo

@JakTamCoTam To nawet mogłaby być osoba która się chociaż trochę interesowała obronnością, militariami przed objęciem stanowiska i miała odbytą służbę wojskową. Lekarz tam trafił bez żadnych predyspozycji czy przesłanek, czysty deal polityczny.

Zaloguj się aby komentować

Jakieś plany naprawy hejto na „Safari” na telefonie? Jak chce wysłać komentarz to dostaje odpowiedź znikąd, że „Nie udało się dodać komentarza” lub jakieś inne „undefined objects” i trzeba klikać po kilka razy, żeby się dodało.
Dzieje się to regularnie. Szukałem informacji w necie to podobno problem jest już od roku i widzę, że nikt z tym nic nie zrobił.

#hydepark #hejto #safari #pytanie
SuperSzturmowiec

to samo na Brave wersja stacjonarna także nie wina przeglądarki.

Zaloguj się aby komentować

Są jakieś #krople do oczu które realnie pomagają dla maniaków komputerowych, którzy raczej nie zmienią swojego życia i nie przestana siedziec przed kompem/telefonem 16h #przegryw ?

Mam ból oczu i poczucie suchości już od dłuższego czasu. Czasem tak jak i dziś jest takie kuriozum, że aż boli mnie głowa. Niestety, byłem u okulisty i jedyne co mi polecił to krople "Hyal Drop Ultra 4s", które niestety nie działają ostatecznie. Znaczy ... dają ulgę na może 5 minut. Zrobił mi test schrimera (czy jakos tak) i wyszlo ze mam srednia suchosc w tylko lewym oku. W prawym wszystko ok. No i tyle ... A niestety to uczucie uniemożliwia mi pracę.

No chyba, że możecie polecić jakiegoś dobrego okuliste od prawdziwych koneserwów komputerowo telefonowych, którzy potrafią dać takie specyfyiki, żeby oczy się polepszyły i nie bolały? Mogą być drogie nie na recepte. Mowa o #krakow

Ogólnie to, żeby wyprzedzić pytania:
- tak nosze okulary

  • tak staram sie zadbac o zaciemnienie pokoju, kupiłem zasłony zaciemniające, które mam wrażenie, że sa gówniane, bo przepuszczają światło za dnia, ale z drugiej strony, może tak powinno być?
  • tak staram sie spac po 7-8h
  • tak, w firmie klimatyzacja napierdala 24/7 bo biuro było projektowane przez totalnych tumanów(na szczęście je zmieniamy), ale w domu kontroluję suchość i utrzymuję tak 40-50% nawilżenia

Ogólnie jak dziewczyna wpada to zawsze mówi, że u mnie ją oczy pieką i nie ma pojęcia dlaczego. Ja osobiście też. Nawet zadbałem, żeby była odpowiednia ostrość światła i nic nie działa.

Any tips? #oczy #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
CzosnkowySmok

@JakTamCoTam z twojego wywiadu wynika że masz coś w domu co powoduje problem.

Wynieś kwiatki. Pomyśl czy nie masz jakichś chemikaliow w pokoju, nawet dobrze zamknietych. Sprawdź czy nie masz jakiegos uczulenia choćby na płyn do plukania czy coś takiego.

Może klej do parkietu czu politura, farba na ścianach.


Spróbuj zmienić na tydzień miejsce życia.

VonTrupka

Nie kwitnie ci aby gdzieś grzyb w domu?

Jak z wiglotnością powietrza? Masz jakiś nawilżacz/osusacz?


Kolejna rzecz to czy w ogóle przebywasz na słońcu?


Co do samych oczu czy dajesz im w ogóle odpocząć?

Stosujesz jakieś ćwiczenia mięśni okrężnych oka oraz samych oczu - m.in. akomodacji?

Jak wygląda u ciebie częstotliwość mrugania?


Z oczyma może być nawet ok, ale nie stosujesz absolutnie żadnej higieny dot. lampienia w monitor przez długi czas stąd uczucie suchości.

MuojemuKotu

@JakTamCoTam


Miałem identycznie dwa lata temu - każde możliwe fikołki ze światłem w pokoju i monitorem dawały wielkie nic. Nie było mowy o jakimkolwiek dłuższym niż godzina siedzeniu przy kompie.


Mając "ogromne zaufanie" do wiedzy dyletantów z dyplomami, zwanych lekarzami, zwyczajnie poszedłem do drogerii i kupiłem pierwsze z brzegu suple na oczy. Tydzień stosowania, i zapomniałem o problemie.


Właśnie odgrzebałem opakowanie ze swojej "apteczki", i widzę, że zjadłem łącznie aż 6 tabletek o takim składzie:

800 ug Vit. A, 0,3 mg miedzi, 80 mg Vit. C, 55 ug Selenu, 12 mg Vit. E, 10 mg Cynku, 1000 ug Zeaksantyny, 20 mg Luteiny


Sam nie wiem, czy to przypadek, czy rzeczywiście uzupełniło mi to jakiś palący niedobór. Ale od tej pory noc przy monitorze to żaden problem. A mam po -7 dioptrii, stwierdzono u mnie suchość oczu, i mam potężną nadwrażliwość na punktowe światło + częściowy zanik nerwów wzrokowych. Także o swoich oczach nie mogę powiedzieć "zdrowe" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować

Myślicie, że coś ruszy na bliskim wschodzie? Izrael dokona zagłady strefy gazy czy może ogłosi, ze Hamas został zlikwidowany i otworzy pomoc humanitarną?

#wojna #izrael
Nemrod

@JakTamCoTam Może jakaś trzecia opcja? Ogłoszenie częściowego zwycięstwa i prowadzenia powolnej operacji likwidacji resztek Hamasu, a przy okazji dalsze blokowanie pomocy i przy okazji dalsze wyniszczanie strefy?

Zaloguj się aby komentować

Tak w ogóle to kogo PiS chce wystawić w wyborach prezydenckich? KO to raczej wiadomo, że warszawskiego szambiarza Trzaskowskiego(chociaż imo lepszy byłby nawet Sikorski), ale PiS? Przecież tam nikogo nie ma. Morawieckiego czy Szydlo, która jest ostatnio coś promowana ponownie?

imo PiS mógłby wygrać gdyby dogadał się z konfederacją i wystawili wspólnie Bosaka, ale na to raczej nie pójdą.

#polska #wybory #kiciochpyta
#polityka
osobliwy

@JakTamCoTam targuj polityka albo wracaj na wykop

ZohanTSW

Bocheński był taką porażką że odpada, dlatego opcje są takie:

- wyciągną z kapelusza nowego człowieka

- najlepszą reputację ma chyba Szydło i Morawiecki

- sam Słońce Narodu będzie kandydował, jego last dance w polityce

Sweet_acc_pr0sa

@JakTamCoTam bosaka xD te 7% wyborcow konfy wszystko pewnie zmieni xD

Zaloguj się aby komentować

Ma ktoś z was filmik pod tytułem "katastrofa" ? O ten mi chodzi: https://www.testopedia.pl/katastrofa/

A coś nie mogę się dostać na discorda. Znalazłem ten: https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=kbdQezTRSew ale to przecież goryle we mgle.

#testoviron
gawafe1241

@JakTamCoTam dzięki za kolejny tak do zablokowania ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować

Nic tak bardzo nienawidzę jak menelstwa i tego żebractwa, które mamy w Polsce. Po prostu to jakieś kuriozum, że to ścierwo chodzi po galeriach, przystankach, stoi pod sklepami, nagabuje i nikt z tym nic nie robi. Nie ma ochrony żadnej, żeby ich wyjebac spod drzwi(w galeriach) i nic. Jak mile powiesz cokolwiek to oszust będzie się rzucać, że jak śmiesz odmawiać xd a jak mu odpyskujesz, albo wyjebiesz to nic, bo on się nie zmieni a Ty możesz mieć problemy z prawem.

Może gdyby prawo generalnie pozwalało na uderzenie, albo spryskanie gazem kogoś kto np czerpie kasę z żebractwa i zagaduje to by w tym kraju był spokój, bo by już dawno zostali wyjaśnieni. (Dla sprostowania, ludzie na prawdę szukający pomocy mają gdzie ją otrzymać w odpowiednich miejscach, więc dostawaliby tylko Ci co na to zasłużą)

Podróżowalem po zachodniej Europie i tam jest znowu problem z murzyństwem, ale szczerze? Bardziej chillowalem niż w PL gdzie nawet nie możesz się zatrzymać w miejscu w publicznym miejscu, bo zaraz ktoś podejdzie …

Najgorszy to jest Kraków i Trójmiasto odkąd się przyprowadziłem do tego pierwszego … Nigdzie indziej nie spotkałem tyle bezczelnego cwaniactwa. W moim mieście rodzinnym jest sielanka, ale to może cecha powiatowych wymarłych miast.

Chyba już rozumiem dlaczego ludzie tak lubią podróżowanie autami, żeby się nie nadziać na tego typu wariatów.

#polska #wkurw #comniewkurwia #menele #takaprawda #zalesie
Topia

Nachalne żebractwo jest wykroczeniem. Dzwoñ na psy.

Tapporauta

Kiedyś byłem w pewnym polskim turystycznym mieście, zbliża się do mnie i mojej różowej cyganka. Ja byłem przygotowany i zanim się odezwała to wyjeżdżam do niej “daj, daj, daj”.

Ale się zdenerwowała XD piana z ust jej prawie poleciała. Odeszła taka wkurzona i rzucała w naszym kierunku “daj, daj, daj, daj…”


Co do żuli, traktuje ich jak powietrze, to samo z naciągaczami w krajach UE. Jak widać że jest kilka np. 3 dorosłych chłopów, czeka żeby wcisnąć bransoletkę, to zmieniam po prostu kierunek, żeby dzbanów ominąć.

Guma888

Średnia pasta. Taka ani nie śmieszna ani realna,surrealistyczna też średnio. Nijaka taka

Zaloguj się aby komentować

Też macie takie wrażenie, że coś się może zdarzyć po wyborach do europarlamentu? Skoro taka spora część rządu chce spierdolic do Brukseli to znaczy, że coś może być na rzeczy.
Szczególnie, że Ukraina może zacząć bardziej przegrywać i wtedy Napoleon Hołownia będzie miał pokusę aby wgniatać Putina w ziemię polskim żołnierzem.

Generalnie pewnie nie będzie ataku na PL, bo przed nami są jeszcze państwa Bałtyckie, ale paszport warto wyrobić i złoto kupić, bo później może się nie będzie dało.
Zastanawiam się nad krypto, bo niby łatwo wynieść swój majątek za granicę, ale btc i spółka słabo reagowały w przypadku konfliktów to nie chce stracić wszystkiego.

#wojna #przemyslenia #zaczelosie
conradowl

Polecam przejrzeć wybory do parlamentu w historii. Politycy ZAWSZE chcieli spierdolic do Brukseli bo UWAGA! kasa większa, a odpowiedzialność mniejsza.

Tak zawsze było. I niemal zawsze była rekonstrukcja rządu.

Ale ty uważasz, że tym razem ruskie zaatakują Polskę. Tak, po otrzymaniu przez Ukrainę w końcu pakietu pomocy od USA akurat teraz, bo wybory do eurokoryta, zaatakują.

Nie wiem jak ci idzie łączenie kropek, ale może zacznij od kolorowanek w ramach edukacji, a nie się bierzesz za próby połączenia kropeczek bez numeracji

100mph

Sam bym spi3rdolil do Brukseli. Kasa wyzsza. Brak wkurwiajacych reporterow, ktorzy za Toba ganiaja. Jak nie ubierzesz sie w dres lub nie bedziesz spal albo pi3rdolil farmazonow to nikt sie czepiac nie bedzie. Spokoj, kilometrowki na starego fiata, a i tak w kraju Cie powazaja xD Nawet ciezko obywatelowi sprawdzic jak glosowales. Ideolo robota.

SteveFrench

Trzensem siem i bojem siem

Zaloguj się aby komentować

Ogladam sobie ostatnio różnych polskich podróżników i ciekawi mnie czy Ci wytatuowani w Polskie flagi i dumni z pochodzenia przyszliby walczyć o Polskę gdyby została zaatakowana.
Mowa o #podrozewojownika #piotrpoloprzywarski itd

Nie ukrywam, że śmiem wątpić xd Chyba tylko o fazowskiego jestem pewien.

… ale no może się mylę. Mógłby organizować jakieś wsparcie dla uchodźców w Tajlandii.

A wy co myślicie? Jakby wyglądały materiały polskich podróżników wtedy?

#wojna #polska #podroze
sierzant_armii_12_malp

@JakTamCoTam Ostatnio ci, którzy najpiękniej mówili o obronie ojczyzny, pierwsi uciekali przez Zaleszczyki.

JakTamCoTam

@sierzant_armii_12_malp masz namyśli tego od Wrona Orła niepokona?

sierzant_armii_12_malp

@JakTamCoTam Nie, tego od „Nie oddamy nawet guzika” i tego od „My w Polsce nie znamy pokoju za wszelką cenę”. A przede wszystkim tego od „Na każdego z was spada dzisiaj obowiązek czuwania nad honorem Naszego Narodu w najcięższych warunkach”.

DiscoKhan

@JakTamCoTam krowa która dużo muczy mało mleka daje

Zaloguj się aby komentować

W ostatnim wydaniu zielonej poświaty wróci przez wszystkich ukochany temat pewnej szczepionki xd jakby komuś z was brakowało gadania o Billu Gatesie, który truje ludzi, żeby dokonać depopulacji to polecam. Do tego jakiś nowy rak i wiadomo, chorują Ci co się zaszczepili, bo kto inny …
Klasyka sama w sobie.

#ator #wideoprezentacje #pracowniktvn
gawafe1241

@JakTamCoTam ale po co to oglądać? xd ja kiedyś namiętnie go oglądałem i aż mi wstyd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rudolf

@gawafe1241 nawet mnie to nie zaskoczyło xD

Zaloguj się aby komentować

Taką miałem rozkmine po ostatnim ataku Iranu na Izrael, że w sumie skoro aż 1mld kosztowała obrona przed 300 rakietami/dronami itp to czy nie byłoby dobrą taktyka strzelać nawet atrapami bez prochu byleby tylko imitowało to rakietę i pobudzało tą tarcze?
Nawet z jakiegoś plastiku, ale zachowując wielkość. Brzmi jak spoko opcja do wkurwiania Niskim kosztem.

#wojna #izrael w sumie trochę #rozkminyzdupy
pol-scot

@JakTamCoTam możnaby też rzucać kamieniami...

def

Myslisz, ze cena ladunku wybuchowego w tych iranskich rakietach jest jakas duza? Najdrozszy pewnie jest silnik

Topia

Problemem jest to, że z Iranu do państwa w Palestynie jest 1000 km. Nie polecisz tam zabawką z Ali Express.

Zaloguj się aby komentować

Następna