Siema jak to jest w PL z wynajmowaniem domu (nie mieszkania) na wsiach. Rozważamy budowe domu gdzieś w miejscowości pod Krakowem i później w przyszłości ewentualnie wyjazd za granicę i jego wynajem. Czy to się pyli czy może jedynie rentowne w PL jest wynajmowanie mieszkań?
Wiem, że w UK wynajem domu gdzieś na zadupiu jest częstą opcją. Tutaj nie znam nikogo kto by tak robił a nie ma sensu też wynajmować tylko za 1-2k.
#polska #kiciochpyta #dom #wynajem