Elo na windowsie zamiast polskich znakow dzialaja mi skroty klawiszowe, albo w ogole nie ma tych polskich znakow. Dzieje sie to ostatnio i nie wiem czemu.
Tak, mam ustawiona polska klawiature.
Natomiast i tak win+spacja wlacza mi takie gowno jak w zalaczniku, ktos wie z czego? Wyglada jak z Claude Desktop, ale nie wiem czy to nie jest jakis feature windowsa
#windows #kiciochpyta #informatyka

