Aplikacja Huawei do obsługi smart zegarka Huawei poprosiła mnie dziś o nowe zgody co do przetwarzania danych przez firmy trzecie #huawei #smartwatche #technologia #chiny

Aplikacja Huawei do obsługi smart zegarka Huawei poprosiła mnie dziś o nowe zgody co do przetwarzania danych przez firmy trzecie #huawei #smartwatche #technologia #chiny

Takie praktyki powinny być zakazane na terenie UE. Czlowiek kupuje hardware, w momencie zakupu obowiązują konkretne warunki, na które sie godzisz lub nie. Mija rok, dwa lub pięć i nagle aktualizacja warunków wymagająca założenia konta, sprzedaży danych osobistych, przesłania kopii dowodu osobistego i wprowadzajaca prawo pierwszej nocy. Akceptujesz albo urządzenie przestaje działać.
Mnie taka akcja najbardziej wku..la z okularami VR ktore jak kupilem to wymagały tylko podania email i elo, a z czasem wymusili stworzenie i podlaczenie konta FB plus cała inwigilacja z tym związana.
Zaloguj się aby komentować
Zgadnijcie co zamawiam.
(Rozbawił mnie nick)
#diy #allegro #stolarstwo #ciesielstwo


@Opornik ooo znam firmę, polecam od nich takie za⁎⁎⁎⁎ste haki
Zaloguj się aby komentować
Ił-2 to najliczniej wyprodukowany samolot bojowy w historii i koń roboczy sowieckiego lotnictwa. Stał się jednym z symboli II wojny światowej i został zapamiętany jako świetna maszyna. Ile prawdy kryje się w opowieściach o tym szturmowcu? https://histmag.org/Il-2-Szturmowik-Urojona-legenda-latajacego-czolgu-28549
#historia #wojsko #ciekawostkihistoryczne

Zaloguj się aby komentować
Miałem wenę na jakiś szybki projekt w 3d i wyszło coś takiego. Póki co nie ma lokatorów.
#ptaki #druk3d

Zaloguj się aby komentować
https://x.com/marek_reszka/status/1988253109819166988
Nad Gruzją spadł Turecki samolot który wracał z oddziałem uczestniczącym w paradzie wojskowej w Azerbejdżanie.
Póki co przyczyny nie są znane. Kadłub się rozpadł w powietrzu. Zmęczenie materiału/zaniedbania serwisowe? OPL?
Nagranie spadającego kadłuba: https://x.com/RONIN_nafo/status/1988250237199073594
#turcja #wojsko #lotnictwowojskowe #katastrofa #katastrofawprzestworzach #wiadomosciswiat



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#internet #millenialsi #soupio
Czym był/jest Digg. com i dlaczego tak długo go nie było? Coś jak 9gag? Czy bardziej jak reddit? A może to coś jak Soup:io? Podrzućcie jakieś uniwersalne memy po angielsku żebym nie musiał swoich z powrotem tłumaczyć XD



Zaloguj się aby komentować
Mówcie co chcecie ale tęsknię za pokrętłami w monitorach.
Nie zawsze nowe = lepsze.
#usability #monitory #technologia #wzrok #programowanie #zdrowie


Zaloguj się aby komentować
Mieszać beton!
Jeszcze wczoraj obrzeża osadziłem i pospawałem na wszelki wypadek. Choć w sumie spawaniem bym tego nie nazwał.
#budownictwo #budujzhejto #niepoprawnebudowle




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Amerykański fotograf polujący na F-35 założył na gdrive folder na "Polską Husarię": https://x.com/KpAviationPhoto/status/1987656720697479251
#f35 #husarz #wojskopolskie #technikawojskowa #wojsko #fotografia #fotoztwittera #fotografiamilitarna #lotnictwowojskowe
Jeszcze Wam powiem przed snem, a bardziej pokaże. A'propos tego podpisu kwalifikowanego - kombinowałem z lvl telefonu gdzie by ty sprowokować węzeł PZ żeby zalogować się przy pomocy podpisu, ale bez Szafira - szukałem integracji wymagajacej kwalifikowanego i chciałem podpisać szwedzkim padesem. No i tak trafiłem na rejestrację konta w KAS - pomyślałem, że czemu nie - w najgorszym wypadku opłacę tam kiedyś jakieś cło za paczkę z Alixprs...
WTEDY DOSTAŁEM TĘ WIADOMOŚĆ
I OBSRAŁEM PORY
#rybołówstwo #gdziejasiezapisałemjezu #polska #marynarkawojenna #racjastanu #surstromming



Zaloguj się aby komentować
Ponieważ jestem w drodze do opanowania kolejnej umiejętności nie w kierunku jaką jest spawanie, a do tego chyba wciąż na mnie wisi totem amatora... musiałem połatać dziurę pod purchlami z poprzedniego wpisu.
@LaMo.zord radził użycie innego druta w migu żeby nie przegrzać, ale przecież wiem lepiej
Niby małe, jakieś fi 3 mm, ale zacząłem spawać i zrobiło się przynajmniej fi 5
Zmniejszyłem nastawy do minimum i za pomocą spawania punktowego udało mi się tę dziurkę gdzieś w ciągu godziny załatać. Po zgrubnym zaspawaniu wszedł dremel, znowu spawanie, znowu dremel i tak w kółko. Po drodze jeszcze sprawdzałem czy nic nie płonie.
Za zabezpieczenie ppoż posłużyły prawie ogniochronne koszulki bawełniane, ręcznik i fartuch
A, jakby ktoś chciał mieć przygody z odkuwaniem szpachli, dodatkową rdzą, niepasującymi elementami samochodu, to polecam warszawski warsztat na Pawła Lipowczana w Warszawie (Okęcie). Dodaję trzy zdjęcia ich fachowej roboty.
#macmajster #diy #zrobtosam #pracaspawaczamnieprzeistacza #maluch #fiat126p





Zaloguj się aby komentować
Zuckerberg i jego ScamFace w formie.
Fajny biznes, 16 MLD przychodu, 1 MLD strat. Zostaje 15 MLD.
Opodatkowanie brudnych pieniędzy to jedyne 6,25%.
Fajna pralnia.
#scam #cyberbezpieczenstwo #cybersecurity #bezpieczenstwo

Zaloguj się aby komentować
A wiecie że Szwedzi oferują podpis kwalifikowany typu pades na pdf - bez ograniczeń, za friko i uznawany w całej EU? W formie apki. Zgodny z eIDAS. Oparty na warstwie elektronicznej dowodu lub paszportu i do założenia w 10 minut???
Apka jest po polsku i działa jak podpis w eDo od PWPW - z zupełnym pominięciem węzła PZ, bez użycia pinu, - podpisujesz biometrią jakbyś potwierdzał przelew- certyfikat ważny dwa lata.
Cena - zero złotych. , bardzo dobra.
#cyfryzacja #pades #podpiskwalifikowany #eidas #biurokracja #homeoffice
URL: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zealid.app
iURL: https://apps.apple.com/pl/app/zealid/id1531680051
KAS weryfikuje bez żadnego kłopotu, weryfikator eidas przypieprza się do Timestampa ale też jest na zielono - Weryfikacjapodpisu.pl wyrzuca że akcept warunkowy, przez timestamp tak samo. Podpis.gov nie weryfikuje unijnych więc chyba się nie liczy - biorąc pod uwagę pospiesznie wprowadzane logowanie do puap za pomocą eID.


Dodatkowa atrakcja dla kadr - działa też z kartą pobytu. https://www.zealid.com/en/get-started-with-zealid-for-free
Zaloguj się aby komentować

Od 1 stycznia 2026 r. polskich konsumentów czeka prawdopodobnie konieczność ponoszenia nowego "podatku". Tym razem od kupowanych smartfonów, tabletów, komputerów i telewizorów. Rząd przymierzał się do wprowadzenia tej nowej opłaty — popularnie zwanej właśnie "podatkiem od...
@szymek bo jestem przyzwyczajony już do tego, że jak jest update to jest coś spierdolone, albo w usability, albo funkcjonalności, albo w stabilności.
Albo ci nagle któraś aplikacja przestaje działać ”bo masz za starego Androida”.
I jak zwykle mam rację: właśnie walczę z klawiaturą w telefonie i z ustawieniami różnych aplikacji.
Zaloguj się aby komentować
Byłoby 🙂
Niestety strzemiona musiałem sam zrobić. Z pomocą przyszła giętarka do przewodów hamulcowych.
#budownictwo #budujzhejto #niepoprawnebudowle


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować