Skończył mi się węgiel więc grilluje na szyszkach. Do tego polski banan i cyk, śniadanie gotowe.
Główka pracuje.
#sniadanie #grill #chlopakizdzialeczek #opornikcontent #jedzenie



Skończył mi się węgiel więc grilluje na szyszkach. Do tego polski banan i cyk, śniadanie gotowe.
Główka pracuje.
#sniadanie #grill #chlopakizdzialeczek #opornikcontent #jedzenie



Pożar. Wieżowiec pali się od dołu. Nagle ludzie widzą, że na ostatnim piętrze są jeszcze jacyś ludzie. Strażacy próbują wejść po drabinach na górę, jednak drabiny są zbyt krótkie. Nagle przychodzi potężny, napakowany gość i krzyczy:
- Skakać po pięciu!
Ludzie co chwila skaczą po pięcioro, a paker łapie ich i odstawia na bok. W ten sposób uratował kilkadziesiąt osób. Nagle na dachu płonącego wieżowca staje Murzyn.
- Skaczę sam! - krzyczy Murzyn i rzuca się w dół.
Gdy był już przy ziemi, paker zamiast go złapać, zrobił unik i Murzyn zginął na miejscu. Paker krzyczy:
- Ej, wy na górze! Spalonych nie rzucajcie!
Zaloguj się aby komentować
Wanna Chrupcioki o smaku rolady z modry kapusty i klusek w stylu slaskim?
#jedzenie #biedronka #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Dzisiejszy obiad. Do tego oliwa z oliwek od takiego jednego jegomościa
#pizza #bojowkapiekarska @NooT



Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj trochę inaczej w temacie #kawa
U mnie w kubku gości Arabica Colombia Single Origin spożywana "pod chmurką"


Zaloguj się aby komentować
Wymyślam dziwadła. Dzisiejsze śniadanko: świeżo upieczony krosua z sałatką / pastą z szarpanego kurczaka, papryki, szczypioru i awokado.
#jedzenie #sniadanie #gotujzhejto


Zaloguj się aby komentować
Jak gdyby podróż do Teksasu nie mogła pójść gorzej, to jeszcze mój lot z Londynu został przesunięty z wczoraj na dziś, dzięki czemu mogłem zażyć uroków cudownej brytyjskiej kuchni 🫠 #sniadaniedooceny #jedzzhejto #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
Falafel + twaróg wędzony + pietruszka + cacyki + oliwa + pita
#falafel #daniednia #jedzenie


Zaloguj się aby komentować
Bebek
#bojowkapiekarska #gownowpis #tagowanietomojapasja




Zaloguj się aby komentować
Smacznego :) ja robiłem wczoraj 🍕 znalazłem fajny kanał na YT. Będzie trzeba potestować :) https://youtube.com/@vitoiacopelli
Zaloguj się aby komentować
Czy w twojej okolicy też zniknęły chłodniki ze sklepów?
#jedzenie #nabial #chlodnik #teoriespiskowe

Zaloguj się aby komentować

Benjamin Guinness wprowadził rodzinny browar w nową epokę, otwierając się na światowy rynek i zwielokrotniając produkcję. Po jego śmierci losy browaru spoczęły w rękach czwórki jego dzieci, o których opowiada nowy serial wyprodukowany przez platformę Netflix – „Ród Guinnessów”. Fot. Brama browaru...

Wstawiam tu czasem jego filmy, nie ma ich dużo, ale zawsze opowie w ciekawy sposób o historii i zrobi też potrawę, o której opowiada.
No tu strasznie dużo pierdololo, ale nie powiem - pare patentów wykorzystam.
#mniam #gotowanie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj nalesniki z twarogiem na slodko, identyczne z tymi, ktore lata temu robil moj ojciec.
Smak dzieciństwa odtworzony 1:1
@cebulaZrosolu mowilem ze beda xd
#jedzenie #gotujzhejto #gotowanie #nalesniki #twarog



Zaloguj się aby komentować
Ale wyrósł. Jeszcze ciepły.
#pieczzhejto #chleb #bojowkapiekarska #chlebekzlp

Zaloguj się aby komentować
Babeczki to nie moja domena, kilka się nie dopiekło 😭
#pieczzhejto #bojowkapiekarska

Zaloguj się aby komentować
#jedzenie #popcorn
najpierw popcorn
a później copporn

Zaloguj się aby komentować
Jeszcze by tych ogóreczków dorobił
#jedzenie #gotowanie #przetwory

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować