Zdjęcie w tle
az5tcxo4-niekibicujepilkarzom

az5tcxo4-niekibicujepilkarzom

Fenomen

Poza tym uważam, że pis należy zdelegalizować, rosję należy zniszczyć, a rusofilów zamknąć w obozach reedukacyjnych.

  • 73wpisy
  • 152komentarzy
  • 4obserwujących

Międzynarodowy Trybunał Karny wydał nakaz aresztowania Putina. Oznacza to, że botoksowy fuhrer pseudonarodu rosyjskiego, jeśli znajdzie się na terytorium kraju uznającego jurysdykcję MTK, musi zostać aresztowany. Oznacza to jeszcze większą izolację międzynarodową kacapstanu. Wydano też rozkaz aresztowania jakiejś kremlowskiej bladzi odpowiedzialnej za deportacje ukraińskich dzieci. Mam nadzieję, że kolejnym krokiem będzie międzynarodowa koalicja krajów, które wyrzucą rosjan ze swego terytorium i nie będą wpuszczały rosyjskich obywateli w swoje granice oraz uznanie rosyjskich symboli pseudonarodowych, tj. dwugłowego orła i flagi biało-niebiesko-czerwonej za symbole zbrodnicze. Dojeżdżać to ruskie ścierwo do końca, niech wiedzą, że nie ma w cywilizowanym świecie miejsca dla wszystkiego, co rosyjskie, bo rosyjskie=niecywilizowane.

 

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,29572085,miedzynarodowy-trybunal-karny-chce-aresztowac-wladimira-putina.html#s=BoxMMtImg1

 

#wojna #rosja #ukraina

Zaloguj się aby komentować

MSZ wezwało ambasadora USA w związku z reportażem TVN o Janie Pawle II xDDD Nie wierzę, że można być aż tak głupim, ale jednak można:

 

"W związku z działaniami jednej ze stacji telewizyjnych, będącej inwestorem na polskim rynku, MSZ zaprosiło ambasadora Stanów Zjednoczonych.

MSZ uznaje, że potencjalne skutki tych działań są tożsame z celami wojny hybrydowej mającej na celu doprowadzenie do podziałów i napięć w polskim społeczeństwie. 

W związku z tym, MSZ zaprosiło Ambasadora Stanów Zjednoczonych, aby poinformować o zaistniałej sytuacji i jej konsekwencjach w postaci osłabienia zdolności Rzeczypospolitej Polskiej do odstraszania potencjalnego przeciwnika i odporności na zagrożenia"

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/komunikat-w-zwiazku-z-wezwaniem-ambasadora-stanow-zjednoczonych-do-msz

 

Rozumiecie tę logikę? Wezwanie na dywanik ambasadora to w języku dyplomacji wyraz krytycznego stosunku do państwa, które dyplomata reprezentuje. Oto polska dyplomacja krytykuje naszego największego sojusznika, gwaranta naszego bezpieczeństwa w sytuacji, gdy rosja, gdyby tylko mogła, zaatakowałaby Polskę i mordowała Polaków dla własnej kacapskiej przyjemności. Polski MSZ robi tak, narażając bezpieczeństwo Polski, bo, uwaga, prywatna stacja wyemitowała materiał krytyczny dla polskiego papieża.

Po pierwsze: ci pisowscy idioci uznali nie tylko, że TVN to stacja całkowicie amerykańska, ale sterowana przez amerykański rząd.

Po drugie: ci pisowscy kretyni uznali, że w ten sposób rząd USA prowadzi działania które można nazwać wojną hybrydową przeciwko Polsce.

Po trzecie: ci pisowscy imbecyli założyli, że krytykowanie papieża to osłabianie zdolności obronnych Polski.

Tak właśnie muszą pomyśleć Amerykanie: że Polską rządzą idioci, kretyni i imbecyle. A skoro tak, to kto wie, czy nie zastanowią się, czy takiego kraju warto bronić w razie czego?

 

A przecież TVN to prywatna stacja telewizyjna, którą kształtują polscy dziennikarze, będąca inwestycją Amerykanów, ale nie rządu USA. Krytykowanie papieża to po prostu krytykowanie papieża, a nie wojna przeciwko Polsce, a jeśli ktoś krytyczniej spojrzy na JP II to nie znaczy, że przestanie być polskim patriotą.

Uważam tak niezależnie od oceny JP II. Nawet gdyby ten materiał był stekiem bzdur, amerykański rząd nie ma z tym nic wspólnego i podobnie, nie ma to związku ze zdolnościami obronnymi RP. Osobiście sądzę, że Jan Paweł II odegrał pozytywną rolę w historii Polski i powie tak każdy historyk dziejów najnowszych, ale nie oznacza to, że nie można badać kontrowersyjnych epizodów z jego działalności. Należy to robić obiektywnie i bez emocji, a nie w atmosferze dziennikarskiej sensacji i mam nadzieję, że zajmą się tym zawodowi historycy na podstawie archiwaliów.

Ale, do cholery, to nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem Polski i to nie jest powód, żeby wymachiwać przed nosem pięścią państwu, które jako jedyne może nas obronić przed kacapskim ludobójstwem, które zapewne zostało zaplanowane już na Kremlu, a które przypominałoby działania Niemców wobec Polaków w czasie II wojny światowej.

BTW nawet Winnicki z Konfederacji uważa, że pis postąpił idiotycznie: https://www.rp.pl/polityka/art38102471-pis-nie-umie-w-polityke-zagraniczna-winnicki-o-wezwaniu-ambasadora-usa-do-msz

 

A wiecie dlaczego tak postąpił? Żeby spodobać się swojemu betonowemu elektoratowi. Tak, dla Kaczyńskiego i jego kolegów, ważniejsze od dobra Polski jest to, żeby jedna starsza pani z drugim starszym panem nie pomyśleli źle o jego partii. Pis to najbardziej antypolska partia w historii i ten kto na nią głosuje, obniża zdolności obronne Rzeczypospolitej i szkodzi Polsce.

 

#bekazpisu #jebacpis #polska

Zaloguj się aby komentować

Oskarek Szafarowicz chlipie, że jest ofiarą "hejtu i dyskredytacji" oraz "zaplanowanej i z żelazną konsekwencją prowadzonej nagonki", bo dostał parę ostrych słów za to, że brał udział w zaszczuwaniu ofiary pedofila, ujawniając jego dane.

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-oskar-szafarowicz-wyglosil-specjalne-oswiadczenie-jestem-ofi,nId,6642363

 

Ten sam Oskarek zestawia w jednym rzędzie Tuska, Hitlera i Stalina.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28823437,ofensywa-mlodych-sympatykow-pis-na-tiktoku.html

Co, Oskarku pisowski, nie podobają ci się twoje metody, gdy ktoś je stosuje przeciwko tobie, i tak łagodniej niż robisz to ty?

 

#bekazpisu #jebacpis #polska

781b1758-f55c-4d99-ae15-7f4aeccbe781

Zaloguj się aby komentować

Oskarek Szafarowicz płacze, że go hejtują i porównuje się do represjonowanych przez komunistów studentów UW z marca 1968 r. Jednocześnie nie widzi nic złego w swoim zachowaniu, wręcz przeciwnie, uważa, że dobrze zrobił ujawniając dane ofiary pedofila bo hurr durr ludzie muszą wiedzieć że to pedofil z PO, chociaż ten pedofil już dawno siedzi w więzieniu. Uważa wręcz, że chciał pomóc ofierze pedofila: " Z drugiej strony to, iż media nagłośniły tę sprawę, pokazując przykład pedofila z PO, było w pewnym sensie szansą na pomoc dla tego chłopaka, by otoczyć go opieką, profesjonalnym wsparciem. Niestety nie doszło do tego i zdarzyła się ta tragedia. Odczytuję, że to było takie wspólne wołanie mediów, by z jednej strony wskazać hipokryzję po stronie opozycji, a z drugiej pomóc ofiarom, jednoznacznie potępić tego pedofila. W tym kontekście nie żałuję, że też tę informację podałem dalej. [...] Uważam, że szerszy wniosek z tej sprawy powinien być taki, że gdy pojawia się tak paskudne przestępstwo jak pedofilia, to trzeba wołać wszędzie gdzie się da, by ofiary pedofilii miały zapewnione ze strony państwa i rodziny jak największe wsparcie i opiekę".

Czaicie? Nagłaśnianie danych ofiary pedofila było próbą spowodowania, żeby dostał pomoc...

 

https://wpolityce.pl/polityka/637385-szafarowicz-nie-zaluje-ze-podalem-informacje-ws-pedofila

 

#bekazpisu #jebacpis #polska

Zaloguj się aby komentować

Oto logika pisowca w całej krasie: nie ma żadnego związku między ujawnieniem danych ofiary pedofila a jego samobójstwem, poza tym wina Tuska i matki, brakuje tylko "fur deutschland".

Absolutnie za to nie przeszkadza im snuć teorii, że ich parodia prezydenta kaczyński został rzekomo zaszczuty na śmierć i przez to zginął w Smoleńsku (ciekawe na jakiej zasadzie, kazał lądować, bo bał się hejtu, jak nie wyląduje). Absolutnie nie przeszkadza im też urządzanie "miesięcznic" przez ich fuhrera za publiczne pieniądze i wygłaszanie przez niego politycznych mów na mszach za brata i matkę. Ha tfu na cały pis!

 

#bekazpisu #jebacpis

f87a97d1-f4d7-490b-bd73-7ca0629a3fb5

Kacapy planowały po trzydniowej wojnie na Ukrainie postawić ultimatum Polsce i krajom bałtyckim, żeby, uwaga, zamknęły swoją przestrzeń powietrzną xD

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-media-wyciekly-tajne-dokumenty-wiadomo-co-planowal-putin,nId,6636153

Tak, zdaniem botoksowego fuhrera tego podnarodu fakt, że nad Polską mogą latać samoloty pasażerskie z Londynu do Warszawy miał być pretekstem do kolejnej wojny, bo putler liczył, że zachód tak się wystraszy, że nie zareaguje na atak na Polskę. Najwidoczniej "denazyfikację Polski" te śmiecie chciały zacząć od polskiego nieba i strzelania do polskich samolotów pasażerskich.

Oto najlepszy dowód na to, że rosjanie to rak ludzkości, a rosja to państwo przestępcze. Plany te snuli jeszcze przed 24 II 2022 r., kiedy Polska nie zdążyła "podpaść" kacapstwu pomocą udzielaną Ukrainie. To też dowód na to, że żadna ugoda z rosją nie jest możliwa, bo rosja oczekuje od nas zupełnego podporządkowania i zgody na aneksję. To też najlepszy dowód na to, że żadne wsparcie Polski dla Ukrainy nie jest zbyt duże, i że to jest nasza wojna, bo jeśli Ukraina przegra, to pseudonaród rosyjski chce zniszczyć Polskę. Taki Orban jest debilem, bo gdyby Rosja zniszczyła Ukrainę i Polskę, choćby nawet obciągnął osobiście putlerowi na Kremlu, i tak ruscy dla zasady napadliby na Węgry.

Swoją drogą, już sobie wyobrażam te tezy Rękasa i Piskorskiego, jakoby "Polska chciała napaść na Rosję, czego dowodem było to, że nie chciała zamknąć swojej przestrzeni powietrznej, szykując bombardowanie Moskwy"; "Rosjanie na pewno nie zastrzelili polskiego samolotu pasażerskiego, tylko samolot bojowy", "Rosja musi dla własnego bezpieczeństwa zdenazyfikować Polskę, powstały w Mińsku rząd Polskiej Republiki Ludowej jej w tym pomoże, w celu zacieśnienia naszego słowiańskiego braterstwa" xD

 

#wojna #rosja #ukraina

Amebcio

@az5tcxo4-niekibicujepilkarzom

 

Putin spodziewał się, że Zachód będzie trząsł się ze strachu po piorunującym zwycięstwie, a następnie, że NATO upadnie.

 

To musi być fake. Nawet putler nie jest aż takim debilem żeby zakładać upadek NATO z powodu zajęcia Ukrainy

1
dziedzicpruski

@AureliaNova Węgrzy konsekwentnie wybierają złą stronę w dużych konfliktach. Za każdym razem myślą, że tym razem się uda. Parę dni temu na Wypoku na Mirko był ciekawy wpis w tym temacie. Nie wiem czy wypada tu zamieszczać link, ale napisał to użytkownik @slkt więc idzie znaleźć.

2
beetroot

Zawdzięczamy Ukraińcom nasz pokój, dzięki bohaterskiej postawie Zełeńskiego i heroicznej obronie ich wojsk Polska nie została najechana przez wojska rosyjskie. Można powiedzieć, że dzięki nim żyjemy i za to powinniśmy im pomagać z całego serca. Musimy wpłynąć na rząd aby jeszcze bardziej zaangażował się w pomoc bohaterom. Ukraińcy potrzebują samolotów, czołgów, wozów opancerzonych, ciężarowek i aut cywilnych. Potrzebne są też pieniądze, dlatego należy wpłacać regularnie ile kto może, najlepiej co miesiąc przeznaczyć jakiś procent wynagrodzenia na pomoc walczącym.

 

Jedząc kolację pomyśl o żołnierzu w okopie, który za ciebie i za Twoją kolację być może za chwilę odda życie. Chwała Ukrainie.

6

Zaloguj się aby komentować

Godna uwagi jest logika tego pissowskiego aparatczyka, już przejawiającego najgorsze skłonności. Otóż jego zdaniem matka zamordowanego przez niego i Duklewicza chłopca (tak, oni zamordowali syna posłanki swoim szczuciem) powinna robić polityczną karierę na krzywdzie swoich dzieci, latać z tym do mediów i opowiadać "MÓJ KOLEGA Z PO KRZYWDZIŁ MOJE DZIECI!". Nie robiła tego? W tym pissowskim pseudomózgu zrodziła się tylko jedna refleksja - kryje kumpla bo Tusk i Trzaskowski jej kazali. Nie przeszło tej obrzydliwiej gnidzie przez łeb, że może, wobec wyroku skazującego sprawcę, chcieli całej sprawy dalej nie rozjątrzać, jakoś o niej zapomnieć. Chcieli? No to my ją rozjątrzymy, bo każda okazja jest dobra, żeby wleźć w dupę cuchnącemu załupieżonemu fuhrerowi z Nowogrodzkiej, pokazać, jacy to my jesteśmy czujni. W końcu ich niemyty fuhrerek robił karierę polityczną na śmierci brata, do której sam się przyczynił i wygłaszał polityczne mowy na mszy pogrzebowej za własną matkę, więc trzeba kontynuować pissowskie tradycje.

Ha tfu na nich i na cały piss. Piss powinien zostać zdelegalizowany, a każdy jego członek pozbawiony dożywotnio praw wyborczych i osądzony za udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

 

#bekazpisu #jebacpis #polska

19a571e1-2009-4ad0-991a-05e435cb620b
Megawonsz_9

@DirtDiver PiS trochę przypomina swoimi działaniami NSDAP.

8
tak_bylo

@dez_ będzie drugim (ha tfu na pisowską mordę) januszem kowalskim

8

Zaloguj się aby komentować

az5tcxo4-niekibicujepilkarzom

@JanNipanimajski Naprawdę? A co prokuratura itp. robi np. ze sprawą Pegasusa, nadużyciami Czarnka przy dzieleniu dotacji itd.? Powinna się tym zajmować z urzędu.

2
tak_bylo

@JanNipanimajski i pyk śmieciu, kolejny raz na czarno.

2
atol

@az5tcxo4-niekibicujepilkarzom bez przesady, zbrodnicze reżimy nie po to przejmują sądownictwo by ich przestępstwa miały jakieś konsekwencje

0

Zaloguj się aby komentować

Wielki ból dupy pseudonarodu r0SSyjskiego, bo Ukraińcy ośmielili się zaatakować ich poza granicami Ukrainy xDDD Przypominam, że to kacapstwo napadło na Ukrainę, kacapstwo masowo popiera tę wojnę, kacapscy mężczyźni idą na nią zamiast pójść na Kreml i odstrzelić botoksowego fuhrera, pijaka Miedwiediewa, kurwę Zacharową i nazistę Dugina. W związku z tym Ukraina jest w prawie nie tylko atakować terytorium zamieszkane przez te kacapskie zwierzęta, ale powinna też bombardować ich elektrownie, drogi i fabryki i wprowadzić na ruskich ziemiach taki terror, jaki r0sjanie wprowadzili na ziemiach ukraińskich, tak, aby kacap bał się nawet wyjść ze swojej lepianki po spirytus i machorkę do kołchozowej kantyny.

 

#wojna #rosja #ukraina

az5tcxo4-niekibicujepilkarzom

@Kondziu5 zgodnie z tą logiką świat powinienem kacapom zawsze ustępować i jak ogłoszą aneksję Włoch to oddać im Włochy bo rosja nie może przegrać bo jak przegra to atom.

6
Aquamen

@az5tcxo4-niekibicujepilkarzom dokładnie jest taka logika Państw NATO, nie pozwalają na zbyt wiele Ukrainie żeby Ruskom nie przyszło coś głupiego do głowy

0
Kondziu5

@az5tcxo4-niekibicujepilkarzom tego nie powiedziałem, myślę że ruscy muszą sami na tyle się wykrwawić by u nich na chacie doszło do rozruchów, jak teraz zatakujesz to możesz im pomóc się zjednoczyć.

 

A po kiego bić się z kacapami którzy są zjednoczeni i gotowi do wojny totalnej?

0

Zaloguj się aby komentować

rith

@sebie_juki długo, ale dzięki za info. W sumie to bazowałem na infonz artykułu, tam było że w Pendolino jeszcze nie ma.
Dzięki za wyjaśnienie, memy można skasować

1
az5tcxo4-niekibicujepilkarzom

@sebie_juki Nie wiem od czego to zależy, ale na niektórych trasach ta opcja jest, na innych nie ma xD

0
sebie_juki

@az5tcxo4-niekibicujepilkarzom podejrzewam, ze od tego, czy na danej trasie obowiązuje rezerwacja miejsc

0

Zaloguj się aby komentować