Na człowieka który zaimplementował, że po napisaniu negatywnej recenzji na steam na karcie gry wyświetla ikonkę
#uxplakaljakuzywal #ux #steam

Na człowieka który zaimplementował, że po napisaniu negatywnej recenzji na steam na karcie gry wyświetla ikonkę
#uxplakaljakuzywal #ux #steam

Zaloguj się aby komentować
To... jest...
28.02.2026 –
25 liter w 3 słowach
„Świat wywodzi się z decyzji, a nie z chaosu czy przypadku, co uwzniośla go jeszcze bardziej.” - Papież Franciszek
28.02.2026 –
21 liter w 3 słowach
https://deykun.github.io/diffle-lang/pl?r=hkSY30Cch5mLlRWLyFGcucTL6F2duAjLwEjLx4CMx4SO10CZhBXYuhSI
@Dzemik_Skrytozerca Czuję się dumny z dzisiejszego.
28.02.2026 –
16 liter w 3 słowach
https://deykun.github.io/diffle-lang/pl?r=QIpE2NtAXYu5iZkRTLh5WYuUWO20ichdnLw4yNuAjL54SO10CZhBXYuhSI
Zaloguj się aby komentować
nie znam, co gorsza wyłapałem czerwone
28.02.2026 – #diffle #diffleen
36 letters in 6 words
28.02.2026 – #diffle #diffleen
25 letters in 3 words 🟢 15 🟡 1 ⚪ 9 🔴 0
https://deykun.github.io/diffle-lang/en?r=hkyNtIXY35iY00ich1mL4kTLw92YuAjL54SMuUTMukTNtUGbiJXY3hSI
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
naszła mnie taka myśl, że może bym pograł w residenta, bo nigdy nie grałem, a to już troche kultowa seria
tylko musiałbym trochę nadrobić poprzednie części i tu jest pewien problem, bo nie dość, że jest ich 9 to sporo podostawało remaki więc nie mam pojęcia co mam ograć
z fabułki to wiem tylko, że jest leon, jest jakaś korporacja umbrella i racoon city, oglądałem kilka filmów, ale chyba są niezbyt powiązane z grą
jest tu jakiś fan serii i doradzi co ograć?
#gry #residentevil
z fabułki to wiem tylko, że jest leon, jest jakaś korporacja umbrella i racoon city
I jest Ada Wong. No i Doctor Salvador który w sumie nie jest ani doktorem ani zbawicielem.
W sumie jest tego oczywiście więcej bo jest chociażby Zero czy Code Veronica, już nie wliczając jakichś zapomnianych przez Boga dziwactw typu Umbrella Corps. Zdania są podzielone, ale raczej 5 i 6 można sobie odpuścić jako że seria miała wtedy kryzys tożsamości i poszła w kierunku typowych strzelanek. Reszta to już kwestia gustu.
Zaloguj się aby komentować
Przeszedłem #sekiro. Bez kitu, uznaję to za jedno z moich największych osiągnięć życiowych i jakbym miał kiedyś jeszcze gdzieś wysyłać CV, to byłaby tam informacja o tym. W soulsy jestem taki se, nie mam małpiej zręczności, nerwy mi puszczają przy dłuższej walce, a po serii udanych combosów na bank wcisnę nie ten przycisk i padnę trupem. Ale w końcu polubiłem się z tym parowanym systemem walki i po setkach prób dotarłem do końca. Nigdy więcej.
Zacząłem NG+.
#gry

Graty:) U mnie póki co czeka... Powolutku kończę DS3 z przerwami na granie w BF6 i (ponownie) trzeciego Wiedźmina. A tu jeszcze nowy Resident Evil (od 4 części, tej z 2004 zawsze w nowe, duże odsłony gram na premierę:)) No i Amnesia Tej Bunker, która w końcu odpaliłem:)
Sekiro jest obiektywnie trudniejszy od Souls 1 albo 3?
Zaloguj się aby komentować
Ostatnie godziny pierwszej fazy projektu. Siedmiu z bohaterów już dobiegło do końca, na ostatni ogień idzie Warlock który jest OP że ja pi⁎⁎⁎⁎le. Nazwałem go Cebaluh - pamięci Tomka co z nami nie pisze.
Piąty akt idzie najdłużej. W przypadku nekromanty a przede wszystkim amazonki problemem było, że musiałem nieco pofarmić wcześniej, bo miałem za mało expa, a bohaterowie poniżej 25-ego poziomu mają karę w doświadczeniu za zabijanie potworów wyższego poziomu - przez co jakbym szedł wprzód, to doświadczenie bardzo wolno by rosło. Po zdobyciu potrzebnego poziomu jakoś poszło, choć ogólnie akt V najbardziej dodaje czas że wykonuje wszystkie misje. W akcie 2, 3 i 4 wykonywanie misji prawie nie dodaje czasu, ale w pierszym a szczególnie piątym bardziej.
Warlockiem gram na pierścień ognia i jakiegoś demona, ale na pewno gdzieś w koszmarze (jak nie wcześniej) zrobie respec na inne umiejętności, by pobawić się innymi skilami. Ale póki co chce jak najszybciej przejść pierszy poziom wszystkimi postaciami i zrobić sobie przerwę od grania. Sam Cebulah to pewnie ogarnie w 2-2.5h, zależnie od błądzenia
Akty:
Akt V / Amazonka Brittneyh 1:49h
Akt IV / Nekromanta Truhlo 31m
Akt V / Nakromanta Truhlo 1:30h
Akt I / Warlock Cebulah 43m
Akt II / Warlock Cebulah 47m
Statystyki:
Ukończone akty: 37/120
Ukończone poziomy 7/24
Czas łącznie: 35:30h
Postaci:
Zabójczyni Hasa - poziom 28 (akt 1/koszmar)
Paladyn Pophal - poziom 28 (akt 1/koszmar)
Czarodziejka Hejtmiona - poziom 29 (akt 1/koszmar)
Barbaczyńca Przehowalnia - poziom 28 (akt I/koszmar)
Nekromanta Truhlo - poziom 30 (akt I/koszmar)
Amazonka Britneyh - poziom 30 (akt I/koszmar)
Druid DruhBoruh - poziom 27 (akt I/koszmar)
Warlock Cebulah - poziom 19 (akt III/nomal)
#diablo2 #diabloh #gry






Zaloguj się aby komentować
Nie dosc, że złośliwe to w sumie łatwizna.
27.02.2026 –
44 litery w 7 słowach
Zaloguj się aby komentować
27.02.2026 – #diffle #diffleen
15 letters in 2 words
https://deykun.github.io/diffle-lang/en?r=hkCMh1yYh1mLlFTLlJ3YuAjLw4yMuITMugTNtkncl5WaoNWYthSI
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
37 + 1 = 38
Tytuł: Cat Quest II
Developer: The Gentlebros
Wydawca: PQube
Rok wydania: 2019
Gatunek: Akcja, RPG
Użyta platforma: PlayStation 5 (wersja z PS4)
Czas do ukończenia: 15h
Ocena: 8/10
Rozwinięcie wszystkiego co było w jedynce, dodali walkę na odległość, zmienili zachowanie sporej ilości wrogów, są też nowe czary, powiększyli świat, ale to nadal bardzo podobna gra do jedynki, bardziej rozwinięta i doszlifowana. Tym razem jest co-op (albo granie z drugim graczem jako NPC) i to chyba robi największą robotę. Trójka już pobrana na dysk.
#gamesmeter #gry

Zaloguj się aby komentować
#grybezpradu #suseuspamuje
Jest w końcu bez żadnej skazy, pan w empiku powiedział, że podobno empik i inni z powodów ekologicznych rezygnują z folii zabezpieczajacej i wysyłają bez niej, nie wiem czy to prawda, ktoś tak miał zamawiając ze sklepu internetowego empik?

Zaloguj się aby komentować
Słuchajcie mam ogromny problem z odpaleniem Doom3 BFG. Grałem jeszcze w styczniu , normalnie działała na steam. Odpalałem ze steam a teraz naciskam graj i chwilę widać że się ładuje,zielonym tatuś gry na moim profilu a potem jakby się wyłączało. ❌Próbowałem wyłączać steam cloud save ❌Zmiany w cfg+ set_full screen 0 ❌DPI Resolution w opcjach pliku exe nie pomoglo ❌reinstalacja nie pomogla
Szukałem pomocy na steam dyskusje , Reddit i nie mogę nic wskórać. Wynika niby że wali się po podłączeniu zewnętrznego monitora z wysoką rozdzielczością. Modów nie instalowałem,trochę skomplikowana jest instalacja jak dla mnie. #doom #gry #potrzebujepomocy #steam #retrogaming #gaming #pcmasterrace #hejtogierki Fotka dla przyciągnięcia uwagi #nsfw

Zaloguj się aby komentować
Co ciekawe, takie podejście wpływało też na styl gry: gracze byli ostrożniejsi, bardziej kombinowali, unikali walki, a sukces dawał ogromną satysfakcję, bo oznaczał, że postać naprawdę przetrwała świat, zamiast posiadania plot armoru. To zupełnie inna filozofia niż w wielu współczesnych kampaniach, gdzie szczegółowa historia bohatera bywa fundamentem całej opowieści.
#ciekawostki #dnd #backstory #postaci #dungeonsanddragons #gry #gryrpg #gryfabularne #grybezpradu

Zaloguj się aby komentować
Ech, nie miałem siły wcześniej.
26.02.2026 – #diffle #diffleen #grywebowe
46 letters in 8 words
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Z gier się wyrasta? Nie robią takich jak kiedyś? Szkoda czasu? Są lepsze zajęcia? Jak grać w cokolwiek to liniowe kampanie?
Czy rynek gier czeka klapa?
Młodzi na smarrfonach, nie konsole im w głowie. Do kolorowych strzelanek online nie trzeba super kombajnu. Do pruskajacych baniek wystarczy telefon lub biurowy PC/laptop.
Czy nadzieja w implementacji AI do rozgrywki? Czyli tworzenie NPC na kształt świadomymi?
#gry #ai #hejto40plus #ankieta
@Majestic12 W tym roku Arc Raiders przez jakiś miesiąc mną zawładnęło, wziąłem nawet tydzień wolnego z powodu tej gry i napieprzałem do świtu, a mam czwórkę z przodu w wieku. Od lat nie miałem tyle frajdy. Teraz to odstawiłem, ale np. Slay the Spire wciąż świetne, odkryłem też perełkę Shogun Showdown, genialna.
Zaloguj się aby komentować