#katastrofylotnicze #lotnictwo #samoloty #babice
Samolot cirrus spadl przed chwilą na Babicach
Na razie brak szczegółów

#katastrofylotnicze #lotnictwo #samoloty #babice
Samolot cirrus spadl przed chwilą na Babicach
Na razie brak szczegółów

Zaloguj się aby komentować
Ale jestem dzisiaj K⁎⁎WA WŚCIEKŁY. Jeszcze nie wiem o co, jeszcze nie wiem za co, jeszcze nie wiem na kogo, ale jestem tak wkurwiony, że aż mnie nosi. Otworzyłem dzisiaj oczy i już bym komuś prz⁎⁎⁎⁎⁎⁎olił. Dawać mi tu nielota, bo k⁎⁎wa nie utrzymam.
#manacieopowiesci


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
C⁎⁎j pierdolny przeszkodził mi w chillowaniu, nóż mu w d⁎⁎e.
#kleszcze



Zaloguj się aby komentować
Pięć lat mam auto, właśnie się zorientowałem, że ma funkcję domykania szyb z pilota :D #gownowpis #motoryzacja

Zaloguj się aby komentować
Zbliżają się upały, więc zabrałam się za zaszywanie sukienki. Z kolorów nici można wywnioskować, że była zszywana co najmniej trzy razy XD
To wiele mówi o tkaninie, jaka jest len. Na materiale nie ma żadnych śladów znoszenia, zużycia. Ten model ma chyba zresztą wadę konstrukcyjną, że cały ciężar sukienki wisi na tym szwie. Wzmacniam go specjalnym szwem.
Tej roboty AI mi nie zabierze. Jak już wszyscy stracimy pracę przez AI, to będę łatać swoje i wasze ciuchy w barterze. Zapraszam.
#diy

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Moskwa w płomieniach #rosja #wojnawnaukrainie #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Od niedawna mam nowa prace w firmie która ma AI zapalenie mózgu. Codziennie ktoś prezentuje jakiegoś nowego AI agenta. Niektóre są od takich pierdół że użycie ich doslownie wydłuża caly proces najmniej dwukrotnie, ale używanie agentów Ai jest wpisane w performance review wiec trzeba robic, wiadomo.
Mam ochotę iść na budowę. Malować ściany. Serio. #pracbaza
JA pi€rd0lę, jaka to jest bańka. Już w tej chwili, jedno centrum danych zużywa więcej wody niż wszystkie domostwa u mnie w Irlandii, a mamy ich przecież więcej. Zużycie energii to też jakiś kosmos. Ceny tych mediów w końcu wyjebią w kosmos, to jest więcej niż pewne, bo słodkiej wody w Europie brakuje i bez tego. Jak ceny tokenów zostaną urealnione, a potem jeszcze uwzględnią te media, to stanie się to impreza dla najbogatszych, bo dokładnie tak powinno być, w tych okolicznościach.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Witam w ten szary smutny poniedziałeczek
Prognozy wskazują że pogoda zmierza ku lepszemu a i poniedziałek nie będzie trwał wiecznie ♥️
Spieszę z przypomnieniem, że widzimy się już za niecałe 2 tygodnie na ogniskowym #hejtopiwowroclaw więc jeśli jeszcze nie dodaliście do kalendarza to najwyższy czas 😁
W tym tygodniu przejadę się po miejscówkach i wrzucę wam zdjęcia z ankietą, która z nich będzie najlepsza 🔥🔥🔥
Jeśli ktoś ma ochotę coś zorganizować to śmiało, @yoowki wstępnie zadeklarował przyniesienie drewna, ja wezmę małego grilla, aby była opcja nie tylko na kiełbę z ogniska - tak więc karkówka też wchodzi w grę 😉
#wroclaw #hejtopiwo

Zaloguj się aby komentować
Jakbyście się zastanawiali czy można zmieścić 1l kefiru OSM Śrem i 715g frankfurterek w drzwiach Octavii IV - tak, można
#motoryzacja #skoda #srem #heheszki


Zaloguj się aby komentować
10 czerwca:
Międzynarodowy Dzień Elektryka
Światowy Dzień Jazdy Nago na Rowerze
Międzynarodowy Dzień Dialogu Między Cywilizacjami
#nietypoweswieta #kalendarz #ciekawostki #elektryka #elektryk #jazdanarowerze #rower

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Jak wygram na loterii to nic nikomu nie powiem, ale będą znaki
#heheszki


Zaloguj się aby komentować
Dziś pracuję z domu, żona do pracy na 14, więc trzeba było jakiś obiad zorganizować. Jako że byłem głody to chciałem coś teraz zrobić, ale żona bardzo chciała sushi. No to zamówiła, ja coś małego zjadłem. Ale oczywiście zbierała się z zamówieniem w c⁎⁎j czasu, potem zaś wyszło że godzina czekania, a jeszcze spóźnili się pół godziny.
W rezultacie ona wyszła głodna bo musiała wyjechać zanim przyszło, dwie stówki wydane i ja mam całą torbę sushi na które nie miałem wielkiej ochoty.
Super planowanie k⁎⁎wa xD
#zalesie #zonabijealewolnobiega

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#lotnictwo #samoloty #katastrofylotnicze
Lufthansa dzisiaj we Frankfurcie raczej odpoczywa.
Obsługa ranna.


Zaloguj się aby komentować