@RzecznikHejto @atos wsadźcie sobie tę pogardę, chciałabym zobaczyć, jak któryś prowadzi albo remontuje na drodze tę ciężarówkę, obie umiejętności godne podziwu. Zresztą ten stary merc jest niesamowity, jakim cudem na tych łysych oponach daje radę w takim terenie?
co do utwardzania rzucaniem pojedynczych kamieni - tam w trzy/cztery miesiące pory deszczowej spada tyle wody, co u nas przez sześć czy siedem lat. Możesz sobie wrzucać w to kamyczki, życzę zdrowia. Równie dobrze możesz tak wybrukować rzekę.
jak to było z pauza poprzez przeprawę promowa? Staje w liniach i kończę prace. Jak wjadę na prom to wciskam przeprawę promowa. Po zjeździe znów końce prace przez łóżko?
@ImeNs stajesz na terminalu - wciskasz kraj zakończenia. Po wjeździe na prom wciskasz prom/kolej. Po zjeździe z promu stajesz, aby dokończyć pauzę i nie dotykasz już tacho do czasu rozpoczęcia nowego cyklu.
Polski ciągnik niemal wypadł z promu – rejs do Szwecji z niezaciągniętym hamulcem
Połączenie promowe między niemieckim Rostockiem a szwedzkim Trelleborgiem było w dniu wczorajszym częściowo sparaliżowane. Odpowiadał za to polski zestaw, który w czasie rejsu niemal stoczył się z pokładu do wody.
Zdarzenie miało miejsce około godziny 4 nad ranem, na promie Skåne, należącym do operatora Stena Line. Jednostkę dzieliło ledwie 20 minut od szwedzkiego nabrzeża, gdy jedna z ciężarówek – MAN TGX należący do polskiego przewoźnika – zaczęła toczyć się po pokładzie. Ciągnik staranował przy tym bariery i w większości wyjechał za burtę, a cały zestaw utrzymał się na statku tylko dzięki ciężarowi naczepy.
@alicja_po_zlej_stronie_lustra czytajac tego typu wpisy zawsse mnie fascynuje ze nawet wykonujac najprostsza prace na świecie kierowcy tira i tak coś spierdola
@R8Ozd25vIENpxJkgdG8gb2JjaG9kemk ty ale uj mnie to boli xD ja zauwazam ze ci prowadzacy ciezarowki debile wykonują najprostsza prace na swiecie a i tak potrafią spierdolic najprostsze rzeczy
Przeciez zaciągnięcie recznego, czy wrzucenie elektrycznego to kazdy z tych debili powinien miec w pamięci miesniowej po zgaszeniu zaplonu
Abstrachując od tego ze kierowca cymbał ręcznego nie zaciągnął. To dwie kwestie - pracownicy leniwe parówy też nie zakotwiczyli zestawu łańcuchami. Po drugie jak w tak starym manie po 15 min układ pneumatyczny nie stracił powietrza xd
Dodam od siebie, ze tym sk⁎⁎⁎⁎⁎ynem nie da sie plywac jesli sie nie jest pod ladunkiem. W warunkach balastowych napieprza na lewo i prawo jak wanka wstanka. Nie polecam ;)
Przede wszystkim, ogromne propsy dla kierowców Gruzinów - że postanowili zaprotestować w państwie prawa, a nie w Polsce.
Szybkie wyjaśnienie:
Szef firmy AGMAZ pacyfikuje strajkujących pracowników, którym nie płacił
50 kierowców tirów pracujących dla polskiej firmy AGMAZ strajkowało w piątek na parkingu w Gräfenhausen-West (Hesja) przy autostradzie A5 z powodu braku wynagrodzeń. Właściciel firmy nasłał na pracowników Rutkowski Patrol aby ich zastraszyć i zabrać kluczyki.
syn właściciela firmy umył już ręce na instagramie, że nie ma z tym nic wspólnego i on ma tylko zajawkę na drogie fury.
największa beka jednak z przebierańców rutkosia, którzy myślą, że są agentami służb specjalnych, a w rzeczywistości to niespełnieni strażnicy miejscy, bardzo dobrze, że stało się to na terenie Niemiec, bo u nas nie wiadomo co by odjebali i czuliby się bezkarni.
Nie wspominając, o tej pseudo telewizji (dziennikarka nazywa kierowców bydłem) która "relacjonuje" całe zdarzenie.
Co zrobić, jak wjechało się na przejazd kolejowy i samochód zgasł. Dlaczego wyłamanie rogatki i naprawa z OC jest lepsza od nerwowych ruchów. Wyjaśnienie tego wszystkiego z punktu widzenia maszynisty, z uwzględnieniem zabezpieczeń na samej kolei https://www.youtube.com/watch?v=pL7oVH44vfM
@Takiktos w sumie. Jedno zdanko podsumowania można napisać w opisie. Nie wiem, jak to wygląda w innych krajach, bo nie mam prawka i nie interesowałem się
@Miedzyzdroje2005 pisz k⁎⁎wa!!! To ratuję życie!!! Sory za bluźnierstwa ale mam 39 lat i nie wiedziałem tego. Musisz nakurwiać tym codziennie bo jak nie to ja to zrobię ziomuś
@Miedzyzdroje2005 już cię lubię i obserwuje dzięki za to info bo nikt z moich znajomych o tym nie wiedział włącznie ze mną. Ludzie są w szoku ale mam nadzieję że nigdy nie będę musiał korzystać z tej wiedzy! Pzdr
Sam nie uważam się za przeciwnika postępu. Jestem natomiast przeciwnikiem siłowo narzucanych rozwiązań, zwłaszcza motywowanych troską o zwykłych ludzi.
Jeśli chodzi o ślad węglowy, to każdy kraj powinien sam wprowadzać rozwiązania związane z autami na swoim podwórku.
Inny ślad węglowy ma kWh we Francji (elektrownie atomowe), w Norwegi (mega duża ilość prądu z hydro) czy w Polsce (większość z węgla).
Nam nic korzystnego nie da przymusowa elektromobilność, więcej przyniesie tylko negatywne skutki dla kraju.
@jarezz już nie mówiąc o wyimaginowanym 80% poparciu np. mieszkańców warszawy dla strefy czystego transportu. Nie wierzę że jest tylu baranów którzy chcą uziemić ludzi których nie stać na nówki fury pod pretekstem emisji trujących związków. Prawda jest taka że spaliny z przeciętnego w miare nowego diesla są czystsze niż to co leci z kominów. No ale zamiast zająć się eliminacją rodzynków którzy naprawdę trują bo powycinali dpfy itd. to łatwiej do⁎⁎⁎ać wszystkim a zjeby klaszczą.
Jak to jest z zakazem w niedziele we Francji, jak mam u nich załadunek właśnie w niedziele? Mogę legalnie podjechać na załadunek? Produkt leci na chłodnie (nie wiem co to, wiem ze ma być praca na ciągłym na plusowej temperaturze).
@Zly_Tonari no właśnie. Do tego mam 3H podlotu w niedziele na ten załadunek. To ze mogę latać z towarem to wiem, ale nie miałem pojęcia jak to wyglada właśnie z podjechaniem na taki załadunek. Co w trakcie kontroli? Przecież nie mam cmr, naczepa pusta. Pokazuje im zlecenie z telefonu? Przecież równie dobrze takie zlecenie sam sobie mogę wysłać, jak to niby zweryfikować?
@ImeNs w FR z tego co pamiętam przepisy dozwolony jest dojazd na pusto chłodnią celem podjęcia ładunku szybko psującego się w ramach jednego departamentu, tak samo po rozładunku możesz jechać na zakazie w granicy departamentu w którym znajduje się miejsce rozładunku.
Całe rozporządzenie znajdziesz wpisując NOR : TRAT2031119A, trzeba gówno wrzucić w translator.
Zgodnie z prawem powinieneś legitymować się zleceniem z informacją o rodzaju towaru po który jedziesz, ale prawda jest taka że prawie nikt tego nie robi.
Pogadaj z szefem czy nie ogarnie.
Jak nie ogarnie to agregat na -10 na ciągły żeby wył z daleka co by gandarmerie słyszało że chłodnia i wiśta wio w ciemną noc
Zakazy ruchu dla pojazdów ciężarowych w Europie 04.02-08.02
4 luty - sobota
Austria 07:00 - 15:00 autostrada Inntal A12 i Brenner jeżeli cel podróży znajduje się we Włoszech lub auto porusza się przez Włochy tranzytem lub w Niemczech lub w kraju, do którego trzeba przejechać przez Niemcy
Austria 15:00 - 24:00,
Francja 22:00 - 24:00,
Luksemburg (kier. Francja) 21:30 - 24:00,
Luksemburg (kier. Niemcy) 23:30 - 24:00,
Węgry 22:00 - 24:00
5 luty - niedziela
Austria 00:00 - 22:00,
Czechy 13:00 - 22:00,
Francja 00:00 - 22:00,
Liechtenstein 00:00 - 24:00,
Luksemburg 00:00 - 21:45
Niemcy 00:00 - 22:00,
Słowacja 00:00 - 22:00
Słowenia 08:00 - 22:00
Szwajcaria 00:00 - 24:00,
Węgry 00:00 - 22:00,
Włochy 09:00 - 22:00
8 luty - środa
Słowenia 08:00 - 22:00 Dzień Słoweńskiej Kultury
Link do społeczności transportowej: https://www.hejto.pl/spolecznosc/tsl
Stoję k.wa u Niemca z mortadelą. Już trzy godziny pauzy. Kółko miało się skończyć jeszcze dzisiaj pod wieczór. Teraz już wiem, że nie wrócę. Pije sobie właśnie kawkę, a drugi siofer śpi na wyrku. Niemcy w biurze się śmieją. Jebla idzie dostać. Trzymajcie się tam w tym transporcie!