Zdjęcie w tle
PanGargamel

PanGargamel

Fenomen
  • 762wpisy
  • 2012komentarzy
Ciekawe czy to prawda, że w lapkach dla 4klasistów jest coś "ukrytego" od rządu (podłuch?)
Jarem

@PanGargamel

Wątpię. Nawet jak na PiS to zbyt głupi pomysł.

Fulleks

@PanGargamel Tak, potwierdzam. Oglądałem porno na laptopie syna i 2 godziny później była u mnie policja. Tak było, naprawdę, bez ściemy, nie zmyślam.

Thereforee

@PanGargamel Nie, ale trafia się po kilka sztuk uszkodzonych albo z uceglonymi systemami. Oni tam systemu nie potrafią dobrze zainstalować, a ty wirusów oczekujesz?

Zaloguj się aby komentować

Oglądam "Obywatel Jones", taki film biograficzny od Holland (tak, wiem;) i dotarłem do sceny, gdy główny bohater dowiaduje się że zjadł właśnie część ciała brata innych postaci w tej scenie, wielki głód pokazany (metaforycznie).
6c4a2eed-e698-4ee3-9192-ae494925765f
ali7200

@Wojtas78 i dalej by co przekąsił

Wojtas78

@ali7200 no chyba że tak

Zaloguj się aby komentować

"Nadzieje opozycji, że 16 października zmieni się Polska, a nowe przywództwo zacznie przejmować odpowiedzialność za państwo nie mają racji bytu. Obejmowanie władzy będzie procesem trudnym i powolnym. Andrzej Duda ogłosił, że jeśli PiS wygra wybory, ale nie będzie miał większości w Sejmie to i tak kandydat tej partii otrzyma misję tworzenia rządu. Część polityków i publicystów twierdzi, że w tej sytuacji w tzw. drugim kroku Sejm głosami KO i mniejszych ugrupowań powoła premiera i rząd bez udziału Andrzeja Dudy. Rzeczywiście konstytucja przewiduje taki tryb, ale w obecnych wyborach nie będzie miał on zastosowania. Drugiego kroku nie będzie. Wyobraźmy sobie zwycięstwo PiS, ale bez samodzielnej większości. Wiadomość o wygranej Kaczyńskiego idzie w świat, a prezydent zgodnie z zapowiedzią desygnuje na premiera polityka wskazanego przez PiS. Może to zrobić wcześniej niż po pierwszym posiedzeniu Sejmu i sam jestem tego przykładem. Przyszły premier będzie miał zadanie, aby z pomocą całego zaplecza przekształcić sejmową mniejszość w większość. To wprawdzie brzydko pachnie, ale jak powiedział pewien redaktor: „Polityka to nie jest łyżwiarstwo figurowe, tu nie chodzi o noty za styl, tu chodzi o to, żeby wygrać”. Pierwsze posiedzenia Sejmu zwołuje prezydent na dzień przypadający w ciągu 30 dni od dnia wyborów. Zatem inauguracyjna sesja musi się odbyć najpóźniej do 14 listopada. Do tego dnia wszystkie instytucje państwa łącznie z rządem, Sejmem, Senatem i TVP pracują jak przed wyborami. Co więcej Sejm starej kadencji może zgromadzić się nawet po wyborach, albowiem jego kadencja kończy się w dniu poprzedzającym dzień zebrania się Sejmu nowej kadencji. Kiedy PiS szantażem, przekupstwem, strachem, intrygą uciuła sejmową większość sprawy nabiorą tempa, a bezsilna opozycja będzie mogła tylko temu się przyglądać. Co może zatrzymać ten bieg wydarzeń? Wyraźne zwycięstwo KO. Im różnica między PiS, a KO będzie większa, tym Dudzie trudniej będzie odmówić obdarzenia Tuska misją tworzenia rządu. W razie odmowy zadziała impuls „ukradzionego zwycięstwa” co może doprowadzić do wydarzeń, które prof. Migalski nazywa „otwartymi wojnami domowymi”. Ten scenariusz wydaje się nierealny, ale atak na Kapitol 6 stycznia 2021 r. nie był rezultatem wyobraźni szalonego reżysera. Konkludując, głosowanie na inne ugrupowania niż KO zwiększa ryzyko trzeciej kadencji PiS."
Leszek Miller na tt/x: https://twitter.com/LeszekMiller/status/1708054807498367145
wombatDaiquiri

@PanGargamel jak opozycja wygra wybory i nie ogarnie jak zrobić rząd, to oni się nadają do pasania krów a nie rządzenia.

jonas

 Ten scenariusz wydaje się nierealny, ale atak na Kapitol 6 stycznia 2021 r. nie był rezultatem wyobraźni szalonego reżysera.

https://www.youtube.com/watch?v=j-WyUaOuLDE

rabsztok

@PanGargamel to ten ekspert co wystawił Ogórek doo wyborów prezydenckich i pośrednio doprowadził do tego, że lewica całkiem zniknęła na jakiś czas z polityki? Obecnym marzeniem jest, żeby zrealizować plan minimum i mieć większość wspólnie z lewicą i trzecią drogą. Już to będzie trudne. Zatopienie pod progiem którejkolwiek z tych dwóch partii to koniec i tyle w temacie. PiS właśnie na to teraz gra a pan Leszek nieświadomie śpiewa w ich rytmy.

Zaloguj się aby komentować

#zalesie kark boli mnie od paru godzin a jeszcze zaczynam czuć się jak przeziębiony:/
suseu

@PanGargamel Ja jak mam takie objawy to biorę dwie saszetki do rozpuszczenia fervex, vicks lub gripex na noc, z rana powtórka z rozrywki i jestem zdrowy.

koszotorobur

@suseu - może jesteś z tych na których Paracetamol działa lepiej - na mnie zdecydowanie lepiej działa Kaws Acetylosalicylowy.

rakokuc

@suseu jeśli saszety cię leczą w jeden wieczór to po prostu nie jesteś w takim wypadku przeziębiony. Czyli dokładniej mówiąc, nie zaraziłeś się wirusem przeziębienia.


Paracetamol, aspiryna, pseudoefedryna i tego typu popularne środki leczą objawy, a nie wirusa, który je wywołuje.

Zaloguj się aby komentować

#cyberpunk2077 przeszedłem scenę ruc*ania w Bazylisku i tak mi wpadła myśl, że to na serio przesuwa współżycie seksualne na zupełnie inny poziom. Foto dla atencji.
2aece223-bba6-432d-bf54-bb60d38b95fc
maximilianan

Dobra scena. Skojarzyła mi się z r*chaniem na kwasie

Zaloguj się aby komentować

Zaraz znowu. Wersja 2.0 jest bez kitu ciekawa, wczoraj znalazłem lewy braindance a tam kilka minut odcinka Edgerunners! Więcej gliczy niż miałem wcześniej ale dzięki wszczepom i rozwojowi postaci można siedzieć i dumać, gdzie tu dołożyć. Gdyby była taka 3 lata temu, to byłaby "gralem", a tak jest dobrą grą ( ͡° ͜ʖ ͡°) #cyberpunk2077
3ffac600-0b4a-4829-bcf9-3e898582d852
maximilianan

Gdzie znalazłeś braindance?

PanGargamel

@maximilianan w jakimś koszu na śmieci, nie pamiętam

maximilianan

@PanGargamel o chuj, muszę przeszukiwać też kosze? XD ja? Korpoludek?

Kremovka

Fajnie macie, stare konsole zostaną na 1.61 to jest obok tego że dodatek do horizona nie wychodzi na ps4 delikatna sugestia że posiadacze starego sprzętu powinni kupić nową generację.

maximilianan

@Kremovka raczej to, że ten patch wymaga SSD chociażby.

the_good_the_bad_the_ugly

@PanGargamel zagrałem zaraz po premierze i odłożyłem chociaż u mnie nie było tragedii z bugami. Wróciłem z okazji 2.0 i nie mogę się oderwać. A przede mną jeszcze dodatek. Szkoda, że gra miała taki falstart.

Zaloguj się aby komentować

#hejto automatyczna pauza uruchomionego filmiku po wyjechaniu poza obszar obserwowany (wyrażam się jasno?) coś jak tt/x #programowanie
bojowonastawionaowca

@PanGargamel to celowe z tego co wiem

PanGargamel

@bojowonastawionaowca dlaczego? Niefunkcjonalne.

moderacja_sie_nie_myje

@PanGargamel Reklama video, mówi to Panu coś Panie Gargamel? To nie ma być funkcjonalne tylko masz ją obejrzeć. Podobnie działają sekundniki na stronach gdzie chcesz pobrać coś za friko (a możesz też poprzez płatne premium), licznik jest pauzowany jak karta stanie się nieaktywna.

Nemrod

@PanGargamel Tu ludzie marzą o tym, żeby filmy się nie odtwarzały ponownie po odświeżeniu strony, a ty tu piszesz o takich skomplikowanych funkcjach xD

PanGargamel

@Nemrod przez krzaczory do obory, czy jakoś tak ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

bojowonastawionaowca

@Nemrod Powiem, że raz mi się to zdarzyło, próbowałem to zrobić ponownie celowo i mi nie wyszło. Podrzuciłbyś nagranie tego błędu, żeby adminy wiedziały co naprawić?

AdelbertVonBimberstein

@PanGargamel mam to na brave- myślałem, że to domyślnie tak jest xD

PanGargamel

@AdelbertVonBimberstein oo, ciekawe!

Zaloguj się aby komentować

Znacie jakieś łatwe i przystępne źródło (także po angielsku) na temat polityki EU, wewnątrz i na zewnątrz? (° ͜ʖ °) np. kto ma prezydencję, co teraz oznacza prezydencja etc.
5935c806-c8de-45de-933e-6ed8c5bd8c3b
bojowonastawionaowca

@PanGargamel odezwij się w poniedziałek, jak będę miał czas :)

PanGargamel

@bojowonastawionaowca dzięki:)

madnesh

@bojowonastawionaowca to możesz zrobić streama

Zaloguj się aby komentować

Spać mi się chce a w robocie do 19... ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽
Utylizejszyn

@PanGargamel Kawa, energetyk i będzie git.

PanGargamel

@Utylizejszyn już jest ok, dziwny spadek formy (cukier?)

Zaloguj się aby komentować

Jak głosowaliście wcześniej gdzieś indziej, niż 15.10.23, to sprawdźcie gdzie jest wasza komisja wyborcza!
(e-dowód, profil zaufany, mobywatel)
212f9d61-05bb-445f-87b8-797405954b31
sireplama

@PanGargamel ok, pokonało mnie to. Gdzie w mObywatel mogę sprawdzić moja komisję?

nbzwdsdzbcps

@sireplama Zaktualizuj aplikację, będzie na głównym widoku. Sam zmieniłem przez profil zaufany swoją komisję.

Kahzad

@nbzwdsdzbcps w apce mObywatel pokazuje komisję?

Zaloguj się aby komentować

Kiedyś to było. ps. część "szturmowców" dostała mocne wyroki więzienia ( ‾ʖ̫‾)
ff61f1ce-b4fd-46f7-a6a1-ea1773122188
Rudolf

@PanGargamel to chyba dobrze że poszli garować

moderacja_sie_nie_myje

@Rudolf Szkoda, że burn loot murder nie dostawali wyroków jak już mamy mieć pozory sprawiedliwości.

Rudolf

@moderacja_sie_nie_myje trudno się mówi, to problemy ameryki które zarówno juleczki i nieruchający próbują na siłę przenieść do polski

Zaloguj się aby komentować

18+

Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

lub
Następna