Zdjęcie w tle
ZygoteNeverborn

ZygoteNeverborn

Koneser

Dołączył/a: 21.12.2022

Nie.

  • 27Wpisy
  • 192Komentarzy
  • 6Obserwujących

Dobranoc, Głowo święta Jezusa mojego,

Któraś była zraniona do mózgu samego.

Dobranoc Kwiecie różany,

Dobranoc Jezu kochany, dobranoc!

 

Chcecie więcej? https://niezbednik.niedziela.pl/artykul/467/

Nie zwracam za onkologa.

 

#bekazkatoli #gownowpis

@ZygoteNeverborn myślisz że moja skrucha i postanowienie poprawy go nie ożywi?

@HalBregg Myślę, że powinieneś zebrać 2137 największych szkalowników, zebrać ich 2 kwietnia o 21:37 i wtedy wspólnie musicie wygłosić formułę przeprosin i wtedy on zmartwychwstanie i będzie rządzić światem na zawsze. Nie wiem czy takie rządy byłyby dobre dla wszystkich, raczej nie byłyby dobre dla małych dzieci, ale to już nie moja odpowiedzialność. Ja nie jestem wielkim szkalownikiem.

@ZygoteNeverborn to stanie się moim życia sensem

Zaloguj się aby komentować

Na rozstaju dróg, gdzie przydrożny Chrystus stał, zapytałeś dokąd iść, na co on odpowiedział: "Kurwa następny, do Klasztoru Szaolin, nawet jeśli nie nauczą cię tam myśleć, to z karate jako wykidajłę w każdym klubie cię zatrudnią". Dobranoc.

#gownopis

@ZygoteNeverborn 21/37 w skali HalBregga

Zjedz kremówkę.

21/37 w skali HalBregga

 

@HalBregg Best note ever!
@dfehgv-dwgcquy-wqrnj Nawet nie wiesz jakbym chciał.

Zaloguj się aby komentować

Rozochocony Kloss pytał - Zazulu nieboze, a siła będziem mieć chłopcysków?

Kukułka jakby zamówiona zebrała się w sobie i wykukała ni mniej, ni więcej jak dwanaście.

Helena była czerwona jak wiśnia, Skrzetuski wkurzony, a Kloss nie posiadał się z radości. Wieczorem nadeszła chwila czułego rozstania i J-23 ruszył ku Czechrynowi.

A Brunner nadal siedział na sośnie i tępo, beznadziejnie kukał - Ku - ku, ale zakląć nie mógł.

Dobranoc.

#gownowpis

Zazwyczaj mnie takie rzeczy nie ruszają, ale tym razem tak. Czy ktoś obserwuje odbywającą się w Stanach sagę której bohaterem jest reperesentative George Santos/George Devoulder/Anthony Devoulder/Anthony Ziobrowski, czy jak on się tam nazywa?

#polityka #usa

@5tgbnhy6 Ano kongresmen George Santos, którego głosem McCarthy w końcu został spikerem został przyłapany na tym, że większość swojego życiorysu, którym się chwalił to kłamstwo, poza tym był powiązany z firmą będącą piramidą finansową, założył biznes, który praktycznie nie prowadził żadnej działalności (brak operacji), a który jakimś cudem zarobił duże pieniądze, założył zbiórkę, która uzbierała 3k dolarów, na operację dla psa weterana wojennego, a potem tę kasę zdefraudował i inne. Poza tym również się różnie przedstawiał, przed 2020 był Anthonym Devoulderem (Devoulder to nazwisko jego matki), jak powiedział jego kumpel z którym mieszkał, przy innej zbiórce przedstawiał się jako Anthony Ziobrowski pochodzenia żydowskiego, bo jak powiedział swojemu koledze Żydzi dadzą więcej Żydowi. Nowe informacje pojawiają się z dnia na dzień. Koleś wywodzi się ze środowiska Trumpa.

Zaloguj się aby komentować

Żył sobie kiedyś pewien człowiek, zdolny wskrzeszać ludzi. Nie robił tego jednak tak jak to sobie wyobrażacie i jak często jest to przedstawiane w popkulrurze. Koleś po prostu tak pierdolił, że nawet trupy nie mogły tego znieść wstawały z martwych i spierdalały gdzie pieprz rośnie. To wszysko w dzisiejszej wieczorynce i wszystkim milusińskim już mówimy dobranoc. #gownowpis

Zaloguj się aby komentować

Aby wszyscy nowo przybyli mieli energię i wytrwałość do adaptacji i uwolnienia się od skażonego miejsca, mój ulubiony energetyk. #2137

e67540f8-ad71-4e5e-b3c9-b44a9448ac92

mocne jak pan jezus powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować