Zdjęcie w tle
sierzant_armii_12_malp

sierzant_armii_12_malp

Specjalista

Dołączył/a: 26.12.2022

  • 6Wpisy
  • 164Komentarzy
  • 2Obserwujących

@CheSlaw

 

> Jak to jest że z "szurem" można kulturalnie podyskutować, a jak trafia się ktoś kto ma inną opinie to wygląda jakby szympansy z zoo uciekły

 

Z szurem nie da się kulturalnie podyskutować. Słyszałeś kulturalną dyskusję z Jerzym Ziębą albo Janem Taratajcio? Szury niczym się od nich nie różnią.

 

(publikuję tutaj, bo pod znaleziskiem nie mogę; w sumie to nawet dobrze, więcej ludzi przeczyta)

@sullaf Zięba nie gada z sensem, tylko spokojnym tonem wygaduje bzdury, np. tutaj: https://m.youtube.com/watch?v=-PQHZuAusBo - on powinien już dawno siedzieć za powodowanie zagrożenia życia. A szuria musi czuć na każdym kroku, że ich durnota jest piętnowana, i że żaden rozsądny człowiek nie będzie się z nimi cackał.

 

I nie, ordynarne kłamstwa nie są elementem kulturalnej dyskusji.

 

“Idiots are not responsible for what they do. The real guilt falls on rational people who sit on their hands while morons run wild” - Jack McDevitt

 

Acha - żyje sobie po sąsiedzku taki jeden,, z którym nikt nie chciał na ostro; w rezultacie mamy wojnę i setki tysięcy trupów. Chowanie głowy w piasek i strategia „nie denerwuj Brajanka” nie działa. Nigdy.

Zaloguj się aby komentować

Z jakiegoś powodu nie mogę wam odpowiedzieć pod artykułem (błąd wyskakuje), więc odpowiadam tutaj:

 

@torpeda: „Umiesz wskazać tą 'domniemaną' ruską propagandę”. Umiem. Konfederacja. Kaja Płodek. Jaszczur i Ludwiczek. Matka Kurka. Ci ludzie od #otwieramy z Twittera. Gon70 z Wypoku. Za dużo tych przypadków.

 

@AmbrozyKalarepa: „Czy to prawda ze Rosjanie zyja w twoich scianach?” - nie, ale podobno u pradziadka jeden nieżył w jego lesie, dwa metry pod ziemią.

 

 @lavinka: „po piątej dawce jednodawkowej szczepionki” - myślę, że Wykop będzie dla ciebie lepszym miejscem. A jeszcze lepszym jakaś posada u Ziemby.

 

#covid #szczepionki #szury #rosja

Chciałem przetestować funkcję czarnej listy, dzięki.

Zaloguj się aby komentować

Z cyklu „sankcje nie działają”: rosja wraca do kaset magnetofonowych :P

W jaki sposób mogę wyłączyć automatyczne wylogowywanie mnie z serwisu? To się dzieje tak często, że nie raz nie da się z serwisu korzystać.

@sierzant_armii_12_malp Niestety tego nie wyłączysz. To bug. Team twierdzi że stara się go od 2ch+ dni załatać. A bug jest trywialny jednak bez dostępu do BO nic nie zrobisz.

Zaloguj się aby komentować