Od razu widać, że zbliża się Wielkanoc.
#zima #zimowypierdalaj #pogoda #swieta

Od razu widać, że zbliża się Wielkanoc.
#zima #zimowypierdalaj #pogoda #swieta

Zaloguj się aby komentować

Poseł KO Marcin Józefaciuk zdementował pojawiające się w mediach informacje, że chce usunięcia Zielonych Świątek z listy dni ustawowo wolnych od pracy. Stwierdził, że jest to "nieprawdziwa i kłamliwa wiadomość" i zażądał przeprosin od redakcji, które o tym napisały.
Media napisały w...

Jasełka w wykonaniu dzieci
Kościół św. Józefa Robotnika Katowice Józefowiec 12/01/2025
fot. Piotr Witowski / Urokliwy Śląsk / Śląsk Jest Prze Śliczny
więcej foto na - https://www.facebook.com/groups/slaskjestprzesliczny/posts/8073017909468273
#kosciol #bozenarodzenie #swieta #fotografia...

Jeżeli w danym okresie rozliczeniowym święto przypada w inny dzień niż niedziela, wymiar czasu pracy ulega obniżeniu o 8 godzin – tak mówią przepisy prawa pracy. Sprawa jest prosta, kiedy święto przypada np. w środę. Wtedy pracownicy nie stawiają się do pracy i zyskują cały dzień wolny. Komplikacje...
#heheszki #heheszkipolityczne #konfederacja #bekazkonfederacji #trzechkroli #swieta #bosak #braun #jkm #krul

Zaloguj się aby komentować
Święta to magiczny czas, pełen radości i miłości, a także i niespodzianek pod choinką. Co prawda już po świętach, ale chciałem dzisiaj wam opowiedzieć o niespodziance jaką napotkałem w tym sezonie pod choinką. Choinkę, jak co roku, kupiliśmy świeżą, kilka dni przed wigilią, przyozdobiliśmy i cieszyliśmy się świąteczna atmosferą. W wigilię, nie wiadomo kiedy dokładnie, nie wiadomo jak, Mikołaj podrzucił nam prezenty. Ale to w sumie żadna niespodzianka, bo byliśmy grzeczni. To, o czym chcę napisać, zaczęło się pierwszego, albo drugiego dnia świąt (dokładnie nie pamiętam), kiedy znalazłem pod choinką... robaczka. No ok. Świeża choinka, to nic dziwnego że jakiś robaczek przywędrował na gapę. Ale, następnego dnia pojawił się kolejny i tak przez następne dni codziennie jeden albo dwa. WTF? Niektóre były jakby półmartwe, ledwo ruszające się, a niektóre całkiem sprawne. Próbowaliśmy szukać ich na choince, ale nic nie było widać. Potem liczba znajdowanych robali się zwiększyła. Najpierw kilka w ciągu dnia, a wczoraj zebrałem ich z pod choinki dobre kilkanaście. Pojedyncze zdążyły nawet dojść do innego pokoju. Jeszcze raz inspekcja choinki. Tym razem nie było problemu, żeby je dostrzec - na pniu było ich od zajebania. Musiało na choince być jakieś gniazdo, z którego się wykluły. Wizyta w sklepie po środek na owady i dzisiaj akcja "martwy robal". Poniżej zdjęcia po akcji - te wszystkie czarne plamki na podłodze to te małe k⁎⁎⁎ie, które pospadały z choinki. Jedne jeszcze malutkie, inne już większe. Drugie tyle pewnie jeszcze się zatrzymało gdzieś na gałęziach i nie pospadalo. Takie oto uroki żywej choinki.
#choinka #swieta #hejtoswieta



@na_kanapie_siedzi_len średnio widać na zdjęciu, ale przypomina trochę opuchlaki. Oby to nie było to. No i opuchlaki podobno śpią w ziemi więc tym bardziej nie powinny być one. Ale gdyby istniała taka szansa to kill it with fire. U mnie na osiedlu jest ich co roku od zajebania i nie polecam. Potrafią zjeść wszystko co zielone. Człowiekowi krzywdy nie robią, ale jak opędzlują to co jest na zewnątrz to szukają roślin w domu. Małe k⁎⁎⁎ie
Zaloguj się aby komentować
Pozostało tylko 357 dni do świąt.
#swieta #hejtoswieta
Zaloguj się aby komentować
Przyszła pora na mnie, drogi Panie Santa(niestety anonimowy:)), bardzo pięknie dziękuję za tak wspaniałe podarunki, aż poczułem nieswoje zakłopotanie wynikające z faktu że ktoś mnie aż tak przestalkował xD DZIĘKUJĘ
Jednocześnie melduję że model posklejany - wyborna niedziela z tubką butaprenu, nawet nie widziałem jak mi tego było trzeba xD
#hejtopaka #swieta #hejto




Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #swieta mikołaju ty kuno yebana! Przestań mi elfy prześladować!!!

Zaloguj się aby komentować
Jak tam spędziliście święta, przegrywy?
#przegryw #bozenarodzenie #swieta

Zaloguj się aby komentować
#hejtopaka #swieta #hejto
Dziekuje najmocniej, bo to najfajniejsza paczka jaką dostałem :3 Jest super przemyślana i w ogóle wszystko mnie cieszy w niej! @kiri Jesteś super !


Zaloguj się aby komentować
Pamiętajcie. Może śnieg u nas nie pada ale za to gdzie indziej dostają darmowe bombki nie mając nawet choinek.
Hej twórcy #pixelart Przypominam że nie tylko śnieg może z nieba padać.
#1: https://www.hejto.pl/wpis/hej-hej-pixelart-pamietajcie-ze-nie-zawsze-spada-deszcz-czy-snieg-czasem-jest-to
#gif #swieta #izrael #wojna #syria #nawschododbliskiegowschodu #wojciechszewko #liban #bliskiwschod #szewko

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Łuska karpia w portfelu xD
Znacie taki zwyczaj?
#swieta #przesady #ankieta

Zaloguj się aby komentować
Ehhh... Zostałem uszczęśliwiony na siłę. Dostaliśmy wołczer na sesję zdjęciową, wiecie ja, żona, jej brzuch, choinka.
Ale mi się nie chce :D
za 2h ma przyjść Pani fotograf.
#swieta #ciaza

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jakie jest wasze ulubione ciasto wigilijne?
#2137 #heheszki #swieta

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować