Kojarzy ktoś jakiegoś dobrego polskiego producenta, który sprzedaje portfele? Najlepiej jakiś cienki na kilka kart i jakieś monety.
#pytanie #modameska
Kojarzy ktoś jakiegoś dobrego polskiego producenta, który sprzedaje portfele? Najlepiej jakiś cienki na kilka kart i jakieś monety.
#pytanie #modameska
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tissot PRX 40 (kwarc), ref. T137.410.11.421.00 - przyszedł dzisiaj
Czaiłem się już od dawna na PRX-a, ale a to nie byłem pewny którego wziąć, a to znowu brakowało kasy. Aż wyszedł czerwony i już mi starczyło czyhać na okazję...
Szkło szafirowe, wodoszczelność 10 bar, porządna i wygodna bransoleta, wskaźnik wyczerpania baterii – polubimy się
#zegarki #kontrolanadgarstkow #modameska #chwalesie



Zaloguj się aby komentować
Szanowne grono Hejterów, oto pytanie:
Poszukuję producenta koszulek dobrej jakości. Takich, których nie wyrzuca się po roku. Zwykłe koszulki - bez marki, bez logo, bez wzorów, bez napisów, z wysokiej jakości materiału. Coś jak Fruit of the Loom 15-20 lat temu.
Ktoś coś?
Stalin dla zasięgu.
#kiciochpyta #modameska #cebuladeals

@efceka a czemu nie Fruit of the Loom po prostu?
Ta marka nadal istnieje i jest bazą dla wielu brandowanych koszulek i bluz.
Nie wiem jak dzisiaj wygląda jakość, ale za kilkanaście zł można sobie kupić na próbę i zweryfikować.
szybkie googlowanie: https://www.owocowakoszulka.pl/mezczyzna-c-2.html
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Polecacie jakieś męskie t-shirty? Chodzi mi o zwykłe basic-i, bez nadruków, slim-fit na wzrost 183 cm. Nie chcę kupować w ciemno bo jest tego trochę. Nie chciałbym, żeby się rozciągały, szczególnie kołnieżyk.
#modameska #ubierajsiezhejto #tshirt
Zaloguj się aby komentować
Dzieciaki wczoraj była na urodzinach na sali zabaw. Im zabrałem skarpetki na zmianę, sobie oczywiście nie, więc musiałem kupić na miejscu.
Tyle wygrać xD
#rodzicielstwo #dzieci #modameska
@Tygrysek. co sądzisz?

Zaloguj się aby komentować
Jako ze terazniejszosc jest ciezka do zniesienia trzeba sobie podumac o przeszlosci. Jeden z mniej znanych n10, lecz dalej pelen talentu, Carlos Valderrama, bylem za mlody zeby go podziwiac ale ze w korpo zamiast robic to ogladalismy z Yassinem “Contes de foot” na yt to znalem historie Carlosa.
Wystarczy ze wspomnicie to nazwisko przy kolumbijczyku > 40 lat, oczy zaswieca mu sie i zacznie opowiadac o wyjazdowym 5:0 z argentyna.
Zawodnik pelen gracji z niesamowita wizja gry.
#pilkanozna #gimbynieznajo #gownowpis #modameska


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W końcu chinskie koszulki przyszły xD będzie noszone xD
Starebabyjebacpradem remember that name
#modameska #gownowpis #heheszki #madeinchina #gta #gry




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No, nie powiem, komfort jest
#dino #klapki #modameska #stopyboners


Zaloguj się aby komentować
Ja i moje Labubu. A czy wy już macie swoje?
Epapierosek, torebki (2, bo nie jestem biedny), ładne paznokcie i można uderzać na miasto!
#labubu #heheszki #modameska #moda


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dlaczego męska moda jest taka infantylna lub po prostu głupia?
Rzadko można w sieciówce kupić normalny gładki ciuch bez żadnych napisów.
Męska piżama? Dawaj z avengersami, sponge bobem, simpsonami
Męski tshirt? Dawaj znów jakichś avengersów, albo lepiej - motor albo gitarę
Męski longsleeve? No spoko, ale masz tu na nim napis jakimś fancy fontem w stylu "Venice Beach 1980"
Letnie polówki albo spodenki? Proszę, oto polówka w żaglówki i kotwice.
A jak chcesz gładki tshirt no to panie złoty nie wypłacisz się, bo za cztery pozszywane ze sobą prostokąty w tym samym kolorze zawołamy 90PLN albo gorzej.
Mam wrażenie ze kobieta to się nawet w pepco ubierze, nawet jak sobie przeglądam katalog lidla to te ciuchy tam wydają mi się takie schludne. A mężczyzna który nie lubi koszul musi pogodzić się z tym że albo będzie wyglądać jak nastolatek, albo zabuli chory hajs za najprostsze ciuchy.
#gorzkiezale #zalesie #modameska #moda

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #samochody #modameska

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Lola Falana & Adriano Celentano, 1973
https://ch.pinterest.com/pin/291326669668948315/
https://www.youtube.com/watch?v=q3QAKVJ0abY #muzyka
#taniec #lolafalana #italia #modameska #krawat #oporniktanczy

Zaloguj się aby komentować