Liczba popularnych lokali gastronomicznych w PL:
#kebab #pizza #mcdonalds #kfc #sushi #ciekawostki #fastfood

Liczba popularnych lokali gastronomicznych w PL:
#kebab #pizza #mcdonalds #kfc #sushi #ciekawostki #fastfood

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kupiłem różowej na dzien kobiet grill kontaktowy i to była strzał w 10. Ponieważ grunt to dać taki prezent żeby samemu skorzystać. Dzisiaj mnie wzięło i robiłem kababy. Obejrzałem film na YT jak zawijać i jazda z koksem. Wyszły lepiej niż zakładałem a cena za jednego w przeliczeniu około 10 zł a za dużego kebsa w tej cenie można było liczyć może 15 lat temu. Nie liczę czasu i prądu ofc.
#kebab #foodporn #jedzenie #gotujzhejto #fastfood

Zaloguj się aby komentować
#zywnosc #fastfood #mcdonalds Źródło: https://www.tiktok.com/@hydroxide/video/7467411344866757934
Zaloguj się aby komentować
Że zestawu dla dzieci nie sprzedają na stronie to ok, i w sumie Hot&Spicy nie jest wybitnie ostre, ale można by go nie dawać w "Dla dzieci".
W ogóle cała ta sekcja super, to wszystko co widać i jeszcze są tylko frytki i soczki w niej niżej.
#kfc #fastfood

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Dziś wybór fast foodów jest ogromny – można je kupić na ulicy, w barach i restauracjach czy z dostawą do domu. Na początku lat 80., gdy punkty z jedzeniem serwowanym na poczekaniu zaczęły w Polsce licznie powstawać, w bułkach królował farsz z pieczarek. Parówki były towarem luksusowym.
Za początek...
Zaloguj się aby komentować
Na Gaju we Wrocławiu zrobili takiego Mc'a, z okazji wprowadzenia drwala, a ja zdałem sobię sprawę z tego, że nigdy drwala nie próbowałem. Coś straciłem? Serio pytam, bez podpieprzania, po prostu w Mc Donalds jem tylko jak muszę coś opędzlować na trasie i mam mało czasu.
#mcdonalds #fastfood

Zaloguj się aby komentować
Darmowy hot dog za punkty z aplikacji- cos spanialego- parowka xxl z keczupem i musztarda
#stacjabenzynowa #fastfood #hotdog


Zaloguj się aby komentować
A co to za akcja? Domyślam się, że jakiś Real Time Marketing, ale odnośnie do czego?
Jak widać w Burger Kingu już jakiś grafik został zamieniony marnym AI xD
To, że ja sobie jakieś dziadostwo wygeneruję i wrzucę to jeszcze rozumiem, ale wielomilionowa ogólnoświatowa firma? Trochę wstyd, ale pewnie musiało być przede wszystkim szybko..
#ai #sztucznainteligencja #marketing #burgerking #fastfood


Zaloguj się aby komentować
Kojarzycie te gotowe dania z żabek albo biedronek typu "mielony z buraczkami" itp?
Otóż muszę wyrazić opinię, że są całkiem spoko. Myślę, spojrzę w skład to zdechnę od patrzenia - otóż nie!
Na obiad co jakiś czas bardzo polecam a sprawdziłem chyba wszystko co mają - no i jak się to robi w mikrofali to na chrupkość nie ma co liczyć w schabowym
To co jeszcze może "razić" to taki wspólny mianownik smakowy zwłaszcza ziemniaków, jakaś przyprawa typu lubczyk czy maggi
Ale ugułem polecam bo serio niezłe
Aaa no i jeszcze makarony i pierogi - bardzo poprawne.
picrel chyba z żabki
#jedzenie #gotujzhejto #fastfood

@Michumi No elo. Zabawne, że dzisiaj po raz pierwszy w życiu to samo o tych produktach pomyślałem. Siedzę od wczoraj na delegacji i dosłownie przed chwilą powiedziałem do ziomka to samo a jeśli chodzi o danie które wrzuciłeś czyli mielony z ziemniokami i buraczkami to jadłem dzisiaj wersję z Lidla i byłem w szoku, że mielony smakował jak mielony z baru mlecznego i nie miał kompletnie tych chujowych posmaków typu "nuggetsy" firmy Drosed czy inny Konspol. Z kolei danie które wrzuciłem ja jadłem już z trzech różnych marketów czyli Bieda, Lidl oraz Auchan i każde było tak samo przyzwoite s te deVolaye mają w środku nawet prawdziwe (!!!) masło. Szok.

Zaloguj się aby komentować
no
na takie zestawy to bym przyjeżdżał
#heheszki #babcia #fastfood

Zaloguj się aby komentować

Kioski samoobsługowe w McDonald's i innych sieciach fast-foodów jawiły się jako zabójcy miejsc pracy, odkąd zostały po raz pierwszy wprowadzone 25 lat temu. Nikt jednak nie przewidział, co tak naprawdę się stanie.
W jednej z najwcześniejszych wzmianek o kioskach w fast-foodach z 1999 roku,...
Pewnie niepopularna opinia, ale smakuje mi Burger King.
Dzisiaj pojedzony Lord Pepper. Naprawdę solidne mięcho i fajnie przyprawione.
A na deser Hot Brownie. Czyli kawałek gorącego brownie i lód z automatu na wierzch.
Też bardzo lubię.
#gownowpis #fastfood #jedzenie #burgerking


Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa doliczenie kubka do szejura w KFC to jest jakieś pierdolone nieporozumienie. Jak umiecie to możecie mi go bez kubka dać tak, żebym mógł sobie siorbać. A jak nie umiecie, to widać jest k⁎⁎wa nieopcjonalny i jest k⁎⁎wa integralną częścią shake'a, więc jakim, raz jeszcze, k⁎⁎wa, c⁎⁎⁎em mam za niego płacić dodatkowo? (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#wkurw #fastfood #kfc

@Rozpierpapierduchacz heh, byłem dzisiaj w KFCu po raz pierwszy od dawna, a shake'a w nim kupowałem nie-wiem-czy-kiedyś-wogle dawno. Ale też mnie to rozbawiło, przy czym jako że to nie zmienia ceny, no to olałem, teraz mi przypomniałeś.
Za to pamiętam osiedlową pizzerię gdzie ziomek kręcił placki. Jak widać wyprzedzali swoje czasy, bo mieli promkę że na miejscu średnia piccka kosztowała 20zł, plus złotówka pudełko jak brałeś na wynos. Jeden dziadek przychodził co parę dni ze swoim pudełkiem, złotówka w kieszeni
Zaloguj się aby komentować
Nowy PBF, świeży jak fryteczki prosto z McDonalda.
#perrybiblefellowship #pbf #webcomic #jedzenie #wegetarianizm #fastfood #heheszki#mcdonalds


@Opornik Ale mi się z tym pasta o kosodrzewinie skojarzyła xD
bądź sadzonką jakiegoś gównokrzaka #!$%@? kosodrzewiny
twój stary to typowy modrzew a matka sosna
w szkółce leśnej rośnij koło największych dębów
dęby śmiechają z krzaka zamulacza interkorzennego
zostań posadzony w lesie #!$%@? na ślunsku
nigdy nie zapyl bo jemioła mentalna motzno
Zaloguj się aby komentować
#fastfood #mcdonalds
Nie rozumiem jak luzie mogac chodzic do MC bez kuponów. Przecież za takie zamówienie bym musiał z 115 PLN zapłacić to jest jakiś kosmos a to nic wyjątkowego podstawowe oferta0

W macu byłem ostatnio z pięć lat temu chyba. Jak wychodzę z siłki, to zawsze kolejka samochodów. Nie rozumiem czemu ludzie tam chodzą. Małe porcje, drogo w przeliczeniu na to, żeby się najeść, ale przynajmniej niezbyt zdrowo i smacznie. Rozumiem, że można wstąpić do maca jadąc autostradą, ale tak zwyczajnie na obiad, czy kolację to bezsens dla mnie.
Tak wiem, gówno mnie powinno obchodzić co kto lubi, po prostu przedstawiam mój punkt widzenia.
Jaki ból d⁎⁎y o najpopulerjsza sieć w Polsce xd już jadę w każde trase z kanapeczkami xd widać z etui średnia wieku to bliżej emerytury bo samo starcze gadanie a jakoś każdy w mieście odwiedza mc rzadziej lub częściej bo wiesz co dostaniesz jedzenie jest jakie jest ale wszędzie jest takie samo tylko ludzie potrafią wydac pod 50 PLN osoba za burgera i frytki jak kupują bez kuponów i wtedy nie rozumiem sensu.
Zaloguj się aby komentować

W I kw. br. ruch w restauracjach typu fast food zwiększył się o 4,7% rdr. Przy tym pizzerie rok do roku odnotowały o ponad połowę mniejszy wzrost niż lokale oferujące kanapki i dania z kurczaka. Jednocześnie liczba klientów wszystkich badanych placówek była o 4,2% większa niż rok wcześniej. I w tym...
Śmieszne mają te promocje w fast foodach takie nie za bardzo opłacalne. Jakby to był jeszcze. MC zestaw to rozumiem, a tak dają dwa razy bułkę z małymi frytkami. Orientuje się, że nie ma sensu tam zaglądać. #mcdonalds #fastfood #promocje

Zaloguj się aby komentować