Ciekawostka. Porównanie kuponów do maka z 2013 i 2024. Dekada różnicy
#mcdonalds #fastfood #ciekawostki
Link z wieksza rozdzielczością

Ciekawostka. Porównanie kuponów do maka z 2013 i 2024. Dekada różnicy
#mcdonalds #fastfood #ciekawostki
Link z wieksza rozdzielczością

@SzubiDubiDU dla mnie to jest pewien fenomen, że ludzie wolą płacić normalne ceny za produkt mając dodatkowo tego typu kupon zamiast domagać się normalnych cen bez kuponów.
Podobnie jest w Biedronce, odkąd zaczęli wymagać te swoje karty które wydłużają proces zakupów w zkaian dając ceny podobne do tego zanim te karty klienckie wprowadzono to omijam Biedronki szerokim łukiem, bo to jest jednak obraza ludzkiej inteligencji.
W Polsce generalnie jest jakiś dziwny kult dookoła płacenia za towary.
Zaloguj się aby komentować
Tak nie naszło na pewne wyznanie z okazji powrotu kanapki drwala a Mcdonalds
Nigdy w życiu nie jadłem ani nie piłem:
kanapki drwala; wieśmaka; ciastka jabłkowego z Mcdonald
milkszejka (nie tylko w mcdonald, nigdy nie piłem żadnego)
nigdy nie byłem w Starbucksie
nigdy nie piłem Monstera, Rockstara, Dr Peppera, Tigera, Blacka - próbowałem Redbula ostatnio ok 10 lat temu i dla mnie smakuje jak gazowana guma do żucia.
nigdy nie jadłem hot-doga z Ikea, Orlenu ani z Żabki!
tych kulek mięsnych z Ikea
pizzy z ananasem
więcej tak na szybko nie pamiętam, ale na pewno jest tego dużo więcej.
#jedzenie #mcdonalds #fastfood #jedzzhejto #wyznanie

Zaloguj się aby komentować
Dlaczego w p0lsce nikt nie wpadl na to...
Zamiast bulki dwa kotlety
#gotowanie #gotowanietomojapasja #fastfood

Zaloguj się aby komentować
Przy jedzeniu burgerów zawsze jest ten sam problem ze jak jest duży to się rozwala i wszystko wylatuje z bułki. Mozna oczywiście wbić patyczek żeby sie trzymało ale bez sensu bo nadal nie wygodnie. Ja się pytam ludzie dlaczego nikt jeszcze nie wymyślił burgerów w picie? Tak jak kebab tylko z pattie burgerowym w środku i problem rozwiązany.
#jedzenie #fastfood
Zaloguj się aby komentować

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przeprowadziła w pierwszym kwartale 2023 roku kontrolę jakości kebabów. Inspektorzy wykryli różnego rodzaju nieprawidłowości w aż 81,7 proc. skontrolowanych miejsc. W sumie IJHARS wystawiła kary na ponad 60 tys. złotych.
#kebab #jedzenie...
#mcdonalds #fastfood
Nie jestem fanem coli z uwagi na to jak bardzo jest słodka ale McDonals przegina pałę w drugą stronę. Byłem zmuszony tam niedawno zjeść ale ta kolka to masakra jaka rozwodniona.
Zaloguj się aby komentować
Popeye's ostatnio zaczął ekspansję w Polsce (z tego co wiem na razie otworzyły się chyba lokale we Wrocławiu i w Warszawie). Próbowaliście? Jak wypada na tle KFC?
#jedzenie #popeyes #kfc #fastfood

Zaloguj się aby komentować

Nowe badanie pokazuje, że restauracje fast food mają negatywny wpływ na społeczeństwo. O ile jego wpływ na BMI młodych osób nie jest niczym zaskakującym, o tyle okazuje się, że zmianie ulegają także zdolności poznawcze.
Najnowsze szacunki sugerują, że około 60% Norwegów w wieku 15-24 lat je...
Pojechał chłop do mcdonalda wpierdalać frytki i znalazł chwilę spokoju. Frytki ciepłe, nie przesolone. W radiu gra vaporwave. Po 25 lvl spada libido więc nawet nie jest smutno, że nie mam różowej. Za to mam frytki i jest dobrze. Samochód też jest dobry, sam biegi zmienia i działa klima. Kierownica brzydka ale trzyma się za⁎⁎⁎⁎ście. Humor gitówa, zero potrzeb.
#wygryw #dziendobry #gownowpis #guwnowpispremium #fastfood #mcdonalds

Zaloguj się aby komentować
The Deceptive World of Ghost Kitchens
https://www.youtube.com/watch?v=KkIkymh5Ayg
#jedzenie #fastfood

Zaloguj się aby komentować
Co sie stało z tymi fast foodami to ja nawet nie. Serio, chętnie cofnąłbym się do takiego 2005 i nawet nie chodzi o to, że cheesburger kosztował wtedy 2 ziko, ale że fast food był rzeczywiście fast.
Pamiętacie, jak te 10 lat temu taki Mak miał jeszcze normalne kasy? Najdłużej zajmowało stanie w kolejce, bo potem było już górki.
- Dzień dobry, witamy w maku
- Dzień dobry, poproszę dwa tego, trzy tego i jeszcze zestaw taki i siaki
- To będzie tyle i tyle, proszę, dziękuję
Pan albo pani się odwracała, brał lub brała co tam sobie zamówiliśmy z tej śmiesznej zjazdownicy, czasem trzeba było zaczekać, nie wiem, dwie minuty i gotowe, wpierdalaj i spierdalaj. A teraz, ja piehdolę. Już pomijam ceny, bo to w ogóle skreśliło ostatnio dla mnie to jedzenie ale cały proces to jakiś dramat. Czekasz w kolejce do tego kiosku. Klikasz. Zawiesza się. Klikasz znowu. Szukasz. Klikasz. "A może zamów sobie jeszcze XYZ?" Nie chcę. Płatność. Czekasz. Czekasz. Patrzysz, jak załoga kuchni kotłuje się bez ładu i składu. Czekasz. Pięciu hindusów z Glovo później i po 15 minutach czekania w końcu wjeżdża zestaw. Ludzie, w 15 minut to ja sobie prawie pizzę w domu robię: https://www.hejto.pl/wpis/na-pewno-slyszeliscie-o-krolestwie-pitcy-do-ktorego-droga-prowadzi-przez-krolest
W mojej przygodzie z fast foodami były dwa momenty, które zapamiętałem - zapamiętałem, ponieważ zmieniły one moje podejście do tego typu jedzenia. Pierwszy był w 2009, poszedłem do Burger Kinga w Złotych Khutasach po potrójnego whoopera. 13.99, zapłaciłem. Pani powiedziała, że trzeba będzie chwilę poczekać. Spoko, dziwne bo zdarzało się to ostatnio coraz częściej, ale luz, poczekam. 20 minut później dostałem swojego Whoopera. Byłem wkurzony, zapamiętałem ten moment, bo od tamtej pory z każdym kolejnym rokiem czekało się tylko częściej i dłużej. Ale przynajmniej ceny były spoko.
Drugi moment był niedawno. Pojechałem ze starą (w sensie z babą, nie z mamą) do Ikei czy tam Castoramy. Wychodzę i byłem głodny, patrzę: O, burger king. W myślach szybki kalkulator cebulaka: Potrójny whooper ostatnio jak pamiętam był koło 20 plnów, dodać inflacja, podzielić przez moja chęć zjedzenia czegoś gównianego - ok, wezmę podwójnego, ale ma nie być droższy niż 25 plnów. Wchodzę, patrzę. 26.99 podwójny whooper? 33.99 potrójny? Czy was popierdoliło? Ale dobra, wziąłem tego podwójnego, co mi tam. Zamówiłem, wziąłem też starej i do tego jakieś frytki. Wyszło 65 plnów. K⁎⁎wa, dużo. Ale dobra, mam ochotę na coś gównianego. Czekam. Mam numerek 59. Czekam. 51. Czekam. Czekam. 51. Czekam. 51. Czekam. Czekam. 52. Czekam. 30 minut czekania później uznałem, że mam dosyć, anulowałem zamówienie i postanowiłem, że koniec z fast foodami. Niech się ogarną.
#zalesie #jedzenie #fastfood
To ja powiem że, jeśli chodzi o Kraków i McDonalda, KFC czy Burger Kinga, to nie zauważyłem żeby było jakoś źle z tym czasem oczekiwania, na pewno nigdy nie czekałem tyle ile piszesz. Nie żebym jadał regularnie, ale zawsze było sprawnie. No i zawsze poza tymi budkami jest normalna kasa. Za to byłem w zeszłym roku w Kato na kawalerskim i pod koniec chcieliśmy zjeść jakiś śmietnik. Wchodzimy do Maca, zamawiamy coś typowego pokroju zestawu Big Maca, nie pamiętam, po czym czekaliśmy tyle że prawie tam zdążyłem wytrzeźwieć xD, w życiu tyle w Macu nie czekałem a poza nami były ze 4 osoby. Więc może to zależy od kierownictwa, czy coś.
Zaloguj się aby komentować
#kfc #fastfood #rozdajo
Chce ktoś kod do KFC na cheeseburgera gratis do zamówienia? Ważny 14 dni. Ja nie skorzystam, więc chętnie podeślę na priva
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
quesadilla philly cheesechicken mojego autorstwa, można piorunka?
#gotowanie #foodporn #fastfood


Zaloguj się aby komentować
Czy ktoś w #poznan wie gdzie można kupić kalsyczną pitę (nie żaden kebab). Mam wrażenie, że ten fastfood totalnie umarł, a mnie dzisiaj ochota naszła
#pytanie #fastfood #jedzenie
Zaloguj się aby komentować
Zniżka do McDonald's 10/40 zł przy zamówieniu przez Glovo
https://hotshops.pl/okazje/znizka-do-mcdonald-s-10-40zl-przy-zamowieniu-przez-glovo-24434
Okazja dostępna w Glovo
#glovo #jedzenie #fastfood #mcdonalds #promocje
Zaloguj się aby komentować
Mam dietę ale dziś będę przejeżdżał obok Max Burgers. Czy oprę się pokusie?
#jedzenie #fastfood #hamburger

Zaloguj się aby komentować
Jutro jadę na koncert mojego ulubionego zespołu ( Electric Callboy
#gownopis #jedzenie #wroclaw #fastfood #kebab
@Tylko_Seweryn Jak lubisz chińszczyznę to polecam woothai restaurant na grunwaldzkiej - fajne tajskie smaki, mają super zupę z kaczki z pierożkami. Z Wrocławia to chyba najbardziej zbliżone żarcie do tego, które jadłem w Tajlandii.
Bardzo blisko jest Papi Chulo, meksykańska knajpka, byłem ostatnio i bardzo mi smakowało.
Rumbar nasyp - fajny wybór alkoholi i bardzo smaczne jedzenie, polecam seafood mix.
Jaffa Bar&Market - kuchnia bliskowschodnia przy rynku, uwielbiam ich burgera z jagnięciną w chałce.
Pizza - Mania smaku, ja jadłem na Legnickiej, ale podejrzewam, że w każdym z ich kilku lokali jest równie smacznie. Inna dobra pizza to Vaffa Napoli, Ogień albo Piec na Szewskiej. Tylko uprzedzam, że wszystkie są raczej w stylu neapolitańskim.
Kebab - Sultan Express, proste żarcie w locie, ale zaskakująco dobre.
Jeśli lubisz jedzenie gruzińskie to Chinkalnia, ale ta przy Narodowym Forum Muzyki bo przy rynku jest słabiej.
Jeszcze nie byłem w Ida Kuchnia i Wino, ale zbierają bardzo dobre recenzje, zdaje się, że to kanjpka trochę bardziej na poziomie.
Zaloguj się aby komentować
To jest król hot dogów, a nie jakieś francuskie obajtkowe czy suche hamburgery za 7,50zl z McDonalda. Koszt zrobienia jednego to niecałe 3zł, czyli cena taka jak 15 lat temu w każdej budzie z fastfodami, a najesz się jak geslerowa po 3 obiaach.
#gotujzhejto #jedzenie #fastfood

@siwy-y Napiszę ci to tutaj bo tam jakiś matoł mnie zablokował. Nie odwracaj ogona jak baba. Dokładnie zasugerowałeś, że jestem onucą. Jesteś tak przewrażliwiony na punkcie Ukraińców, że na twoim miejscu poszedłbym do ginekologa bo ewidentnie hormony szaleją jakbyś w ciąży był. Poza tym teraz się podniecasz tym konfliktem. Ja na ruskich plułem jeszcze zanim to było modne. Sam sobie idź, najlepiej na wykop gdzie się takie przewrażliwione ukrofile jak ty opluwają z onucami i rusofilami. Pasujesz tam jak ulał.
@MrBean po prostu widzę, która strona cierpi i kto napadł bandycko na kraj, który już miał dość "ruskiego miru". Wszędzie tam gdzie kacap polozy łapę to jest bieda i zacofanie. Przez sowietów nie uczestniczyliśmy w planie Marshalla i jestesmy dzieki nim około 20lat za Niemcami. Nie jest mi szkoda żadnego orka, który bezprawnie znalazł się z bronią na UKRAIŃSKICH ziemiach i morduje niewinnych cywili. Widać, że jesteś zwykłym ruskim zwolennikiem, broniącym mordercow, a na takich to się dzisiaj sra i odstawia w kąt, bo wasza mateczka rosija to zakłamany, bandycki i parszywy pijacki kraj. Dodatkowo zaznaczę, że to nie Ukraina grozi całemu światu bombą atomową, a w rosyjskiej tv Polacy są oczerniani i brani pod uwagę za kolejny cel. Jak tu nie kochać fiutina i jego pupili? Szkoda, że Ukraina pozbyla się atomówek, bo oszuści typu rosyjka obiecywała zachowanie suwerenności. terytorialnej
@siwy-y Nadal nie rozumiem czemu histeryzujesz. Wg mnie nie napisałem nic onucowego, a ty się zesrałeś. Wg mnie po prostu chłopy na wojnie powinni sobie pomagać i się wspierać - to jeśli chodzi o filmik z tym wskakującym do zalanego okopu - a nie się nabijać. Koleś poświęcił się dla ogółu, a jakiś debil ma bekę. Ponadto się przeziębi i będzie mniej sprawny na polu walki. A co do filmiku, a właściwie do komentarza o który ci chyba chodzi to wiadomo, że każdy Polak powinien kibicować w tym konflikcie Ukrainie, ale nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem jak można czerpać przyjemność z widoku umierających ludzi. Nawet jeśli to są ruscy.
Zaloguj się aby komentować