To jak przedstawia się Blizna, to niestety tylko smaczek w polskim dubbingu. Po angielsku się nie jąka
https://www.youtube.com/watch?v=S2R1CYa08Bc
#gothic #gothicremake
To jak przedstawia się Blizna, to niestety tylko smaczek w polskim dubbingu. Po angielsku się nie jąka
https://www.youtube.com/watch?v=S2R1CYa08Bc
#gothic #gothicremake
Zaloguj się aby komentować
O rety o rety, pora #nasonety
Mili moi zrymowani mamy poniedziałek więc rozpoczynamy CXXX edycję naszej zabawy. Jako że @Kaligula_Minus mnie wyróżniła, zakasam rękawy i podniosę rękawice!
Generalnie to nie jestem super obeznana i tak od wczoraj myślałam co by tutaj wymyślić. I wpadło mi jedno hasło do głowy dzisiaj i niech będzie! Epikureizm! A żeby jeszcze bardziej tym wszystkim zamieszać tematy niektóre są totalnie nieadekwatne
Utwór na dziś:
O nietrwałej miłości rzeczy świata tego
I nie miłować ciężko, i miłować
Nędzna pociecha, gdy żądzą zwiedzione
Myśli cukrują nazbyt rzeczy one,
Które i mienić, i muszą się psować.
Komu tak będzie dostatkiem smakować
Złoto, sceptr, sława, rozkosz i stworzone
Piękne oblicze, by tym nasycone
I mógł mieć serce, i trwóg się warować?
Miłość jest własny bieg bycia naszego,
Ale z żywiołów utworzone ciało
To chwaląc, co zna początku równego,
Zawodzi duszę, której wszystko mało,
Gdy Ciebie, wiecznej i prawej piękności
Samej nie widzi, celu swej miłości.
Tematy:
Ponieważ dwa razy czytając ten wiersz zamiast trwóg przeczytałam twaróg (i się nieco zdziwiłam) to niech i on będzie!
Jako że lato to żrą komary -niech i one mają parę wersów dla siebie
Gorąco jest, więc się przyda szklanka z wodą
O uczciwej przyjaźni
No nie wymyślę nic mądrego - dawać mi tu coś o epikureizmie
No i oczywiście freestyle;)
Niech ta edycja toczy się własnym życiem i wierzę że jakoś to wyjdzie
#nasonety #zafirewallem
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

W rosyjskich podręcznikach do historii zajdą delikatne zmiany. Znajdzie się w nich informacja o udziale Korei Północnej w wojnie z Ukrainą - informuje portal RBK. Nowe wydanie ujednoliconego podręcznika do historii w rosyjskich szkołach będzie zawierało informacje o udziale wojsk Korei Północnej w...
jeszcze 4h fajrantu i spanko i pobudka 5:30 i praca 7:00
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować

Były minister transportu Hiszpanii Jose Luis Abalos, jeden z najbliższych współpracowników premiera Pedro Sancheza, został skazany na 24 lata i trzy miesiące więzienia za udział w gigantycznej aferze korupcyjnej związanej z pandemią Covid-19. To jednak dopiero początek – na ławie oskarżonych...
#kacikmelomana #muzyka #metal #deathmetal
Wykonawca: An Abstract Illusion Utwór: Slaves Album: Woe Rok: 2022
To ja dam coś ze Szwecji, melodyjnego ale i bardziej progresywnego death metalu.
Zaloguj się aby komentować

Tajwańskie Stowarzyszenie Producentów Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego (TEEMA) wybrało podwrocławską Miękinię na lokalizację nowego parku technologicznego. Inwestycja, która może przyciągnąć miliardowe nakłady i stworzyć dziesiątki tysięcy miejsc pracy, ma być przełomem w polsko-tajwańskiej...

Rolnicy zapowiadają blokadę trasy między Szczecinem a Pyrzycami, protest na S3 ma potrwać do skutku. Policja apeluje o korzystanie z objazdów. Rolnicy zapowiadają całkowitą blokadę trasy S3. O godz. 11 wjadą ciągnikami na węzeł Gardno, paraliżując ruch w obu kierunkach między Szczecinem a...
24 429 775 - 12 - 12 - 12 - 12 - 12 - 15 = 24 429 700
#pompujwpoprzekziemi
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Raport z dochodzenia w sprawie gangów gwałcicieli w UK
bit.ly/4uE5odw
Będzie już z 15 czy 16 lat jak dowiedziałem się o "grooming gangs" - _(jakże typowo angielskie pomniejszanie problemu przez nadawanie bardziej neutralnej nazwy, tak jak "the troubles" na coś co de facto było partyzancką wojną domową w Irlandii Północnej.)_
Więc to co czytam i słyszę nie jest dla mnie niczym nowym, skala tego zjawiska również mnie nie dziwi, nawet jeśli to ekstrapolacja, więc możliwe że nie jest to stan faktyczny.
Przez jakiś czas po tym nie mogłem spokojnie spać po nocach. Mieszkałem wtedy w UK (ale tak na prawdę nie miało to znaczenia). Do tej pory zapamiętałem, że nie wiem co bardziej mnie przerażało - okrucieństwo tych zwyrodnialców, skala tego bestialstwa, czy to jak państwo "zdało egzamin".
Wiele lat później cieszyłem się jak głupi na wieść że będę miał chłopaka nie dziewczynkę, chociaż może niepotrzebnie, bo dziewczynki w mojej klasie potrafią być lepsze bandytki od chłopaków.
Oczywiście od razu na pełnej k⁎⁎⁎ie wskoczyła damage controll wszelkiej maści "not all muslims", i etykietowanie każdego kto się odezwał od oszołomów, "prawaków", foliarzy, islamofobów i c⁎⁎j wie kogo jeszcze.
Wtedy to jeszcze działało. Dzisiaj już nie bardzo.
Może się mylę, ale nie pamiętam by jakakolwiek zawodowa feministka darła o to łachy albo kręciła małysza, tak chętne do wycia o aborcji i prawach kobiet, wszystkie nagle poznikały. Jedyne feministki które o traktowaniu kobiet przez muzułmanów od lat mówiły to była Oriana Falacci i Ayaan Hirsi Ali.
Parokrotnie zagadywałem o to różne znajome "feministki", bardzo szybko starały się oddalić temat.
Pamiętam posłankę Naz Shah, która po udostępnieniu skandalicznego fejkowego tweeta, nie tylko nie zakończyła kariery politycznej, ale wręcz otrzymała dużo więcej głosów w kolejnych wyborach, a powinna być zaorana do końca życia. (W 2017 miała ok. 27 tys. głosów, a w 2019 ponad 30 tys.)
Po latach nawet zdominowane przez lewicę BBC przyznało, że gang gwałcicieli był w każdym, dosłownie każdym mieście gdzie była jakaś "mniejszość" muzułmańska.
https://www.youtube.com/watch?v=ML76HE86wfk
Tutaj "fajny" filmik jak burmistrz Londynu jawnie leci w c⁎⁎ja i udaje że języka zapomniał.
A przecież taki fajny jest, taki "postępowy".
https://youtu.be/noJCNh60lfk&t=96
Potencjalnie 250.000 ofiar. No ja pi⁎⁎⁎⁎lę.
#uk #wielkabrytania #gwalty #groominggangs #islam #pedofilia #imigracja #dzieci #islamizacja #feminizm


@Opornik Jaka jest różnica między turystą a rasistą?
Dwa tygodnie.
Ni cholery nie jestem taki sam jak kozojebczy wyznawca fałszywego pedobożka, jakiś niepiśmienny pastuch z Somalii czy - w drugą stronę ekstremum - szwajcarski neurochirurg albo inżynier od konstruowania rakiet kosmicznych. Przy czym tych pierwszych importuje się masowo i bez kontroli, a potem zamiast systemowo prześladować i gnębić wszelkimi metodami, pozwala im na harce i zbrodnie jakby nigdy nic. Potem znów będzie wielka czystka, obozy i krematoria, w czym szeroko pojęte kraje Zachodu przodują, a potem moralny kac i wielkie zdziwienie, jak ludzki rodzaj mógł dopuścić się tak strasznych czynów. No dziwne rzeczywiście.
Zaloguj się aby komentować
#wiadomoscipolska #poznan
Autokar vs Bimbolot


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
22 113,08 + 10,01 = 22 123,09
Opalanko z @scorp <3
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
41 lat i dopadł mnie kryzys egzystencjonalny, czy tam wieku średniego. Więcej informacji jutro po 16, jak dożyje. AMA nie będzie.
Skąd przychodzimy? Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy?" #wyznanie
Zaloguj się aby komentować
Nagranie katastrofy Indyjskiego An-32 w bazie Jorhat 13 czerwca, 5 członków zalogi zginęło, jeden ocalał
#lotnictwo #katastrofylotnicze #samoloty
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować