Uwielbiam jak po dniu pracy na pusty żołądek walne browarka i umysł jest taki cichy i spokojny przez chwilę. #gownowpis #autyzm #adhddoroslych
Uwielbiam jak po dniu pracy na pusty żołądek walne browarka i umysł jest taki cichy i spokojny przez chwilę. #gownowpis #autyzm #adhddoroslych
Zaloguj się aby komentować
#zwierachscontent #ogrodnictwo
Bo kora jest dla frajerów!
Na drugim zdjęciu oleander uratowany z domu zagłady w kwietniu.


Zaloguj się aby komentować
Pogody wspaniałe tylko wiatry k⁎⁎wy. Mogę jechać w deszczu, w błocie, w śniegu, ale najmniejszy wmordewind odbiera mi całą przyjemność jazdy na #rower . A co dopiero jak wieje na powrocie a ja mam dzisiaj średni kondycyjnie dzień, jprd.

Zaloguj się aby komentować
Jebaniutki #mundial #mecz
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

W Ligocie Dolnej znajduje się zapomniany kamieniołom, a na jego terenie stoi stary wapiennik. Na pierwszy rzut oka to po prostu pozostałość dawnego przemysłu. Wystarczy jednak podejść bliżej, by zauważyć, że to miejsce skrywa znacznie więcej. Ślady przeszłości nadal są tu wyraźnie widoczne. W...
#motoryzacja #heheszki zapłaciłem za całe klocki to zużyję całe klocki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zaloguj się aby komentować
Kupiłem pizdryka na allegro na wyjazd. To ręczny wentylator, bo w weekend będzie upał. Myślałem, że ta mgiełka to taka trochę ściema będzie ale jest spoko. Nawilżenie wytważają ultradźwięki. Na chwilę obecną to z plusów:
Spoko mgiełka (ciekawe jak to się sprawdzi w warunkach bojowych)
Pięć wystarczających prędkości jak na taki rozmiar
Ładowanie USB c oczywiście
Minusy:
Trochę głośny
Mały zbiornik (35ml)
Korek do zbiornika, który może się zgubić
średni poziom wykonanie
I może cena - 66 zł - jak na pizdryka to trochę dużo, są inne tańsze ale nie wiem czy w sumie nie gorsze, bo mgiełkę mają w innym miejscu, są i droższe ale tych to tym bardziej ja bym nie kupił
Minusów więcej niż plusów, hmmm...
Większa recenzja będzie po weekendzie.
#zakupy #wentylator #lato

Zaloguj się aby komentować
Bylem na maslanym tripie #cebuladeals #zakupy #stokrotka

Zaloguj się aby komentować
Świat Według Kiepskich dla jednych jest serialem kultowym, dla innych papką zaserwowaną dla szarych mas. Ma tylu zwolenników, co i przeciwników. Humor jest tu często płytki i absurdalny, pokazując przerysowaną polską rodzinę z początku lat 2000, Polaków w krzywym zwierciadle, ale mnie intryguje pewien trend, chyba sprzed kilku lat na wypoku i jebzd, wychwytywania ponurych, depresyjnych i pesymistycznych treści znanych, jako kiepski nihilizm.
Jest to zarazem śmieszne, wyrwane często z kontekstu, ale z drugiej strony brutalnie szczere i nihilistyczne do kości. Do polskiego, wiecznego narzekania pasuje, jak ulał, ale ponieważ to satyra, to brakuje tego naszego "jakoś to będzie", co całe pokolenia popychało do przodu
#kiepskinihilizm #swiatwedlugkiepskich #czarnyhumor





Zaloguj się aby komentować
Bułki do burgerów są teraz sprzedawane już przecięte. Jak ten postęp technologiczny gna.
#gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Polecam stronę: https://whenisgood.net/
Wiele razy pozwoliła mi zorganizować grupowe wyjścia.
Zaloguj się aby komentować
Wrzucono już najbardziej znane i ikoniczne kawałki, to ja polecę czymś mało znanym
Kawałek: Shapeshifter
Płyta: Times Like Vines
Zespół: She Said Destroy
Odsłuch: Youtube
moja propozycja do #deathmetal #metal #kacikmelomana
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#zwierachscontent #ogrodnictwo
Instalacja powoli zaczyna nabierać kształtu.

Zaloguj się aby komentować