Ej, jak mi auto wyświetla taki komunikat to trzeba jechać powoli czy szybko?
#muzyka #heheszki

Ej, jak mi auto wyświetla taki komunikat to trzeba jechać powoli czy szybko?
#muzyka #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W taką parówę tylko mrożonka Mrożone americano z Lisiej Kity #smacznejkawusi

Zaloguj się aby komentować
#ryanair #jedenprostytrik #lotnictwo
https://www.reddit.com/r/Ryanair/comments/1tyfwt3/this_is_insane/

Napiszę to coś co się pewnie komuś przyda. Składając takie reklamacje warto automatycznie równorzędnie składać o procesowanie równolegle przez Urząd Lotnictwa Cywilnego (po odczekaniu 30 dni). Kolejki w ULC są na 2 miesiące czasem dłużej, przy tym linia ma czas na odpowiedź umowną 2 miesiące ale może to przeciągać w nieskończoność tak więc by wstrzymać bieg sprawy składamy papiery w ULC i czekamy aż wystawią kwit, że bieg sprawy wstrzymany i poinformują linię, że ma zapłacić. Oczywiście linia może olać ULC i nie stawić się w sądzie aż sprawę przegra. Takie tematy to minimum pół roku do kilku lat i zależą od podejścia linii. Dodatkowo nie warto korzystać z żadnych pośredników bo żaden z nich nie zrobi więcej niż ty sam możesz, a przy jakiś egzoterycznych liniach dostaniesz odpowiedź, że "nasz dział prawny to przeanalizował bla bla bla c⁎⁎j spierdalaj" - i tym sposobem jesteś kilka miesięcy w plecy. Podsumowując, jak linia płaci bez problemu to sam to ogarniesz, jak nie to pośrednik będzie to miał w d⁎⁎ie i odstąpi od sprawy. Edit Warto mieć potwierdzenie przyczyny opóźnienia lotu na papierze bo nie wszystkie pozwalają na odszkodowanie. Dodatkowo liczy się czas przylotu a nie wylotu
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
21 842,87 + 6,40 = 21 849,27
Porno i duszno
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Widzę, że dziś wszyscy piją piwo, to i ja się napije z Wami. Od którego zacząć? #uk #pijzhejto #piwokraftowe

Zaloguj się aby komentować
321 123 + 10 = 321 133
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
309 974,78 - 3,04 = 309 971,74
Tuptanko po zakupy
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
21 678,12 + 3,61 = 21 681,73
Dziś na obiad pizza, to trzeba było coś pokręcić. Po drodze skoczyłem do Biedronki i pozdrowiłem się z jakimś innym biegaczem.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Byłem świadkiem instant karmy.
Burak w nowiutkim mercedesie wymusił pierwszeństwo na pieszym jadąc w strefie zamieszkania ze zbyt duża prędkością, po czym 3 sekundy później parkując pod sklepem za⁎⁎⁎ał zderzakiem o wysoki krawężnik.
Hehe.
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować
@DKK piorunochron nie chroni przed ładunkiem w gniazdku, po uderzeniu pioruna w cokolwiek do ziemi idzie ładunek który rozchodzi sie okrężnie w okół uderzenia i w gniazdku może pojawić się chociażby uziemieniem jak również neutralnym jak transformator blisko jest. Nawet jak walnie kilka domów wcześniej to może ładunek wylądować w gniazdku tym sposobem.
@utede To chyba nie trudne spojrzeć w prognozę i wyciągnąć parę wtyczek z gniazdka ? Ile tych burz jest w sezonie? Ale spoko, każdy robi jak chce. Mi by się nie chciało bawić w odzysk kasy i kopanie się z ubezpieczalnią. Nie mówię tutaj też o stratach bezpowrotnych, np. danych z kompa.
Rozumiem, że robisz przeglądy 5letnie instalacji elektrycznej i masz na to papiery?
@DKK w sumie trudne bo prognozy często są mylne :) musiałbym wyciągać za wczasu bez sensu masę sprzętów i anteny. Dane z kompa są z grubsza bezpieczne bo rzadko dysk pada skoro idzie napięcie do płyty głównej. No ale skoro jesteś taki zapobiegawczy to zakładam że masz backup danych przede wszystkim :) O przeglądy martwić się nie muszę, od tego opłacam zarządcę budynku
Zaloguj się aby komentować
Warzywa które #leczo (i kiełbasa też)
#gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
320 492 + 4 + 7 + 4 + 6 + 4 + 8 + 4 + 10 = 320 539
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Nie pytaj jak. Ważne że zdobywasz osiągnięcie
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
985 + 1 = 986
Tytuł: Pustynia Tatarów
Autor: Dino Buzzati
Kategoria: literatura piękna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Format: ebook
Liczba stron: 170
Ocena: 7/10
“Wszyscy, moje dziecko, przyjechali tutaj przez pomyłkę [...] Większą czy mniejszą. Nawet ci, którzy zostali.”
Świeżo upieczony porucznik trafia na swój pierwszy posterunek - do odciętej od świata przygranicznej fortecy na obrzeżach pustyni. Szybko dostrzega pewien rodzaj odrętwienia i melancholii u stacjonujących w fortecy żołnierzy, których życie ogranicza się w znacznej mierze do monotonnej służby wartowniczej. Sam również zaczyna odczuwać samotność i wygnanie.
Z jednej strony jest to smutna refleksja o samotności, porzuconych ambicjach, wyrastaniu z młodzieńczego przekonania o byciu pępkiem wszechświata. Z drugiej strony koncepcja jest nieco kuriozalna - chłopiec przyzwyczajony do rozrywek i beztroski, użala się nad rutyną codzienności. Nie wiem, może trzeba było dołączyć do cyrku zamiast szkoły oficerskiej.
Początkowo chciałem napisać, że naiwna i nudna, ale kiedy już dałem się ponieść tej atmosferze oczekiwania, to nie mogłem się oderwać.
#bookmeter #ksiazki #czytajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
310 085,36 - 2,40 - 4,48 = 310 078,48
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
310 127,81 - 2,93 - 4,19 - 1,67 - 1,80 - 0,60 - 4,77 - 5,66 - 2,96 - 2,45 - 2,89 - 2,57 - 1,21 - 2,94 - 3,42 - 2,39 = 310 085,36
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
#gownowpis
elo, co tam u Was?
@tomwolf Stres i frustracja związana z pracą coraz bardziej daje mi się we znaki fizycznie a poczucie braku sensu i celowości w życiu jest na niepokojąco wysokim poziomie. Ale zaraz wolny weekend, chwilą na złapanie oddechu i rozluźnienie się. A w poniedziałek od początku i tak aż do śmierci, bo na emeryturę nie liczę.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować