21 599,89 + 4,21 = 21 604,10
Dzień 21
Minusy: spocony jak szczur
Też minusy: brak turbobanana
Edit: nie ma trasy, bo stalkujo
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

21 599,89 + 4,21 = 21 604,10
Dzień 21
Minusy: spocony jak szczur
Też minusy: brak turbobanana
Edit: nie ma trasy, bo stalkujo
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
21 584,44 + 10,61 = 21 595,05
Kurde, chyba się jednak wkręciłem wto bieganie
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Dostalem pare dni temu oferte pracy w innej firmie( szybko sie zdecydowali)- ale praca stacjonarna w Wawie i tylko 1200 zl wiecej na reke( jak sie okazalo to i tak byla oferta z gornych widelek xd)- niewiele mniej wydam na pociag,dodatkowo takie godziny pracy,ze praktycznie bym sie z dzieckiem nie widywal. Taki to los hiobowy, jest dramat z praca zdalna,albo chociaz hybrydowa( typu 3 dni z domu,2 w centrali,bo wiekszosc hybrydowych to jest 1 dzien z domu na tydzien albo dwa xd) Grzecznie podziekowalem- szukam dalej,moze cos sie trafi xddd #pracbaza #oswiadczenie
@WatluszPierwszy miejsce biurowe kosztuje,umowy podpisane... Inna sprawa,ze niestety,ale wiekszosc ludzi nie potrafi odpowiednio organizowac pracy z domu i nie wiem- beda w tym czasie kupowac plytki w leroy merlin.
Prace mam malo wymagajaca,kasa jest w miare,ale dobija mnie psychicznie- wolalbym po prostu robic cos innego,najchetniej do sprzedazy ubezpieczen( ale zdalnie,bo mam swinski ryj i spierdolenie spoleczne) albo underwritingu( moje marzenie)- w tym drugim nawet mialem rozmowy( godzilem sie na najnizsze stawki i obowiazki juniorskie,byle tylko zaczac)- ale wiekszosc chce placic stawki juniorskie,a miec zatrudnionego kogos z doswiadczeniem eksperckim xd
Zaloguj się aby komentować
Samodzielna wymiana sprzegła zakonczona porażką XD
Rozpiąłem u siebie ale wałek wychodzacy z dzwonu jest uszkodzony wiec auto poleciało na watsztat. A ja szukam skrzynii ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
#mechanikasamochodowa


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
319 598 + 4 + 9 + 4 + 7 + 2 + 113 = 319 737
Kilometry od początku tygodnia, w tym dzisiejsza jazda na #szosa, z Pan @Mordi. (。◕‿‿◕。) Postanowiliśmy przejechać się ̶t̶a̶m̶o̶w̶a̶ć̶ ̶r̶u̶c̶h̶ ̶i̶ ̶p̶o̶p̶e̶ł̶n̶i̶a̶ć̶ ̶z̶b̶r̶o̶d̶n̶i̶e̶ ̶p̶r̶z̶e̶c̶i̶w̶ ̶l̶u̶d̶z̶k̶o̶ś̶c̶i̶ rowerami na kawkę i lody w Kołobrzegu. Ruch na drogach dojazdowych większy niż się spodziewałam, na R10 zatrzęsienie ludzi, a to znak, że zaczął się sezon na unikanie pasa nadmorskiego. xD Z Kołobrzegu wyjechaliśmy na południe pierwszą udaną drogą rowerową w historii tego miasta - wzruszyłam się. Powrót bardzo spokojny, drogami przez pola i małe wiochy, czyli to co lubię najbardziej.
#rowerowyrownik #rower #100km (nr 7)

Tak, to ja uznałem, że to już. Zdobywasz osiągnięcie
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
319 562 + 36 = 319 598
Połowę dystansu przejechałem z Pancią, trzeba ją zahartować do jeżdżenia 50km dziennie.
Jak ja jej kuwa zazdroszcze.... 50km pracodomów.... ech...
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
319 327 + 3 + 3 + 43 = 319 376
DPD i wypad na Stogi
Pierwsze foto z nowego telefonu :P
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
#historia #ciekawostkihistoryczne #medycyna . źródło
https://en.wikipedia.org/wiki/Henry_V_of_England
W bitwie pod Shrewsbury 21 lipca 1403 roku szesnastoletni Henryk walczył u boku swojego ojca przeciwko siłom rebeliantów Henryka „Hotspura” Percy’ego. W trakcie starcia został trafiony w twarz strzałą, która wbiła się na sześć cali [~15,24 cm] w jego czaszkę, osadzając się w pobliżu lewego kości policzkowej i tylko o włos omijając główne tętnice oraz mózg.[28]
Henryk otrzymał najlepszą możliwą opiekę: królewski lekarz John Bradmore opatrzył ranę miodem, który działał jako naturalny środek antyseptyczny, oraz zaprojektował specjalne mechaniczne narzędzie śrubowe do usunięcia grotu strzały bez powodowania dalszych uszkodzeń.[29] Bradmore później opisał zabieg w swoim łacińskim manuskrypcie Philomena, wyjaśniając, jak poszerzył ranę, wprowadził instrument i stopniowo wyciągnął grot strzały, przepłukując ranę białym winem, aby zapobiec infekcji.[28] Operacja zakończyła się sukcesem, ale pozostawiła Henrykowi trwałe blizny na twarzy, które nosił jako ślad swojego doświadczenia na polu bitwy.[30]
Zaloguj się aby komentować
Właśnie chciałem sobie zrobić kawę, więc odpaliłem ekspres, wziąłem do ręki kubek, który zbiera skropliny i chciałem z niego wylać zawartość, tylko zapomniałem, że najpierw trzeba było go przesunąć nad zlew i wylałem skropliny na blat XDD
Chyba naprawdę potrzebuję tej kawy.
#kawa #kawatime #obudzonyalejakimkosztem
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
21 421,39 + 10,00 = 21 431,39
Skarpowo nad ranem.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin



Zaloguj się aby komentować

W dniu rozpoczęcia piłkarskich mistrzostw świata w Meksyku odnotowano zaledwie 30 zabójstw - to drugi najniższy wynik w ciągu ostatnich 10 lat. Jak wynika z danych meksykańskiego gabinetu bezpieczeństwa, w połowie stanów kraju nie doszło tego dnia do żadnego morderstwa. Meksykański sekretarz...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Oby drzewa w lesie były wysokie i chroniły przed słońcem xD Istna patelnia się szykuję na moje i @scorp ultramaratony ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
#bieganie #pogoda #ociechuj #biegiultra #ultra #ultramaraton

Zaloguj się aby komentować
Postacie, które za pare lat przejdą do domeny publicznej.
żródło
#ciekawostki #filmy #seriale

Zaloguj się aby komentować
Nastąpiła jakaś koniunkcja planet i zupełnie spontanicznie wyskoczyliśmy dziś na popołudniową lotkę na siedem motocykli. W dodatku dwóch z nas (w tym ja) na motorkach pożyczonych od pozostałych, bo aktualnie nie mamy swoich. Dobrze mieć takich ziomķów
Tego mi akurat w Hiszpanii brakowało.
#motocykle

Zaloguj się aby komentować
Kto nigdy nie operdzielił słoika konserwy mięsnej i połowy chleba przed snem ten niech pierwszy rzuci kamień...
#niewiemjaktootagowac
Zaloguj się aby komentować