@Ten_koles_od_bialego_psa i cała ta "religia" jest usiana takimi "wytrychami". Nie można jeść. No chyba że przypadkiem do mordy ci wpadnie ci obiad na 4 osoby, to wtedy się nie liczy. Nie można pić. No chyba że zasłonisz okna, bo wtedy magiczny człowieczek na chmurce tego nie widzi. Religia pokoju. No chyba że niesiesz ten pokój na nożach i mordujesz kto ci akurat nawinie się pod nóż. Albo gwałcisz, niekoniecznie ludzi.
@NiebieskiSzpadelNihilizmu
i cała ta "religia" jest usiana takimi "wytrychami".
przecież to cecha co najmniej religii Abrahamicznych xDDDD
A te posty chrześcijańskie "ale bobrzy ogon to ryba, a przecież ryba to nie mięso", czy ten klasyk https://www.youtube.com/watch?v=KPYp3lOOOrg
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ostatnio @Ragnarokk zaczął fajną dyskusję i podróżach w czasie. Dzisiaj @Deykun przypomniał mi swoim wpisem ten wątek. Tak więc, mały komentarz z mojej strony w formie rysunku.
#tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
22 251,65 + 12,37 = 22 264,02
Wszystko się kiedyś kończy... Z przygodą z wąsem nie jest inaczej 🥺
Wczorajszy wypad na Montmartre wyszedł super, zaliczone wszystkie punkty, crêpes zjedzone, winko pod chmurką wypite 😊
Dziś ze względów logistycznych nie mogłem sobie pozwolić na finałowy papatą 🙄 Ale i tak choć mini papatonik czeski wpadł - zawsze to jakieś pocieszenie.
Bardzo miło będę wspominał #paryz - mimo zabójczych upałów biegało się wyśmienicie, wszechobecna zieleń i liczne poidełka robiły robotę 😅 Ani raz nie czułem się w najmniejszym stopniu zagrożony, mimo ogromnej liczby nie-białych mieszkańców 😉 Widziałem parę sytuacji działania służb - np. przy nas jeden gościu przeskoczył przez bramki metra, nie minęło 30 sekund i dwóch rosłych panów w mundurach pojawiło się dosłownie znikąd i wezwali gościa, pełna kulturka, stanowcze MONSIEUR i pan gapowicz grzecznie czekał 😉
Szczególnie cenię... paryskich kierowców. To jest zupełnie inny poziom cywilizacyjny - tutaj pieszy naprawdę JEST święty, nikt nie mrugnie okiem na to że ktoś nie zdążył zejść z przejścia przed zielonym dla aut czy wręcz wlazł na czerwonym. Cały jeden raz zostałem strąbiony... bo zatrzymałem się na czerwonym a auta jeszcze też miały czerwone! Tak, gość mnie pogonił żebym niepotrzebnie nie stał xD Nawet jak gdzieś wpadłem na czerwonym nie zauważywszy auta, to kierowca po prostu się zatrzymał i tyle. Ale poza tym widać, że nawet jak jedzie jakaś wypasiona fura, to nikt nie pędzi na złamanie karku, nie rusza z piskiem opon - przez 3/4 wykopków tutejsi kierowcy by byli zwyzywani od kapeluszników...
Dziś, w dzień wyjazdowy, czeka nas apogeum upałów - równe 40°C 🫠 Trzeba będzie jakoś przeżyć, chyba mam namierzony fajny park gdzie się klapniemy na kocu piknikowym 😁
Powrót do Krakowa czarną nocą - dobrze że z Orly, mojego ulubionego lotniska 😎
Miłej środuni! ❤️
#sztafeta #bieganie #francja

Zaloguj się aby komentować
309 563,32 - 4,78 - 4,52 = 309 554,02
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
W nawizaniu do wpisu https://www.hejto.pl/wpis/wykonczeniowka-atypowosc-i-to-co-by-zajelo-10-min-robie-20-bo-mam-potrzebe-niwel
Tak to mniej wiecej wyglada etapami. Po zabezpieczeniu trzeba bylo wyznaczyć miejsca wiercenia i montażu. Potem wiesza sie mewy na dyblach, dalej profile, rowniez do scian, potem welna, folia hydro i plyta, gładź i malowanie. Mały pokoj juz prawie gotowy, przedpokój na półmetku, a salon wlasnie mewuje.
#wykonczenia #remontujzhejto



Zaloguj się aby komentować
Oglądasz to i w tle słyszysz muzykę z X-Files.
#aliencat #smiesznypiesek #smiesznekotki #koty #wtf #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#grybezpradu #glupiehejtozabawy
Mój syn dał mi #rebus do rozwiązania.
Zapraszam do zabawy.
Nazwa sklepu:

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wszystkie kraje które wygrały mistrzostwa w piłce nożnej są w niebieskim obrysie.
#heheszkimapy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Brybry, wstawać, kawkę, kromalka i do kołchozu.
#dziendobry #fastfood #heheszki

Zaloguj się aby komentować
#muzyka #hiphop #instrumentalhiphop #jazzyhiphop #peterock #boombap #uk #usa #muzykazyxx
Pete Rock (Peter O. Phillips) to amerykański raper i producent z Nowego Jorku, znany z klasycznego brzmienia boom-bapu i jazz rapu.
Label: BBE Album: PeteStrumentals Wykonawca: Pete Rock Utwór: Pete's Jazz Kraj wydania (label): UK Kraj pochodzenia: USA Wydany: 01.05.2001 Gatunek: Hip Hop Styl: Instrumental, Jazzy Hip Hop
Zaloguj się aby komentować
#muzykawolfika #muzyka #500wolfika #rock #bluesrock
500 najczęściej słuchanych przeze mnie płyt, według serwisu last.fm - od 2007 rok
miejsce 36 (ilość scrobli - 210):
Zakk Wylde - "Book Of Shadows"
rok wydania: 18.06.1996
producent: Ron & Howard Albert
https://open.spotify.com/album/31ezVryoSZdsdCg6rTEFc2?si=8hdxnW-MQ76D4ok-TnfGUg
Zaloguj się aby komentować
31 173 313 - 120 - 120 - 120 - 60 - 60 - 60 - 60 - 60 - 60 = 31 172 593
#deskaprzezrok
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
118 999 660 - 250 = 118 999 410
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
30 431 + 20 + 20 + 20 + 20 + 20 + 20 + 20 + 20 + 20 + 20 = 30 631
#przysiadznaolimpie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować