Jak widać trzy trupy to dla husarii asfaltu niska cena za rekord powiatu.
#motoryzacja #wypadki #patologia


Jak widać trzy trupy to dla husarii asfaltu niska cena za rekord powiatu.
#motoryzacja #wypadki #patologia


W tym kartonie to juz wina nie leży tylko na tych malolatach. Leży na wszystkich wokół, kto nie ma wujka/kuzyna/śfagra co się chwali że lata 150-200 "jak jest okazja", bliższa albo dalsza rodzina ale zawsze się taki ktoś znajdzie. Dzieci dorastają wśród takich dorosłych i potem myślą że im większa prędkość tym dłuższy k⁎⁎as, i kończy się jak na obrazku.
Patologiczna kultura zapierdolu, zapierdolu wszędzie w życiu, w pracy, na drodze doprowadza do takiego stanu rzeczy jaki jest teraz na polskich drogach, Ramen.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ja pierdziele, człowiek nigdy nie wie kiedy może zostać przyatakowany.
Idę sobie śmieci wynieść do pojemnika. W jednej ręce jakieś tektury w drugiej worek z mieszanymi. Idę w spodenkach i klapkach, wesoło macham workiem. I nagle ciach. Zachaczylem nogą o worek i czuję że noga rozcięta pod łydką. Patrzę a tu rana coś pewnie z 4cm. Ciemno było to nie przyglądam się tylko szybko do śmietnika i spowrotem na mieszkanie. Noga pod prysznic i widzę co się odjebało. Noga nie rozcięta, a wycięty dosłownie pasek skóry szerokości 0,5cm. Na szczęście krew się nie leje. ( ͠° ͟ʖ ͡°)
A o co zahaczyłem? Otóż dzień wcześniej rozbiłem słoik w kuchni i rozbite szkło wyrzuciłem do worka i idealnie trafiłem w nie nogą xD
#zalesie #wypadki
Zaloguj się aby komentować
kurcze jakie złoto PL youtuba.
trafiłem na odcinek o Exxon Valdez, później kolejne i stwierdzam że mogę słuchać na okrągło - głos gościa i sposób opowiadania fenomenalny.
https://www.youtube.com/@katastrofymorskie/videos
#youtube #morze #wypadki #katastrofy #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne
Zaloguj się aby komentować
Jestem behapowcem w pewnej firmie. Nadzoruję ponad 200 pracowników. Powiem tak. Kierowcy ciężarówek to są największe matoły z jakimi w życiu pracowałem. Większość z tych ludzi ma problem z pisaniem i czytaniem a ja muszę ich uczyć zasad BHP i bezpiecznej jazdy. Nie da się! chociaż bym wychodził z siebie i stawał obok to się k⁎⁎wa nie da. Im się mózgi resetują metr za progiem sali szkoleniowej. Codziennością jest, że oni nie zdają prostych testów po szkoleniu. Nawet jak im dyktuję odpowiedzi to źle zaznaczają i nie zdają!
Wszystkie szkolenia jak krew w piach. Oni k⁎⁎wa nie są w stanie przyswoić żadnych zasad BHP. Mają zdrowie i życie innych ludzi kompletnie za nic. Tłukę im do tych zakutych łbów, że zdrowie i życie człowieka jest bezcenne i że muszą uważać na innych na drodze bo nie mają z nimi szans. Myślicie, że to coś daje? Mamy 40 wypadków przy pracy rocznie...
Najgłupszy wypadek przy pracy kierowcy w mojej historii? Facet olał zalecenia ze szkolenia, nie stosował się do instrukcji producenta pasów do mocowania ładunków "on wie lepiej bo pracuje 10 lat". Tak k⁎⁎wa naciągnął pas rurką, że jak go odpinał to pas wystrzelił jak kusza i mu uciął palec...
Nie jestem w stanie nauczyć tych durni do zapiania pasów! Oni uważają, że nie trzeba zapinać pasów jadąc ciężarówką. Facet zjechał z drogi do rowu. Wyjebało go z siedzenia i tak prz⁎⁎⁎⁎⁎⁎olił głową w podsufitkę, że połamał kręgi...
Najtrudniejsza branża świata. Ludzie trzymajcie mnie bo mi rozwali bebech ze śmiechu. Kierowcą tira nie zostaje się jak masz skończoną astronomię na Uniwersytecie Jagielońskim. Kierowcą tira zostaje się jak nie potrafi się robić w życiu k⁎⁎wa NIC. Ci goście byli w stanie przyswoić tylko umiejętność kręcenia kółkiem. 80% kierowców ma szkołę podstawową!
A co robią kierowcy ciężarówek każdy kto jeździ widzi. Mają w d⁎⁎ie wszystkich. Zajeżdżanie drogi na autostradach bo sobie robią wyprzedzanie-wyścigi słoni na tempomatach bo jeden ma 89,5 a drugi 89,7 km/h wiec go wyprzedza bo policzył, że na 10000 km zaoszczędzi cztery minuty. Szeryfowanie na zwężkach i utrudnianie jazdy innym. Opona mu pęknie to ją pierdolnie do lasu w krzaki albo zostawi na środku autostrady, żeby się ktoś na niej rozjebał. Włączcie sobie CB i posłuchajcie rozmów kierowców ciężarówek. To jest taki rynsztok, że warszawski furman dostaje opadu szczęki.
Do tego dochodzą kradzieże paliwa. Każdy kierowca tira kradnie paliwo ze swojego samochodu. U nas montuje się dziesiątki zabezpieczeń na auta, żeby nie kradli ale zawsze jesteśmy krok za nimi! zawsze znajdą sposób, żeby spuścić. Jak wam tirowiec powie, że nie kradnie to go zapytajcie po c⁎⁎j mu plastikowe bańki na pace.
Kolejna rzecz alkohol. Codziennie rano dymam przez firmę z alkomatem. Muszę k⁎⁎wa nie mam wyjścia! Ci ludzie są nieodpowiedzialni. Jak się zapomnę i ich nie sprawdzę to się napierdolą po pracy jak stonka po opryskach. Nie piją w pracy ale przychodzą w takim stanie, że ja biorę gościa na dmuchawkę o 12 w południe wychodzi wynik złoty dziewięćdziesiąt. Pytam się o co chodzi. On nie pił alkoholu! Gniotę go to mówi - wypił wczoraj 6 mocnych piw. Litrowych. Ale przecież piwo to nie alkohol!
Nie ma tygodnia, żeby nie złapać kierowcy, który przyszedł napierdolony do pracy.
U nas tego nie ma bo nasza branża cechuje się tym, że nie śpią w trasie bo objeżdżają wszystko w jeden dzień pracy ale co jeszcze robią tirowcy w innych firmach? Zgadzają się na każde zbydlęcenie jakie zaserwuje im pracodawca.
Wymyślono prawo o czasie pracy kierowców, które ma chronić innych przed nich zmęczeniem oraz ich samych przed nimi samymi a to bydło to prawo łamie, grzebią przy tachografach, kombinują z kartami kierowcy.
Śpią na pakach leją na koło, srają w krzakach jak zwierzęta, myją się pod kranami na stacjach benzynowych i wpierdalają karmę dla psów.
Nie ma takie upodlenia jakiego nie zniosą bo to są po prosty takie prymitywy.
Kierowca to nie jest najcięższy zawód. Kierowca to jest stan umysłu. Oni sami utrudniają sobie ten zawód bo sami zgadzają się na takie traktowanie!
Na koniec dodam, żeby być sprawiedliwym - znam paru kierowców swoich pracowników, którzy na szczęście są wyjątkami od tego co napisałem. Ale niestety ci prawdziwych fachowców na poziomie można policzyć na palcach może dwóch rąk!
https://www.youtube.com/watch?v=yH-mFYYeV28
#polska #wypadki #gownowpis #heheszki #pasta
Zaloguj się aby komentować
#memy #bandycidrogowi #takaprawda #wypadki

Zaloguj się aby komentować
Ponoć po przyjeździe karetki ten podczłowiek awanturował się jeszcze z ratownikami.
Gdyby nie to drzewo, prawdopodobnie ktoś z tych ludzi by zginął.
Myślę, że zakaz prowadzenia pojazdów i 50zł mandatu to adekwatna kara.
#bandycidrogowi #bekazpodludzi #wypadki #miedzyrzecz #wiadomoscipolska #samochody
Zaloguj się aby komentować
o mały włos od katastrofy nuklearnej
#heheszki #wypadki #transport

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Bardzo podoba sie dla mnie to meme xD
Dodalem troche cenzury w paincie co by nie musiec tagowac polityka.
Mam nadzieje, ze meme sie podoba, prosze wiec zostawic piorunka
#heheszki #humor #humorobrazkowy #polska #takaprawda #wypadek #wypadki #samochody #motoryzacja

Zaloguj się aby komentować
te 10% ankietowanych to przygłupy jeżdżące po alkoholu i narkotykach, ha tfu
#wiadomoscipolska #wypadki

@festiwal_otwartego_parasola Prawdziwym problemem jest to, że bandytom drogowym grożą realne konsekwencje dopiero jak kogoś zabiją. Takie odpady powinny mieć pełną świadomość, że jazda z zakazem prowadzenia pojazdów lub zapierdalanie po mieście 200 km/h grozi bezwzględnym więzieniem niezależnie od tego, czy się w kogoś władują czy nie.
Zaloguj się aby komentować
#wypadek #wypadki #polskiedrogi #wiadomoscipolska
I tak to się żyje na tej wsi...
19-letnia pasażerka w ósmym miesiącu ciąży zginęła w wypadku. Kierowca był "pod gazem" i z zakazem prowadzenia auta
Dziecka również nie udało się uratować. 20-letni sprawca wypadku miał sądowy zakaz prowadzenia samochodu i ponad promil alkoholu.
Do wypadku doszło w miejscowości Kolonie Lipsk w powiecie augustowskim (woj. podlaskie) 30 września, ok. 30 min po północy. Jak informuje RMF FM 20-letni kierowca audi - w trakcie wyprzedzania volkswagena - najprawdopodobniej stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi i dachował.
Na miejscu zginęła jego 19-letnia pasażerka. Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że kobieta była w ósmym miesiącu ciąży. Zmarła po przewiezieniu jej do szpitala w wyniku odniesionych obrażeń. Dziecka niestety też nie udało się uratować.
Sprawca wypadku miał ponad promil alkoholu, za kierownicę wsiadł mimo sądowego zakazu prowadzenia auta.
Jak się okazało, pijany był również kierowca volkswagena. Miał niespełna promil alkoholu.
src: GazWyb
Zaloguj się aby komentować
Az mi sie pewne arcydzielo przypomnialo
https://www.youtube.com/watch?v=wbVj8Lp-UZo
#heheszki #motoryzacja #wypadek #wypadki

Zaloguj się aby komentować
Komentarz pod filmikiem jak gość zapierdala 3 paki po Gdańsku. A potem są wypadki jak z tymi szmatami. Policja powinna się takim gościem zainteresować
#wypadki #stopcham

Zaloguj się aby komentować
To powinna być najlepsza nauczka dla instagramowych bananków i innych młodocianych frajerów, którzy w Internecie chwalą się niebezpieczną jazdą samochodami, motocyklami itp. Powinno się pokazywać im to na każdym kroku, żeby wiedzieli, że jak spowodują wypadek to fakt, że mama jest jakimś tam managerem średniego szczebla w banku czy korpo i zarabia te 15 k netto/msc nie uchroni ich przed odpowiedzialnością. Majtczak, który ma koneksje chyba wszędzie i ogromny majątek pozwalający na wygodne rozgoszczenie się w Dubaju przez rok to przypadek jeden na setki tysięcy a może i miliony. Natomiast pozerów i pseudo-gangsterów w butach za 6 stówek czeka los żaka i jego kumpli, którzy zostali aresztowani jeszcze szybciej niż on został zatrzymany w Niemczech.
Po pierwsze powinno zaostrzyć się prawo i spowodowanie śmiertelnego wypadku pod wpływem środków odurzających lub przy znacznym przekroczeniu prędkości powinno być traktowane jak zabójstwo. Po drugie kampania edukacyjna dla warszawskich, bananowych zjebów z prostym przekazem. Jakieś 99,9 % z Was w razie wypadku nie skończy jak Sebuś w Dubaju tylko jak Łukasz w Niemczech i jego kumple w Polsce. Najpierw w areszcie, a następnie w więzieniu z c⁎⁎⁎em w d... Z kolei wcisnąć gaz do podłogi na prostej drodze potrafi nawet małpa.
#afera #wypadki #gownowpis #prawo #motoryzacja #kryminalne #policja

@Lukato moim zdaniem to nie nauczka jak go 5 razy puszczali. System zawodzi, kierowca z zakazem po naruszeniu powinnien od razu mieć areszt na 12mc. A latał sobie po ulicy i guzik robił z wyroków które de facto były świstkiem do wytarcia d⁎⁎y bo nie niósły żadnych reperkusji poza produkcja kolejnego świstka z d⁎⁎y przy recydywie.
Prawo drogowe jest u nas chore.
Ktoś ma zakaz prowadzenia i na tym zakazie jak zostaje złapany to powinien zostać zamknięty a nie ktoś na 4 czy 5 zakazie dalej jest łapany i wypuszczany.
Inna sprawa to mandaty. Wczoraj gość dostał mandat 5000 zł i 15 pkt za to że jechał 220 albo 240 km/h. Przecież taka prędkość to powinno być natychmiastowe zabranie prawka na kilka lat i skierowanie na badania psychologiczne.
System woli ustawić policjantów z suszarkami na 2 pasmowych ulicach i łapać ludzi co jadą lub wracają z pracy i pozwolili sobie na 50tce jechać 65.
Zaloguj się aby komentować
#wypadki #powodz
Najbardziej mnie denerwują ci wszyscy ludzie w komentarzach na FB.
Pod każdym jakimś zdjęciem zalanego budynku, mądrale budowlane "trzeba było się nie budować w miejscach zalewowych"
Pieprzona znieczulica nawet wobec tragedii ludzkiej.
Zaloguj się aby komentować

Sebastian M., który przyczynił się do tragicznego wypadku na A1, otrzymał w Zjednoczonych Emiratach Arabskich status rezydenta — ustaliła nieoficjalnie "Gazeta Wyborcza". Jego BMW uderzyło 16 września 2023 r. w tył Kii. W efekcie zginęła trzyosobowa rodzina.
#wiadomoscipolska #wypadki...
Autobus ZTM wjechał pod pociąg WKD w Komorowie (koło Pruszkowa)
Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia
#pociagi #kolej #wypadki #pruszkow


Zaloguj się aby komentować

Pijany kierowca o 6 rano w niedzielę stracił panowanie nad samochodem i uderzył w zabytkową latarnię na placu Konstytucji w Warszawie. Jak informuje stołeczna policja, sprawcą jest 23-letni policjant warszawskiej drogówki.
#policja #wypadki #warszawa #wiadomoscipolska

Zagapił się i wjechał w dwoje rowerzystów: 34-letnią kobietę i jej 6-letniego syna. Matka wraz z dzieckiem trafili do szpitala. Prokuratura domagała się aresztu dla sprawcy wypadku, ale sąd zdecydował inaczej.
Kobieta jest w śpiączce, dziecko ma poważne obrażenia ciała.
#wiadomoscipolska #wypadek...