Pytanie.
Czy @sum, już się reinkarnował?
#pytanie
Pytanie.
Czy @sum, już się reinkarnował?
#pytanie
Zaloguj się aby komentować
Czy około 49zł dziennie za dwa obiady dla dwóch dorosłych osób to dużo czy mało? Czy gotując samemu i uwzględniając czas na zakupy, czas na gotowanie, koszty produktów, prądu, etc. wyjdzie szczególnie taniej?
Czy bardziej warto pójść w opcję 49zł dziennie, czy jednak gotować samemu?
#pytanie #obiad #gotujzhejto #inflacja
Zaloguj się aby komentować
Ej, bo wazne pytanie jest.
Co mam na obiad zrobic?
W gre wchodza tylko dwa wybory, bo mam w ciul ziemniakow vel kartofli vel pyr
Placki ziemniaczane czy kotlety ziemniaczane?
#gotowanie #pytanie

Zaloguj się aby komentować
Kupiłam sobie rok temu Felta Broam 60. Chciałam wymienić mostek na krótszy, bo przy dłuższych jazdach już czuję karczycho. I teraz Felt sobie wymyślił jakiś chory standard - 11/4" i kierownicę 31.8 i mam dramatyczny problem ze znalezieniem takiego. Albo są same 11/8 albo jak już jest 11/4 to jest k⁎⁎wa długi XD
Ktoś może coś poradzić w temacie? Gdzie znaleźć takie krótkie mostki? Ktoś to w ogóle produkuje czy już ament i wymiana całego widelca? ._.
#gravel #kolarstwo #rower #pytanie
Zaloguj się aby komentować
Panowie,
Pytanie jest proste i nie wymaga zbędnego wyjaśniania:
Czy depilujecie się czy chodzicie jak goryle?
Ja odkąd mam żonę, to zaprzestałem, bo moja żona twierdzi że nikt tak nie robi i że to bez sensu.
Golenie mordy nie podlega dyskusji
#pytanie #ankieta #kiciochpyta #heheszki #logikaniebieskichpaskow
Zaloguj się aby komentować
Do czego wykorzystujecie AI? Czy ułatwia wam w jakiś sposób codzienne życie?
Mam wrażenie, że trochę zostaje w tyle w tym temacie a z drugiej strony ostatnio zadałem parę prostych pytań z fizyki chat gpt i nie byłem przekonany czy właściwie odpowiedział. Musialem to sprawdzić na piechotę i faktycznie się pomylił i po doprecyzowaniu pytania poprawił swój błąd.
Za to za każdym razem pisał durne teksty typu super pytanie! Świetne rozważania! Masz rację!
#chatgpt #openai #pytanie
Zaloguj się aby komentować
Panowie,
Pytanie jest proste i nie wymaga zbędnego wyjaśniania:
Czy myjecie dłonie przed oddaniem moczu, żeby nie dotykać sprzętu brudnymi łapskami?
Ja myję, moja żona twierdzi że nikt tak nie robi i że to bezsensu.
Mycie "po" nie podlega dyskusji, to oczywiste.
#pytanie #ankieta #kiciochpyta #heheszki #logikaniebieskichpaskow
Zaloguj się aby komentować
Pytanie do grających na gitarze - czy tylko mi się wydaje, czy też wszystkie tabulatury "Whole Lotta Love" są błędne: jak widzicie na screenie na każdy power chord przypada po 3 nuty "e". Ale jak słucham tej piosenki, to ewidentnie tych "e" jest tylko 2. Mam rację? Od razu mówię - nie znam zapisu nutowego, nigdy się go nie nauczyłam i korzystam tylko z tabulatur. No i słuchania.
#muzyka #gitara #ledzeppelin #pytanie

Zaloguj się aby komentować
#owady
#pytanie
Takiego jegomościa spotkałem na śródpolnej drodze.
Pytanie do eksperta @Onestone : czy to ta słynna oleica krówka? Bo trochę nie pasuje do wyszukanych w necie fotografii

Zaloguj się aby komentować
Właśnie przyszła mi takie powiadomienie. Ikonka jak z aplikacji alior bank, ale obrazek obok, podejrzany. Treść też dziwna. Nie klikam na razie, ale wszedłem na konto bankowe i tam nie ma żadnej wiadomości o takiej treści. Przy ikonce aplikacji też nie wisi żaden numerek nieodebranej wiadomości. Nie potrafię znaleźć w sieci żadnej informacji o tym powiadomieniu. Wtf? Ktoś dostał z was coś takiego?
#bankowosc #pytanie #aliorbank #ios #cyberbezpieczenstwo #kiciochpyta #iphone

Zaloguj się aby komentować
jaka szczoteczka do zębów soniczna?
Mam Oral B nie wiem czy 2 lata wytrzymała - od miesiąca bateria wysiada teraz ładuje tak co 2 dni.
Mamcie coś sprawdzonego co używacie juz kilka lat bez awarii?
#szczoteczka
#oralb
#cokupic
#pytanie
Zaloguj się aby komentować
Czy posiadanie dwóch rąk jest wystarczające, aby traktować ten stan jako poliamoria?
#pytanie #zwiazki #gownowpis ofc
Zaloguj się aby komentować
Nadeszła ta chwila, kiedy wreszcie na serio będę szukać mieszkania do kupienia. Trochę się boję całego tego przedsięwzięcia, ale z drugiej strony - jakoś tak naprawdę cieszy mnie myśl o tym, że miałabym własny "dom". No i mam trochę pytań, np. zatrudniać jakiegoś pośrednika, żeby szukał dla mnie chaty, czy też nie? I jak coś, to na co uważać? Kontaktować się z jakimś doradcą kredytowym?
Jako że mieszkam we Wrocku i chyba tak już zostanie (przynajmniej na jakiś czas - życie jest bowiem strasznie nieprzewidywalne), to jakie dzielnice są "sensowne", np. mają dobry dojazd autem czy komunikacją miejską do ścisłego centrum? Nie znam niestety tego miasta i nie wiem, w które jego części się w ogóle nie pchać. Myślę o kupnie z rynku wtórnego, bo nie chcę jeszcze użerać się z wykończeniem mieszkania deweloperskiego.
#mieszkanie #wroclaw #pytanie #nieruchomosci
@rain Z moich doświadczeń:
- Nie potrzebujesz pośredników. Określ dzielnice w których chcesz mieszkać i cierpliwie sprawdzaj ogłoszenia. Nam szukanie odpowiedniej oferty zajęło kilka miesięcy ale trafiliśmy w punkt w idealnie to czego szukaliśmy.
- Dobry doradca kredytowy to skarb. U nas babeczka poza załatwianiem kredytów ogarniała notariusza, wszelkie papiery, jakieś audyty i inne bzdury o których normalny człowiek nie ma pojęcia. Nam wystarczyło składanie podpisów pod stertą dokumentów. Doradca jest dla Ciebie darmowy bo zarabia na prowizjach z banku, więc:
- Uważaj na doradców kredytowych xD Nie spotkałem się osobiście ale słyszałem opowieści o doradcach oferujących gorsze warunki dla klienta żeby zebrać lepszą kasę z banku...
- Stałe oprocentowanie na te pierwsze pięć lat jest bardzo spoko dla psychiki. Długo się nad tym zastanawialiśmy ale ostatecznie mamy stałe i to jest naprawdę super opcja jeśli masz naturę nadmiernego przejmowania się wszystkim. Zanim skończy się okres stałego oprocentowania najpewniej spłacimy/niemal spłacimy cały kredyt więc cała ta obawa o stabilność stóp procentowych w zasadzie nas nie dotyczy.
- Biskupin i Bartoszowice to najlepsze dzielnice we Wrocku i nawet nie ma z tym dyskusji
Zaloguj się aby komentować
#mozilla #firefox #pytanie
co zrobić, żeby dodatki były wylistowane w polu na screenie?
drag and drop, czy pinowanie ich nie działa

Zaloguj się aby komentować
Bonjour, czy ktoś z #krakow mógłby polecić jubilera do zakupu obrączek?
Dużo bardziej wolałbym zapłacić rzemieślnikowi, pasjonacie i przy okazji mieć unikalna pamiątkę na całe życie niż się kręcić po sieciowkach.
Dzięki!
#pytanie
@kjdm z tym całe życie to nie przesadzaj, ja też dal bym sobie za kobietę uciąć reke 13 lat, razem od zawsze
I teraz bym k⁎⁎wa nie mial reki xD
Sie kurwistrzal zaczal puszczac xD a ani sie nie zaniedbalem ani nic xD od dobrobytu jej sie chyba w d⁎⁎e poprzewracało xD
A nawiązując do tematu to jeden tomek chyba coś jubileruje
Zaloguj się aby komentować
Ja pierdziele, zawału przez te dziki dostane
Chodzę regularnie do lasu, pełno zieleni, i te dziki sobie w dzień siedzą w krzakach że ich nie widać.
Już ze 3 razy miałem tak że ide, i nagle widze jak mi z krzaków wyskakuje świnia 20m ode mnie i zaczyna spierdalać.
Boje sie że kiedyś poleci na mnie, zwłaszcza jak będzie miała obok młode.
Jest na to jakiś sposób, oprócz bycia za⁎⁎⁎⁎ście głośno w lesie?
#las #zwierzeta #pytanie #gownowpis
@redve zmień muzykę, zamiast Abby to może Bolt Thrower? https://www.youtube.com/watch?v=qFmE9cvHECc
Zaloguj się aby komentować
Ziomek znalazł ostatnio ciało na urbexie i naszła mnie taka rozkmina, może ktoś wie: czy budynki przed rozbiorką się sprawdza? Ekipa rozbiórkowa robi jakiś obchód w środku jeśli stan budynku jest z rodzaju "grozi zawaleniem"? Czy po prostu robi się haps łyżką dźwigu w budynek, skoro przyjechali burzyć to burzą, a nikt nie wnika co tam w środku jest?
#pytanie
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj z rodzinką bule. Świetny sposób na święta. Spędzamy czas razem, ruszamy się na świeżym powietrzu i do tego jest zabawnie. Nie gramy na punkty, tylko rzucamy - kto bliżej wygrywa i zaczyna kolejną rundę.
Hejto gra w bule/pétanque? Może polecicie jakiś fajny bulodrom w Warszawie?
#sport #pytanie #swieta #bule #warszawa

Zaloguj się aby komentować
Czy mozna już wrzucać memy o papieru, czy jednak za wcześnie?
#pytanie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować