czemu jak dorośliśmy porzuciliśmy nasze dziecięce marzenia?
#pytanie
czemu jak dorośliśmy porzuciliśmy nasze dziecięce marzenia?
#pytanie
Zaloguj się aby komentować
Kuźwa, mieszka koło mnie jakaś patola - typ chłopka-roztropka-imprezowicza. Drugim raz w tym miesiącu głośna impreza w nocy przed domem. Przerabiał już to ktoś? Jakieś sprawdzone patenty?
#zalesie #pytanie

Zaloguj się aby komentować
Czy da sie to w jedną osobe postawic do pionu? Czy potrzeba kilku facetów
#gownowpis #pytanie

Zaloguj się aby komentować
Co wolicie: Boże Narodzenie czy Wielkanoc?
#hejtoswieta #pytanie #ankieta
Zaloguj się aby komentować
Wbijacie się jutro na rodzinne spotkanie w koszulę itp? Zawsze mam z tym problem, bo nie cierpię chodzić w koszuli, źle się czuję po prostu w takich outficie, niekomfortowo, a moja mama zawsze mi strzela z d⁎⁎y, że koszulę muszę mieć, bo wszyscy mają. Ja tego nie rozumiem dlaczego to jest takie ważne. Przecież sami swoi. Nie mówię, że muszę ubrać się jak lump, ale jak założę stonowany sweter i dżinsy no to chyba też lipy nie będzie.
#modameska #wielkanoc #pytanie


Zaloguj się aby komentować
Chcę wrzucić filmik 45s nagrany w 4K.
Gdzie najlepiej uploadowac, za darmo oczywiście, żebym migl go wrzucić na Hejto? (Podlinkować)
#pytanie
Zaloguj się aby komentować
Sadziłem w ogrodzie nowy krzaczek, w miejscu gdzie kiedyś dziadek miał wysypisko śmieci. Znalazłem taką czarkę. Ktoś wie co to może być? Te wzroki są zrobione od wewnętrznej strony,na danie jest napis SP6. #niewiemjakotagowac #prl #pytanie

Zaloguj się aby komentować
Takie gunwo na masce mi się przylepiło. Nie wiem skąd. Czy ktoś może mi powiedzieć czy da się to zmyć bez ingerencji w lakier? Wyglada jak zastygnięta żywica. Teraz jest twarda jak kamień.
#samochody #pytanie #motoryzacja

Zaloguj się aby komentować
Chciałbym zamontować w tym roku klimatyzację do mieszkania. Do salonu ponad 30mkw.
Na co zwrócić uwagę, jakie marki brać pod uwagę, a jakie sobie podarować?
Na razie dostałem jedną wycenę z montażem i rozstrzał jest od 3500zł za Vessera do 7500zł za Panasonica
Na razie z propozycji najbardziej wpadły mi w oko:
Aux C-Smart AUX-12CA
Midea Breezeless E KCB-12NXD1-A1
Oba za 4600zł z montażem
Midea chyba mało popularna?
#pytanie #klimatyzacja
@prepetum_mobile ja daikina mam. Same jednostki bardzo spoko, zarówno grzanie jak i chłodzenie bez zastrzeżeń. Minus za chujową apkę.
Odnośnie wielkości, polecam nie dawać sobie wpychać jakiejś wielkiej jednostki w stylu 3.5kW na takie pomieszczenie, chyba że faktycznie masz zamiar utrzymywać 19° przez całe lato. Przy okazjonalnym i umiarkowanym stosowaniu nie ma sensu.
Zaloguj się aby komentować
Wielkanoc.
Zaczynacie w sobotę czy od śniadania w niedzielę?
#tradycja #wielkanoc #pytanie
Zaloguj się aby komentować
#pytanie #hiszpania #wakacje #urlop #lato
Drogie hejto, czy był ktoś z Was na Costa del Sol? Chodzi mi o którąkolwiek z tych miejscowości rozsianych niedaleko Malagi. Jak tam jest z transportem na plażę i do samej Malagi? Jakieś autobusy, przewoźnicy, jak to działa?
@WatluszPierwszy parę pro-tipów - na dworcu autobusowym jest najtańsza przechowalnia bagażu, sam dworzec jest naprzeciwko dworca kolejowego Malaga Maria Zambrano (to główny dworzec w Maladze).
Kolejka podmiejska ma końcową stację nie na Malaga Maria Zambrano, ale Malaga Centro Alameda - stąd już bliziutko do głównych atrakcji, i na ulice Larios, i na targ Atarazanas, do katedry i na nabrzeże. Do plaży Malagueta i portu (Muello Uno) trzeba trochę potuptać
Żarcie wszędzie jest pyszne, ale polecam targ Atarazanas, knajpy La Bocana koło katedry i La Barra Inka na placu Plaza de la Merced. A i w kolejce podmiejskiej nie trzeba kupować biletów, tylko można odbijać się na bramkach kartą płatniczą.
Samochód oczywiście jest wygodniejszy jak chcesz wszystko obskoczyć, ale jak jesteś nastawiony tylko na wypoczynek w Torremolinos albo Benalmadenie i tylko chcesz zwiedzić Malagę i najbliższą okolicę, to komunikacja zbiorowa wystarczy.
Zaloguj się aby komentować
Pytanie i prośba o polecajke. Czy macie jakieś propozycje telefonu dla dziecka, które ma komunię w tym roku? Za czym się rozglądać?
Sytuacja: jestem 2x chrzestnym, rodzice jedni i drudzy bardzo wyrozumiali i spoko, nie chcą tą komunią “stereotypowo” naciągać chrzestnych, ale ja chcę coś dzieciom sprawić.
Udało nam się ustalić, że dzieci (chłopiec i dziewczynka) od jakiegoś czasu zbierają kieszonkowe na pierwszy telefon, więc ich propozycja to wspólne kupienie telefonu jednemu i drugiemu.
(2 w cenie 1 by pasowało i dwie komunie obskoczone btw)
Jedni i drudzy zakładają, że telefon w pierwszym roku upadnie nie raz i nie dwa, więc jabłuszka nie warto sprawiać dziecku.
Co sam googlowałem to jakieś Xiaomi w widełkach 1200-1600/ sztukę, co wyglądało spoko. A coś innego? Wypadłem z rynku telefonów w 2018 i nie wiem co się teraz kupuje, szczególnie dzieciom.
#pytanie
@podzielny do koloru do wyboru: https://www.pepper.pl/grupa/smartfony
Zaloguj się aby komentować
#hejto #pytanie #antyki Ile to jest warte. Włoski młynek do kawy?
Podstawa jest drewniana czyli pojemnik. Góra chyba żeliwo.





Zaloguj się aby komentować
Polecacie jakąś apkę zmuszającą/rejestrującą uprawianie sportu?
Jakieś takie duolingo do biegania/pływania
#pytanie
Zaloguj się aby komentować
#jedzzhejto #hejtokoksy #pytanie
Ciężko mi w to uwierzyć ale jakimś cudem mój obiad ma 450 kcal, to możliwe w ogóle?
Normalnie 180g indyka na parze, kasza jaglana gotowana(pół paczki 100g na sucho), pomidor bez skórki 130 g.
Wychodzi wam podobnie ?
Zaloguj się aby komentować
jak sprawic by w przychodni tylko lekarz slyszal muzyke a nie pacjenci (zeby zaiks nei mial problemow)
#pytanie
Zaloguj się aby komentować
jak sprawic by w przychodni tylko lekarz slyszal muzyke a nie pacjenci (zeby zaiks nei mial problemow)
#pytanie
Zaloguj się aby komentować
Ktoś tak na szybko wie do czego służą Konsulaty Honorowe? I dlaczego używają emaila Hotmail?
Z tego co czytałem to paszportu tymczasowego nie wydają.
https://www.gov.pl/web/dyplomacja/polskie-przedstawicielstwa-na-swiecie
#pytanie #polska #konsulat #wakacje #zagranica

Zaloguj się aby komentować
#kredythipoteczny #finanse #pytanie
Kredyt hipoteczny.
Stopa zmienna: 7,5%
Stopa stała: 6,51%
Teoretycznie wszyscy spodziewają się obniżki stóp w najbliższym czasie. Z drugiej strony - jeżeli spadną to pytanie czy na tyle mocno, żeby „przebić” stopę stałą?
Z trzeciej strony - to co się odpierdala na świecie z cłami itd. może doprowadzić nawet docelowo do podwyższenia stóp.
Chętnie posłucham szanowne grono koleżanek i kolegów, na co byście się decydowali.
Zaloguj się aby komentować
Jak sądzicie: jaka jest różnica między "osobowością" a "charakterem"? #pytanie #psychologia
@rain moim nic nie znaczącym zdaniem, to taka sama, jak między pogoda, a klimatem. Klimat kształtuje się latami poprzez szereg uwarunkowań środowiskowych, na olbrzymim terenie. Pogoda, jest zjawiskiem dostępnym na mniejszym obszarze. Może za nią odpowiadać ukształtowanie terenu, ilość betonu, woda w okolicy. Tak w skrócie.
Osobowość kształtuje się latami na wielkim obszarze własnych doświadczeń, natomiast charakter wynika z klimatu, ale najbardziej ujawnia się w sytuacjach nietypowych/ekstremalnych. Tak jak zjawiska pogodowe. Ale to na prawdę duży skrót myślowy.
Zaloguj się aby komentować