Zdjęcie w tle
totengott

totengott

Specjalista
  • 3wpisy
  • 52komentarzy
@hejto kurde, oglądam w hejto-aplikacji filmik, który ma 7sekund. Chce zobaczyć początek ale się nie da bo są kontrolki, które pełnoekranowo zasłaniają filmik przez 3sekundy. Nie da się zrobić żeby były na dole pod filmikiem? Albo po bokach? Muszą zakrywać treść?
jimmy_gonzale

@totengott musisz kliknąć szybko na fragment video bez kontrolek. To takie obejście. Albo otwierać w przeglądarce.

Zaloguj się aby komentować

Hej #rammstein. Jak Wasze wrażenia po wczorajszym koncercie?
Stashqo

@totengott Koncert jak zwykle, to był mój 5-ty od 2019r. i widać, że się ludziom przejadło trochę, lekko zmieniona setlista, praktycznie ten sam show, nawet te same kostiumy. Till więcej gadał niż śpiewał, dawno tak drętwo ma widowni nie było imo. Tym razem musiałem się bawić na trybunach i wszyscy siedzieli. W zeszłym roku większość osób już po "Du Hast" stała i bawiła się do końca koncertu.


Żeby nie było, naprawdę solidny koncert i wciaż wart hajsu, ale czegoś zabrakło, może po prostu już formuła wyczerpała trochę.

totengott

@Stashqo no właśnie takie same odczucia mam. Niby wszystko fajnie, muza ogien wybuchy, ale klimat jakiś taki skapciały trochę. W 2019 wydawało mi się, że było więcej energi pod sceną i na trybunach. Sama kapela, tak jak by trochę na siłę robotę swoją robiła, dalej profesjonalnie, ale jakoś bez werwy. (No może po za momentem jak dj Kruspe się objawił i musieli trochę poskakać). Mimo to, tak jak piszesz, warto było.

dolitd

@Stashqo


widać, że się ludziom przejadło trochę


Może oni też byli piąty raz na tym samym koncercie? Tak właściwie to czego się spodziewałeś, skoro od 2019 wydali jedną płytę?

Zaloguj się aby komentować