Hejtopki, kupuje paletę zwrotów z Amazon i innych za 2.4k. Siostrzeniec tam pracuje i może ją kupić bez żadnej prowizji.
Zamierzam to sprzedawać detalicznie na olx. Daj plusa, a zawołam Cie do podsumowania ile zarobiłem #inwestycje #pracbaza

Hejtopki, kupuje paletę zwrotów z Amazon i innych za 2.4k. Siostrzeniec tam pracuje i może ją kupić bez żadnej prowizji.
Zamierzam to sprzedawać detalicznie na olx. Daj plusa, a zawołam Cie do podsumowania ile zarobiłem #inwestycje #pracbaza

Zaloguj się aby komentować

W niniejszym komentarzu postaramy się odpowiedź na pytanie dlaczego tak wysokie stopy z polskich akcji są możliwe oraz kiedy można liczyć na powtórzenie się takich wzrostów, tj. w jakich warunkach występuje relatywnie największe prawdopodobieństwo powtórki tak mocnych wzrostów na polskich...
Otwarte dzisiaj #long na #MSCIturkey
#gielda #inwestycje

Zaloguj się aby komentować
Zrobiłem sobie ramkę pod tablicę
#kryptowaluty #gielda #inwestycje #motoryzacja #inflacja #bitcoin

Zaloguj się aby komentować
#cognor
Planowana jest #dywidenda w wysokości 1,23 PLN na akcję, co daje przy obecnym kursie 7,08 poziom 17,37%
Pan Prezes ostatnio zrobił małe zakupy
2023-01-20 323 072sztuk śr. cena 5,58 PLN 1 802 741,76 PLN
2023-01-24 775 378sztuk śr. cena 5,97 PLN 4 629 006,66
2023-01-25 491 253sztuk śr. cena 6,1 PLN 2 996 643,3
2023-01-26 300 000sztuk śr. cena 6,41 PLN 1 923 000
2023-01-30 140 000sztuk śr. cena 7,06 PLN 988 400
łącznie daje to:
2 029 703 akcji
za kwotę:
6 431 748,42 zł
pociąg odjeżdża
#gpw #gielda #inwestycje

Zaloguj się aby komentować
Sama prawda.
#heheszki #humorobrazkowy #rozwojosobisty #takaprawda #inwestycje

Zaloguj się aby komentować
Załóżmy, że mam 250 tysięcy luźnej gotówki, którą chciałbym zainwestować.
Zależy mi na sporym bezpieczeństwie i raczej żeby to był pasyw, czyli żebym nie musiał przy tym chodzić za dużo i się tym interesować każdego dnia i żeby można było inkasować jakiś dochód cały czas, a nie tylko na koniec inwestycji przy jej zamknięciu.. Stopa zwrotu nie musi być zawrotna.
Niestety, mi przychodzi do głowy tylko inwestycja w kawalerkę w pobliskim mieście 60 tys. mieszkańców.
Ale z uwagi na fakt, że rząd szuka kasy i wziął pod lupę mieszkania to nie wiem czy to dobry pomysł.
Ma ktoś może jakiś inny pomysł?
#inwestowanie #inwestycje #mieszkanie #nieruchomosci #gielda
@ladybug w obligacjach nie mam stałego dochodu, który mogę wypłacać czy może się mylę? Nigdy nie miałem obligacji, zawsze tylko lokaty.
@Mario_Puzon gdybyśmy mieli normalne stopy procentowe (nie mówię o aktualnej sytuacji z wysoka inflacja) to jak najbardziej ok. Ale w PL stopy procentowe są od dobrych paru lat chyba ostro poniżej progu inflacji, więc de facto tracimy. A perspektywy na najbliższych parę lat mówią, że to się raczej nie odmieni.
Zaloguj się aby komentować
Zadawałem już kiedyś to pytanie na wypoku ale nie dostałem żadnej sensownej odpowiedzi więc spróbuję też tutaj.
Chciałbym biernie inwestować nadmiar gotówki w jakieś bezpieczne długoterminowe ETFy (sp500, V80A itp), problem w tym że nigdy na to nie mam czasu i raz że pieniądze z wypłaty leżą często na nieoprocentowanym ROR przez miesiące a dwa że często przegapiam też deadline na IKZE i mi się cały limit roczny "marnuje". No i jeszcze dochodzi kwestia tego że lepiej raz na miesiąc kupić takiego ETF niż raz na 2 lata żeby mieć uśrednioną cenę zakupu.
Czy któraś z platform dostępnych w PL ma funkcję robota który raz na miesiąc kupi za mnie jakieś konkretne aktywa? Wtedy ustawiam sobie przelewik automatyczny raz w miesiącu po wypłacie na platformę i robot mi kupuje kilka aktywów jeśli będzie wystarczająco gotówki na rachunku.
Albo może macie jakiś lepszy sposób na to żeby ciągle o tym nie myśleć?
#inwestycje #inwestowanie #gielda #oszczedzanie
@mati3654 Dokładnie tak działają robodoradcy. Na minus, że biorą dodatkową prowizję i chyba żaden nie daje się opakować w IKE/IKZE. Na plus, że są nadal bardziej opłacalne niż fundusze inwestycyjne, udostępniają tanie ETFy i są turbowygodne dla zapominalskich (rel).
W temacie:
https://inwestomat.eu/dlaczego-nie-korzystam-z-uslug-robodoradcow/
https://marciniwuc.com/robodoradcy-czy-warto-korzystac-z-ich-uslug-porownanie-finax-vs-aion/
Googlując pewnie trafisz też na Michała Szafrańskiego ale on akurat miał umowę z Finaxem i IMO zachwalał ich zdecydowanie bardziej niż na to zasługiwali.
Zaloguj się aby komentować

Bitcoin wybił się na pięciomiesięczny szczyt, powracając do poziomów cenowych ostatnio widzianych w sierpniu 2022 roku, ponieważ dobra passa rynku kryptowalut w 2023 roku trwa. Bitcoin rozpoczął zeszły tydzień w okolicach 22 500 dolarów i wzrastał równomiernie przez cały tydzień, osiągając szczyt...
Witam wszystkich.
Czy kupował ktoś kiedyś złote lub srebrne monety jednouncjowe w UK? Jak wygląda ten proces i gdzie najlepiej to zrobić? W Polsce poprostu jechałem do mennicy i kupowałem za gotówkę, tutaj jest mnóstwo ofert online, ale boję się scamu.
#złoto #srebro #inwestycje
Zaloguj się aby komentować
Wiemy jaka jest sytuacja, tj. inflacja, drogie paliwo, części zamienne itp. Pewnie długo nie będzie lepiej z cenami samochodów, a może być jeszcze gorzej. Także jaki używany samochód w 2023 roku polecacie kupić? Co do tego roku stało sie w zasięgu ręki na budżet typu 10.000 / 15.000 zl? A może polecacie coś nowego na raty z fabrycznie zamontowanym gazem, a może używanego z zadbanym gazem? Może jeszcze inna kombinacja? Nie jest to nic pilnego, ale chętnie wysłucham zdania ekspertów.
#samochody #motoryzacja #inwestycje #inflacja #pytaniedoeksperta
Zaloguj się aby komentować
Powitać.
Dzisiaj nietypowo
#buty #sprzedaz #inwestycje
Kolega chce znowu spróbować rozkręcić biznes z butami. Jest na wstępnym etapie przygotowywania katalogu. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany współpracą to uderzajcie śmiało, przekażę kontakt.




Zaloguj się aby komentować
"Britannia" moja ulubiona moneta. Posiada jedne z ciekawszych zabezpieczeń
#numizmatyka #inwestycje źródło: twitter.com

Zaloguj się aby komentować

Świat materialny otaczający człowieka bardzo często ma skończony charakter. Sam człowiek obecnie nie jest w stanie żyć 200 lat. Jest to fizycznie niewykonalne. Zatem im starszy człowiek, tym mniejszy jest czas jaki mu pozostał do „przeżycia”. Jeśli człowiek ma 70 lat, to statystycznie jest bardzo...
Rafał Zaorski otwarcie proponuje wsparcie finansowe dla @hejto Jaka będzie wasza odpowiedź?
Czy Rafał ma już tutaj konto? Czekamy na oficjalny coming out ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
Taką szansę trzeba wykorzystać, tym bardziej, gdy widać jak Białkowi siada psycha.
#hejto #wykop #inwestycje #twitter

Zaloguj się aby komentować
Czy Rafał Zaorski zainwestuje w Hejto i wykończy Białka?
Gorący wątek na Twitterze [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]
#hejto #wykop #inwestycje

Zaloguj się aby komentować
Ile hajsu minimalnie trzeba mieć żeby myśleć o zakupie jakiejś nieruchomości w Wawie na wynajem? Czy 150k wystarczy na jakąś klitkę? Proszę o wasze opinie na ten temat. Prawdopodobnie zakup dodatkowego "źródełka" dochodu przyniesie więcej korzyści niż przejebanie hajsu na lepsze auto, chociaż biorąc pod uwagę trendy światowe (nie będziesz miał niczego) będą tępić zarówno osoby posiadające więcej niż 1 nieruchomość oraz kierowców... #pytanie #nieruchomosci #samochody #pieniadze #inwestycje
Zaloguj się aby komentować
Wczoraj przeglądając folder typu śmietnik w poszukiwaniu awatara natknąłem się na taki screen z wy***u.
Ciekawe projekty spadły 3 krotnie względem cen ze screena [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]
A screen zrobiony 17.04.2022
#kryptowaluty #inwestycje

Zaloguj się aby komentować