Zdjęcie w tle
jotoslaw

jotoslaw

Specjalista
  • 3wpisy
  • 217komentarzy
  • 1obserwujących

Tmobile 5G wali w chuja - nie polecam Tmobile

płacę za 5G bez limitu danych i prędkości a co dostałem?

w USA przy pozwie zbiorowym by się obsrali a w naszym kurwidołku konsument ma gówno do gadania

07c3e6b5-bb5c-4d2d-9f01-b7a3e025fbe7
Bolec39

@jotoslaw te wszystkie mobilne internety to chuja warte

1
jotoslaw

@Suodka_Monia 2 lata temu w Plusie na modemie z agregacją pasm w Lte+ miałem do 110Mbps, w listopadzie 2022 jak wyciągało 50Mbs to szampana otwierałem a Tmobile w małych miasteczkach to straszna chujnia z grzybnią, przed chwilą mierzone 5G Tmobile, download 2,85 upload 5,28, Garwolin, na chwilę obecną nie polecam Tmobile jako dostawcy internetu, płacę kokosy i dupa od ruchania przez operatora mnie boli

0
jotoslaw

T-Mobile, 2 abonamenty z transferem danych bez limitu/prędkości, 2 urządzenia różnych producentów ale jest jeden chuj w dupę po same kule od TMobile

0

Zaloguj się aby komentować

Nie pomagam Ukrainie -przestałem to robić. Małe miasto powiatowe w Polsce, kilkadziesiąt km od Warszawy. Jest wojna, powszechna mobilizacja a w miasteczku i okolicach kręci się od chuja i jeszcze trochę Chochołów w wieku poborowym. Kto ich do kurwy nędzy tu wpuścił. Jak to mi powiedział jeden strażak z OSP, co z darami na granicę jeździł, nie tylko ukraińskim pogranicznikom kieszenie od dolarów Wujka Sama spuchły. Kobiety i dzieci z Ukrainy-Tak, faceci i inne płcie wypierdalać w kamasze i Matuszki bronić.

jotoslaw

nie ruska onuco, uregulowany stosunek do służby wojskowej, 2002 przeniesiony do rezerwy, st. Szeregowy. Jak jest wojna to chłopy mają bronić ojczyzny, kobiet i dzieci a nie spierdalać do Polski bo tu jest wygodnie.

0
Walenciakowa

@jotoslaw wyjaśnię Ci ze w konwencjach genewskich dotyczących uchodzcow NIE MA żadnego paragrafu dotyczącego płci. Uchodźca to Uchodźca, obojetnie czy facet czy kobita. Ogarniasz?

8
dfehgv-dwgcquy-wqrnj

Jestem ciekaw, ile masz lat i czy byłeś w wojsku? Jestem też ciekaw, czy pierwszy byś nie spier....ł z Polski, gdyby Ruscy tuweszli. Po Twojej wypowiedzi twierdzę, że jednak byś spier.....ł. Odważny w gębie i honorowy w internecie.

1

Zaloguj się aby komentować