Tymczasem w Warszawie #warszawa #heheszki #szczury



Społeczność
Społeczność dla Warszawiaków
Tymczasem w Warszawie #warszawa #heheszki #szczury


@WujekAlien Ja pi⁎⁎⁎⁎lę, lont mi się odpalił. Słyszałem już o tych bambinistycznych pomysłach ale sądziłem że to takie wybujałe fantazje odklejonych kolorowowłosych aktywistek. Ten mural pokazuje, że to na poważnie. Popatrzyłem sobie na profil fejsbukowy, obejrzałem linka od 209po. Zgrzytałem przy tym zębami, bo o ile ścieżka prowadząca do Senestech to pewna hipoteza, może być interesująca. Bo mianowicie panny z tej pojebanej fundacji twierdzą, że nie biorą żadnych rządowych pieniędzy, to jeszcze (podobno) dają granty innym nawiedzonym. Zatem zajrzałem do KRS. Za tym posranym ruchem stoi rodzina Wypychewiczów. Sobie sprawdźcie kto zacz. Podobno kochają zwierzątka, ale cel biznesowy wydaje mi się całkiem prawdopodobnym.
A co mnie odpaliło? Bo znowu ktoś, kto nie ma pojęcia o zagrożeniu dla zwykłych ludzi usiłuje im urządzić świat. Tylko dlatego, że go stać.Przypadkiem mam zasrane i zaszczane przez szczury podwórko, a w bagażniku te k⁎⁎wy zrobiły sobie świetlicę. Niszczą chałupę, niszczą komórki lokatorskie i ich zawartość. Obróciły w perzynę ogródek założony siłami innych aktywistów (finansowanych przez miasto) i lokatorów. Do śmietnika (utrzymywanego we względnym porządku) nawet za dnia strach wchodzić. Sam zatłukłem własnoręcznie jednego spaślaka, który utknął w dziurze koło kółka pojemnika i ktoś nieuważny mógłby otrzymać dużej urody ranę gryzioną.
Pod filmikami na jutubie komentarze wyłączone. No ciekawe czemu?
A nawiasem mówiąc usługa odstrzelenia szczurów i gołębi (szczurów ze skrzydłami) z gazowej wiatrówki z noktowizją, powszechna w krajach anglosaskich, w Polsce nie istnieje. Podobno jest sprzeczna z przepisami. Mimo że jest najbardziej humanitarną formą wysłania szkodników na tamten świat.
Zaloguj się aby komentować
Rozwalania centrum ciąg dalszy #warszawa #remonty

@WujekAlien w tym miejscu tory były w takim stanie, że co chwila były ograniczenia prędkości do 10 czy 20 km/h, więc remont absolutnie potrzebny
Szkoda tylko, że za jakieś 5 lat będzie kolejny remont, tym razem generalny, w związku z przebudową Al Jerozolimskich przy okazji remontu linii średnicowej - dałoby się to zrobić razem gdyby PKP w ostatnich 10 latach lepiej ogarniała kuwetę
Zaloguj się aby komentować
Może i zablokowaliśmy ruch tramwajowy na moście, ale przynajmniej robota nam się nie pali w rękach 🤣 #heheszki #warszawa

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Warsaw Life Simulator.
#korki #warszawa #swieta @WujekAlien #aislop #heheszki



Zaloguj się aby komentować
Odwiedziliśmy Zjeżdżalnię Zagłady u Fafy. Nigdy tam nie byłem, żona, Warszawianka, też nie.
Ladnie tam, trzeba przyjechać jak będzie ciepło i zielono.
Niestety dzieci nie rozwalają się o drzewko
Zobaczcie cwaniaków dewelopuchów, zamiast usunąć gruz obudowali go ozdobnym płotkiem i cyk, pora na CSa.
#warszawa #zeran #przyroda #woda #spacer






Głupia taśma spowalniająca. 😡
A co do gruzu, to zobacz co sobie developoruchy wymyślili. Lapidarium XDDD https://tvn24.pl/tvnwarszawa/bialoleka/warszawa-betonowe-plyty-znikna-z-parku-zeranskiego-gruz-pod-okiem-inspektorow-st8915577
A i cieszę się, że smakowało. Ja uwielbiam tam jeść. 😊
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ale piękna szklaneczka się robi w #warszawa
Wesoło dziś będzie na #sor już jedną babcię zdejmowałem z parkietu.
Stłuczusi też coś czuję sporo dziś będzie.
#mzawka #mroz #wypadki #lod #szklanka #zima #gololedz


Zaloguj się aby komentować
Szanowni Państwo, niech mi ktoś odpowie na pytanie które zadałem sobie całkiem na głos: co to k⁎⁎wa jest?!
Chętnych na wizję lokalną zapraszam na Wawrzyszew, ulica Petöfiego…
#warszawa


Zaloguj się aby komentować
Zagospodarowanie "Szpiegowa", Warszawa, Sobieskiego 100 - eliminacje . Termin skł. Ofert 09.01.2026
#przetargi #ezamawiajacy #ezamowienia #architektura #budownictwo
Konkurs jest Konkursem realizacyjnym, tzn. w którym są
przyznawane nagrody pieniężne oraz zaproszenie Uczestnika / Uczestników występujących
wspólnie, którzy złożyli wybraną Pracy Konkursowej do negocjacji w trybie zamówienia z
wolnej ręki w celu wykonania usługi na podstawie wybranej Pracy Konkursowej. Przedmiot
usługi został opisany w Załączniku nr Z.10 Istotne postanowienia, które zostaną wprowadzone
do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 2. Przyjęte w Opracowaniach Studialnych oraz
Pracach Konkursowych rozwiązania muszą być zgodnie z przepisami prawnymi mającymi
zastosowanie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej w zakresie, w jakim mają zastosowanie do
koncepcyjnych rozwiązań projektowych. 3. Konkurs prowadzony jest w procedurze Konkursu
dwuetapowego ograniczonego, tj.: 1) podmioty zainteresowane udziałem w Konkursie
składają Wnioski o dopuszczenie do udziału w Konkursie zgodnie z postanowieniami
Rozdziału 9 Regulaminu, w terminie określonym w Harmonogramie Konkursu, 2) Zamawiający
dopuszcza do udziału w Konkursie i zaprasza do składania Opracowań Studialnych
Uczestników Konkursu spełniających wymagania określone przez Zamawiającego w
Rozdziale 7 Regulaminu, 3) Składanie Opracowań Studialnych przez Uczestników Konkursu
zaproszonych do składania Opracowań Studialnych, na podstawie wniosków o dopuszczenie,
w terminie określonym w harmonogramie Konkursu. Zakres rzeczowy, forma opracowania
oraz sposób prezentacji Opracowań Studialnych zostały określone w Rozdziale 11
Regulaminu Zakres rzeczowy i forma opracowania oraz sposób prezentacji Opracowania
Studialnego, 4) Ocena przez Sąd Konkursowy zanonimizowanych Opracowań Studialnych na
podstawie kryteriów określonych w Rozdziale 12 Regulaminu oraz wyłonienie maksymalnie
pięciu (5) najlepszych Opracowań Studialnych, odpowiadających wymaganiom określonym w
Regulaminie, które zostaną zakwalifikowane do Etapu II Konkursu - składanie Prac
Konkursowych, 5) Zaproszenie do składania Prac Konkursowych Uczestników Konkursu,
których Opracowania Studialne zostały zakwalifikowane do Etapu II Konkursu, 6) składanie
Prac Konkursowych przez Uczestników Konkursu, których Opracowania Studialne zostały
zakwalifikowane do Etapu II Konkursu w terminie określonym w Harmonogramie Konkursu.
Zakres rzeczowy, forma opracowania oraz sposób prezentacji Prac Konkursowych zostały
określone w Rozdziale 14 Regulaminu Zakres rzeczowy i forma opracowania oraz sposób
prezentacji Pracy Konkursowej, 7) ocena zanonimizowanych Prac Konkursowych przez Sąd
Konkursowy odbywa się na podstawie kryteriów określonych w Rozdziale 15 Ocena Prac
Konkursowych, a wybór najlepszej Pracy Konkursowej (I Nagroda) i przyznanie pozostałych
Nagród zgodnie z postanowieniami Rozdziału 16 Nagrody i ogłoszenie wyników,
Kierownik Zamawiającego zatwierdza rozstrzygnięcie Konkursu oraz zawiadamia Uczestników Konkursu
i oficjalne ogłasza wyniki Konkursu, 9) następuje uprawomocnienie się wyników
rozstrzygnięcia Konkursu. 4. W terminie określonym w harmonogramie Uczestnik Konkursu,
zaproszony do składania Opracowania Studialnego może złożyć jedno Opracowanie, zaś
Uczestnik Konkursu, zaproszony do składania Pracy Konkursowej, może złożyć jedną Pracę.
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE


Załączniki na dzień 12.12.25 g.21
https://mega.nz/file/DRVwgJLD#rlsjeU49SvRdJ9aA0H3e9Gy_tigTLTG262etaZijoxQ
Zaloguj się aby komentować
Jadę zbiorkomem, dużo ludzi bo szczyt. Widzę wolne miejsce na którym kiczowata czarna torebeczka wypoczywa, obok właścicielki siedzącej przy oknie.
Pytam się grzecznie "można tu?".
Na co właścicielka odrywa zblazowany wzrok od molestowanego tłustym palcem telefonu, cmoka, i pokazuje mi palcem: "tam ma pan dużo miejsca".
Patrzę - no faktycznie jest dużo miejsca.
Ale się wkurwiłem i odrzekłem głośno: Żeby się pani torebeczka nie zmęczyła! (Grubasko - dodałem szeptem), po czem poszedłem usiąść tam gdzie jest dużo miejsca i napisałem post na Hejto, dumny z obywatelskiej postawy.
Ludzie się na nas spojrzeli, kilku prychnęło pod nosem. Pucia wysiadła na następnym przystanku, pewnie jej stacja.
#bekazpodludzi #zbiorkom #komunikacjamiejska #skm #oporniktojednakjestpojebany #warszawa


@Opornik a weź, "zmęczone siaty". Jeszcze jak jest masa wolnych miejsc to spoko, ale jak już zaczyna być zapchany, że trzeba faktycznie szukać tego miejsca, to mnie to zaczyna mierzić. Jeszcze żeby to była TORBA, wielka jak 2 plecaki to c⁎⁎j, zrozumiem, może nie chce trzymać tego na tej półce na górze, bo nie wiem, delikatne rzeczy tam są, albo się o to boi, chociaż ja wtedy po prostu to trzymam na kolanach i no życie, ale jak to jest taki piździk mały, który zajmuje miejsce dla samego faktu, żeby paniusia nie musiała siedzieć obok nikogo innego, to mnie to po prostu wkurwia. Szczególnie jak jeszcze pociąg jest tak zajebany, że nawet już nie ma gdzie stać i KTOKOLWIEK by mógł usiąść, żeby stojący mieli minimalnie mniejszy ścisk, ktoś się pyta, czy można usiąść... a ta udaje głucho-ślepo-niemego. Albo ostentacyjnie odwraca łeb do okna. I c⁎⁎j. Nie powie tak, nie powie nie, nic się nie odezwie. Paniusia z fochem, weź spierdalaj i nie przeszkadzaj jej wysokości.
@NiebieskiSzpadelNihilizmu tak, dlatego się wkurwiłem bo niedawno o tym gadaliśmy. Ja kładę plecak na miejscu obok, ale jak jest więcej ludzi to go biorę na kolana inni też tak robią, ale niektórzy nie.
ostatnio jakiegoś obcokrajowca musiałem prosić żeby wziął swojego jebanego plecaczka bo chcę usiąść, bardzo był zdziwiony.
Zaloguj się aby komentować
Szukam garażu do wynajęcia na zimę dla #prestizowygruz2. Coś, w czym mogę rozgrzebać zawieszenie i zostawić - indywidualny lub mały zbiorczy gdzie są jakieś boksy zamykane albo coś. Kanału być nie musi, ale będzie przydatny. Na prądzie mi nie zależy. Dobrze żeby po bokach auta zostało miejsce na więcej niż przeciskanie się na siłę.
Warto żeby był na poziomie terenu, bo chcę założyć wtrysk i z -1 lub -2 może być później ciężko wyjechać
Rejon: zachodni brzeg, chętnie nie w centrum, ale też nie 20 km od wwy. Dobrze żeby dało się zaparkować od czasu do czasu przed garażem, bo innym autem będę woził graty do odnowienia.
#warszawa #wynajem #szukam #zawszegratem #klasycznamotoryzacja #hejtoefekt
Zaloguj się aby komentować
Ale się poczułem światowcem, człowiekiem bywałym. :)
Poczułem się jak bym był w jakimś New Yorku, Paryżu albo chociaż w Wall Marcie, nie w zapyziałej prowincjonalnej Warszawie.
Takiego pana spotkałem w #skm wracając do domu. :)
(jakoś nie chce wygenerować "fryzura dosłownie jak Golum)
#cosplay #anime #heheszki #warszawa #zabawniludzie




Zaloguj się aby komentować
Dziś zbieranie #ulicewarszawy ze specjalną dedykacją dla @3cik :)
#warszawa #spacer


Zaloguj się aby komentować
W sumie bardzo spoko, 45zł to według mnie całkiem ok. Chyba największy perk, że można sobie cyknąć fotkę nad PKiN.
#warszawa #podrozujzhejto #varsotower





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
ja pierniczę, BIEGUCHY
będą w niedzielę miasto blokować
#niewiemjaktootagowac #warszawa #jebacbiegaczy #zalesie

Zaloguj się aby komentować

Jazda na jednym kole po ulicach, ścieżkach rowerowych, chodnikach, nawet 100 kilometrów na godzinę, wyprzedzanie na pasach, blokowanie aut. W nocy z soboty na niedzielę odbył się kolejny nielegalny zlot grupy Warsaw Mob. To społeczność młodych osób jeżdżących na elektrycznych hulajnogach,...