Zaloguj się aby komentować
A jakie byla wasza ulubiona wersja?
#heheszki #gotowanie #gotowanietomojapasja

Zaloguj się aby komentować
Pączusie z airfrejera. Można brać po jednym. Nie są idealnie takie same jak z smażenia w tłuszczu, ale zdecydowanie są warte uwagi.
#gotowanie

Zaloguj się aby komentować
Po sobotnim spotkaniu przy winie zostało sporo różnego rodzaju serów, które wylądowały na pizzy
Jako bazy użyłem mieszanki mozarella - mimolette z Lidla i oczywiście oliwki. Nie powiem Wam teraz jakie to były rodzaje serów gdyż te tematy organizuje moja druga połóweczka
Ale był nawet taki fioletowy ser, lekko słodki o winnym smskilu i fioletowym kolorze. Niestety nie zrobiłem zdjęcia. Łącznie wyszły 4 placki, klasycznie u mnie cienkie ciasto wypiekane na kamieniu z mąki 00
#bojowkapiekarska #jedzenie #gotowanie



Zaloguj się aby komentować
Przypomnienie czemu nie powinno się jeść u każdego w domu.
#heheszki #uncleroger #gotowanie
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj kontynuacja sajgonek z wczoraj i testowanie ciasta pszennego do nich. Wczoraj po obiedzie zawinąłem resztę farszu w ciasto i odłożyłem do lodówki żeby sobie odczekało pod folią spożywczą na dzisiaj. Sajgonki były jedna na drugiej i nic się nie posklejało (kocham to ciasto). Potem na głęboki olej. Do głębokiego rondla poszła około szklanka, rozgrzana do 190st. Obie strony po 1min 40sekund (mniej więcej). Trochę tłustsze niż wczoraj (no shit sherclock), przyjemniejsze chrupanie, o wiele szybsza obróbka.
Wczorajszym daję 10/10 w tym dzisiaj daję 10/10.
Jakie to ciasto można poczytać w poprzednich moich wpisach.
#gotowanie #sajgonki #pansiemanko #wygladajakgownoasmakujejeszczelepiej


Zaloguj się aby komentować
AHHH TE NIEDZIELNE POSIŁKI
Huop nie próżnuje nawet po odbyciu #spierdotrip typu rowerowego. Teraz pora na obiadek. Kasza gotowana JAK DLA ŚWINI, PROSIAKA!!! Do tego filet z indyka w sosie borowikowym wraz z warzywami typu PAPRYK I CUM-KINIA. No i mieszanka sałat z CUM-KURYDZĄ dla jego.
Bardzo dobry posmak grzybowy niczym przy degustowaniu piczki młodej Karoliny, studentki 2 roku prawa, której ojciec przestał sponsorować studia bo się dowiedział o jej profilu na roksie. Jędrne mięsko kurczaczka niczym cycunie jeszcze niewinnej, aspirującej do bycia tiktokerką, 16 letniej Matyldy. No i soczysta suróweczka na przełamanie smaku, niczym smakowita knaga femboja, który dopiero wyszedł spod prysznica.
TAK MI DOPOMUSZ BUK
#przegryw #gotowanie #gotujzhejto #foodporn #jedzenie #sniadanie #jedzzhejto #rozowepaski #niebieskiepaski

Zaloguj się aby komentować
Z cyklu rozrywki przed czterdziestką: Mrożenie koperku
Dla chętnych mogę podać przepis
#hejto30plus #gotowanie #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
OTO ŚNIADANIE DLA JEGO NIEDZIELNE
Wolne dzisiaj to huop szaleje od samego rańca! Podczas gdy WOKE TWITTEROWA JULKA budzi się obok SMEGMA CHADA, skacowana i z poczuciem winy, z alkoholowym kapciem w mordzie, z niechcianą ciążą w macicy, huop je słynne KAPANKI!
Pieczywo to bułeczki wysokobiałkowe z owada, z ciekawości sobie kupiłem i dobre, fajne, miła odmiana od kajzerek. Na pieczywo musztarda taka ostra, co dla jego wykręca aż DŻĄDRA. Mix sałat dla chrupkości, TOMAT OWOC ŻYWOTA JEGO, no i jajeczka bogobojne. Podsypane pieprzosolą, popite kefirem, huop dawno tak do syta się nie najadł. TEGO DLA JEGO TRZEBA BYŁO!
I ZAPRAWDE NAPISANE JEST W KSIĘDZE OCHRONAMAXXINGU, ŻE PO KRUCJACIE PRZECIW FEMOIDOM KAŻDEMU HUOPOWI ZOSTANIE PRZYZNANA POSADA OCHRONIARZA, KAWALERKA I KECZUP ROLESKI.
#przegryw #gotowanie #gotujzhejto #foodporn #jedzenie #sniadanie #jedzzhejto #rozowepaski #niebieskiepaski

Zaloguj się aby komentować
Pyszny przepis na niedzielne śniadanko
#protipthermomix #gotowanie
Zaloguj się aby komentować
Sniadanie do oceny.
To czerwone to dzem truskawkowy,a nie ketchup
#sniadanie #gotowanie #gotowanietomojapasja

Zaloguj się aby komentować
Sporo było z tym roboty. Zawinąłem połowę i zaczęliśmy smażyć. Nie na głębokim oleju tylko na patelni z kilkoma łyżkami. Ciasto chrupie i kruszy się jak od wietnamczyka z budy. Nic nie zlepia się na patelni. Zupełnie inna jakość i komfort pracy z tym ciastem. Nigdy juz nie będe robić na ryżowym cieście.
#gotowanie #sajgonki #pansiemanko #wygladajakgownoasmakujejeszczelepiej



Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj będę testować sajgonki warzywne wg przepisu pana Siemanko. Farsz zrobiliśmy teraz będzie zawijanie i smażenie. #gotowanie #sajgonki #pansiemanko #wygladajakgownoasmakujejeszczelepiej


Zaloguj się aby komentować
Zrobiłem to żebyście nie musieli się denerwować. Przepis na proziaki z lidlomixa. Jest jeden jedyny w bazie, tl;dr nie polecam.
Ciasto wychodzi bardzo kleiste, po wyjęciu na blat dodałem jeszcze pół szklanki mąki i wyrabiałem żeby w ogóle dało się rozwałkować. Nie rosło, na patelni podczas smażenia tylko trochę. Na pewno są nieodpowiednie proporcje. Pobawię się i jeśli mamy się uda to wrzucę swój przepis (wyrabiałem w lidlomixie wg mojego przepisu).
Ale, placuszki dało się zjeść, tylko były bardzo zbite.
#jedzenie #gotowanie



Zaloguj się aby komentować
Śniadanie na słodko. W roli głównej płatki owsiane na mleku, z odżywką białkową i budyniem. Do tego mix banana z owocami mrożonymi, polane miodem. Całość odrobinę posolona, dla przełamania smaku.
Porcja w oszczędnej wersji, dodałem mało płatków owsianych (40g) więc chciałem podbić objętość dania budyniem.
638 kcal, w tym 42g B; 11,4g T; 91g W
#jedzenie #gotowanie #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Ostatnio mam fazę na jajka z majonezem
790kcal szczęścia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#jedzenie #gotowanie #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Z okazji tłustego czwartku - Focaccia.
Wreszcie znalazłem dobry przepis i mąkę, poszło książkowo.
Udała się, jako dodatki wskoczyły suszone pomidory, kapary, rozmaryn i gruba sól.
Niebezpieczne pieczywo, momentalnie znika.
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn




Zaloguj się aby komentować
Obiad przegrywow. Miesko jak z airfryera, bo zaczalem uzywac ustawienia grill. W sumie to nie wik czy jak z erfrajera, bo nigdy nie jadlem.
#hejtokoksy #dieta #gotowanie

Zaloguj się aby komentować

Historia pączków w formie zbliżonej do dzisiejszej sięga w Polsce XVI wieku. Przez ostatnie sto lat ich wygląd pozostał niemal niezmieniony. Zobacz archiwalne zdjęcia, na których pączki kuszą nie tylko w tłusty czwartek!
Fot. Cukiernia Blikle w Warszawie, 1978 r. (fot. Archiwum NAC)
domena...
#gotowanie #gotujzhejto #jedzenie
Beef picadillo z przepisu w linku
https://masonfit.com/ninja-foodi-picadillo/#mv-creation-77-jtr
Ciekawe jest i smaczne. W przepisie jest żeby podawać z ryżem, ale postanowiłem że zużyje resztę papryki i ja ugrilowałem w ninja
Bardziej jednak pasuje ryż, ewentualnie we wrapie



Zaloguj się aby komentować