Tak wygląda pianka jabłkowa ulepszona serkiem ziarnistym i kawałkami cukini ala ananas 😀 Nadzwyczajnie pyszne! 🤤 #deser #jablko


Tak wygląda pianka jabłkowa ulepszona serkiem ziarnistym i kawałkami cukini ala ananas 😀 Nadzwyczajnie pyszne! 🤤 #deser #jablko

Zaloguj się aby komentować
Przedstawiam wam Raye ma już 4,5 miesiąca, brak 8 mleczaków i nadmiar energii 😅😍 #pokazpsa
Słodka i niedobra jednoczenie, zaczynamy powoli dochodzić do siebie i akceptować nową rzeczywistość, a na prawdę nie było łatwo. Ilość pogryzionych rzeczy, reorganizacji wszystkiego kosmiczna, już nie mówiąc o trudnościach w wychowaniu, które nadal są, ale zdają się być odrobinę mniejsze. Kryzysy też już bardzo rzadko. Generalnie widać że potrafi już opanować emocje i staje się coraz mądrzejsza 😍



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Niestety mało mam ostatnio czasu - szczeniak zabiera go większość niestety, więc na #zimowewyzwania ciężko go znaleźć dlatego liczę że jedno zostanie zaliczone mimo, że średnio udało mi się uwiecznić.
Moje zadania to:
Godnie uczcij Międzynarodowy Dzień Pizzy, piekąc swoją własną pizzę
Zorganizuj bitwę na śnieżki
Zrób domowe pierogi z trzema różnymi nadzieniami
Bitwa na śnieżki z udziałem mojego #pies znaczy ja rzucam ona łapie a nie ucieka przed nimi
Robiłam kilka podejść i tylko jedno zdjęcie jest blisko tego co trzeba, ale próbowałam

Zaloguj się aby komentować
Weźcie sobie psa, ona jest najspokojniejsza mówili, taaa szkoda, że jak się poczuła pewnie to dom roznosi, dziś spałam 5h xD Do tego boidupa jest, więc trzęsie się na spacerze i przy nowych rzeczach, nie dotyczy to oczywiście nowych zabawek 😂 Dobrze że jak śpi to jest słodka :p #pieskiezycie #pokazpsa

Zaloguj się aby komentować
Od wczoraj mamy nowego członka rodziny. Przedstawiam wam Raje i robię #pokazpsa Pierwsza noc za nami łatwo nie było ale daliśmy radę.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W końcu i mi udało się uchwycić i zobaczyć #zorza podjarałam sie jak dziecko #podkarpackie

Zaloguj się aby komentować
Powieszę raz zrobiłam tatara na śniadanie, jak wyszło? Na jednym zółtko mi się rozwaliło ale wyszlo pysznie :D #sniadanie #jedzenie #gotujzhejto #keto

Zaloguj się aby komentować
Czy ktoś monitoruje afere z Polskim Porsche z ABCar?
Poniżej wpis na FC:
https://www.facebook.com/groups/KupSprzedajKlasykaOldtimerMarkt/posts/4158647221116126/?locale=pl_PL
Komentarz profesora Chrisa:
https://www.youtube.com/watch?v=2clXIMp_udc&t=1s
Odpowiedź Tomka właściciela ABCar:
https://www.youtube.com/watch?v=gN8Ap7uexmg
Jestem ciekawa waszego zdania n ten temat.
Ja uważam, że oboje mają za uszami coś, tylko ABCar bardziej kręci bo skoro podpisali porozumienie, a wypłacili tylko połowę kasy to chyba nie jest uczciwie.
Odpowiedź kanału jest niezwykle dziwna i mało zachęcająca do współpracy z nimi, już nie mówiąc że nic nie wyjaśnili.
#samochody #afera #porsche
@Sofie Ogólnie po⁎⁎⁎⁎na akcja i sporo rzeczy się w niej nie klei. Mam wrażenie, że każda ze stron przemilcza jakieś niewygodne dla siebie fakty.
PS Chciałbym kiedyś być tak bogaty, żeby móc sobie pozwolić tak o, po prostu, na gębę, bez żadnej umowy przelać komuś obcemu 60k euro, co uczynił bohater afery xD
Zaloguj się aby komentować
Dziś drugi dzień intensywnych opadów. Jak to u was wygląda? Stolica podkarpacia sobie radzi, popołudniu drogi są czarne rano po nocy niekoniecznie. Ludzie jeżdżą ostrożnie dlatego większy ruch jest rano niż normalnie. Nasypało ok. 30cm śniegu jest -5st. Poza tym jest przepięknie


Zaloguj się aby komentować

#szwajcaria In the early hours of New Year’s Day 2026, a celebration in Crans-Montana turned into a fight for survival. What was supposed to be a night of celebration at "Le Constellation" became one of Switzerland’s deadliest modern tragedies. In just moments, a small ignition point...
Apropo ozdobionych świątecznie pojazdów to w Rzeszowie taki pojazd jeździ. https://youtube.com/shorts/RZcS-DPfstc?si=NKRKJQ_90TBmsFoX
#swieta #motoryzacja
Zaloguj się aby komentować
Jak wszyscy to ja też pochwalę się moją mikro choinką. Banan dla skali 😅 #choinka #swieta


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#pletwalztwarogu Dziś na drugie śniadanie serek ziarnisty 119 899 043 - 120 = 119 898 923

Zaloguj się aby komentować
Nie chce się niecierpliwić ale paczka z #hejtopaka czeka na @kiri od soboty już i mam pewne obawy
@Sofie ale uwaga, odebrałam i otworzyłam!!!
Jest CU-DOW-NA ʕ•ᴥ•ʔ ale bardzo mnie rozbawił list, bo byłam pewna, że nic tam nie napisałam w opisie a ty zsczynasz list od "super opis" xd
Anyway, jakikolwiek teb opis by nie był, to widać, że wystarczył, bo trafione w 100%!!!!! Wszystko jest cudowne, ale te bransoletki... No mistrzostwo świata, mega zazdroszczę talentu!
Jutro bede wrzucać zdjęcia, ale juz bez zabawki dla psa, bo właśnie ją rozwala na części pierwsze zachwycony ʕ•ᴥ•ʔ
Dziękuję bardzo bardzo bardzo!
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dołączam do zabawy #pletwalztwarogu Dziś był serek ziarnisty z ananasem 150g zakładam że 2/3 to ser czyli dodaje 100g Obraz chlebek keto z 500g twarogu 119 948 665 - 600 = 119 948 065


Gdyby dane mogły mówić, powiedziałyby, że coś tu nie gra. Niestety, mówią przez mnie.
⚠️ Powtórzona wartość początkowa z poprzedniego wpisu: 119 948 915
⚠️ Wartość początkowa (119 948 915) jest inna niż końcowa (119 948 665) z poprzedniego wpisu
To jest automatyczny komentarz z https://hejtostats.pl .
Przepraszamy za niewygodę — Marvin nie miał wyjścia.
Zaloguj się aby komentować