Smacznego :) ja robiłem wczoraj 🍕 znalazłem fajny kanał na YT. Będzie trzeba potestować :) https://youtube.com/@vitoiacopelli
Zaloguj się aby komentować
Czy w twojej okolicy też zniknęły chłodniki ze sklepów?
#jedzenie #nabial #chlodnik #teoriespiskowe

Zaloguj się aby komentować

Benjamin Guinness wprowadził rodzinny browar w nową epokę, otwierając się na światowy rynek i zwielokrotniając produkcję. Po jego śmierci losy browaru spoczęły w rękach czwórki jego dzieci, o których opowiada nowy serial wyprodukowany przez platformę Netflix – „Ród Guinnessów”. Fot. Brama browaru...

Wstawiam tu czasem jego filmy, nie ma ich dużo, ale zawsze opowie w ciekawy sposób o historii i zrobi też potrawę, o której opowiada.
No tu strasznie dużo pierdololo, ale nie powiem - pare patentów wykorzystam.
#mniam #gotowanie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj nalesniki z twarogiem na slodko, identyczne z tymi, ktore lata temu robil moj ojciec.
Smak dzieciństwa odtworzony 1:1
@cebulaZrosolu mowilem ze beda xd
#jedzenie #gotujzhejto #gotowanie #nalesniki #twarog



Zaloguj się aby komentować
Ale wyrósł. Jeszcze ciepły.
#pieczzhejto #chleb #bojowkapiekarska #chlebekzlp

Zaloguj się aby komentować
Babeczki to nie moja domena, kilka się nie dopiekło 😭
#pieczzhejto #bojowkapiekarska

Zaloguj się aby komentować
#jedzenie #popcorn
najpierw popcorn
a później copporn

Zaloguj się aby komentować
Jeszcze by tych ogóreczków dorobił
#jedzenie #gotowanie #przetwory

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj eksperyment. Kebsik z renifera i podsmażanych boczniaków okraszony domowym dżemorem z borówki brusznicy.
#gotujzhejto #jedzenie #gotowanie #kebab


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jesień idzie, uwielbiam tę porę roku, dobry porterek wieczorem to jest to!
#piwo #piwokraftowe #craftbeer

Zaloguj się aby komentować
Wczoraj wyjątkowo margheritta, wcześniej niż zazwyczaj. A dziś do południa na głodzie bo idę na badania, więc mogę tylko karmić się zdjęciem i wspomnieniami 😩 #pizza #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Gwiazda Śmierdzi
Nie wiem jak wam ale mi twaróg wędzony smakuje dużo lepiej od zwykłego.
Może nie jadłbym go bez przerwy zamiast zwykłego, ale jest smaczniejszy.
#sniadanie #jedzenie #twarog #twarogwedzony




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować