309 628,97 - 6,32 = 309 622,65
Po kawkę i na plażę
#ksiezycowyspacer
---
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin





309 628,97 - 6,32 = 309 622,65
Po kawkę i na plażę
#ksiezycowyspacer
---
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Utwór: Murmaider
Zespół: Dethklok
Album: The Dethalbum
Może coś innego, inaczej
https://www.youtube.com/watch?v=DOWUHqDZjrA&list=RDDOWUHqDZjrA&start_radio=1
Moja propozycja do #kacikmelomana w kategorii #metal #deathmetal
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
22 039,67 + 32,71 = 22 072,38
Dotarł wąs do La Defąs 😉
Dzień w dzień skwar, żar się leje z nieba - w cieniu 37°C, w Słońcu jakieś pincet stopni, w metrze temperatura powierzchni Słońca i wilgotność ze dwa miliony stopni. W telewizji tylko krzyczą Attention Canicule, pokazują ludzi desperacko taplających się w paryskich kanałach, a tymczasem ja włóczę rodzinę po rozgrzanym betonie, starając się unikać zbytniej ekspozycji na Słońce 🫠
Wczoraj dotarliśmy do Łuku Triumfalnego, nie udało się wejść na górę bo zamknęli przez upały (ba, nawet Wieżę Eiffla zamknęli, fuks że już byliśmy). Pokazałem, że ładnie widać dzielnicę wieżowców i nowy łuk, ale mimo namawiania nie chcieli tam podjechać. A bardzo chciałem tam zajrzeć...
No to zajrzałem 🤩
Dzisiaj się obudziłem nieco po czwartej, trochę podumałem co by tu zrobić, po czym ostro się wziąłem za planowanie trasy do La Defense. Coś tam się ogarnąłem, zjadłem jakiegoś owoca, po czym się ubrałem i parę minut po piątej wyruszyłem w trasę. Mimo wczesnej pory nie mogłem liczyć na poranny chłodek - już na starcie było 25°C, a potem gdy już wzeszło Słońce temperatura mogła tylko iść w górę. Zaopatrzony w małą półlitrową Cisowiankę postanowiłem zaufać gęstej sieci miejskich poidełek. Większość tras z mojego hotelu zaczyna się podobnie - tak było i tym razem. Nawigacja mocno świruje wśród kamienic, ważne że pomiar trasy mam z buta więc obarczony minimalnym błędem - z GPSa to by trochę kicha była, chwilami zegarek myślał że biegnę w przeciwnym kierunku 🤪
W każdym razie początek szedł gładko, po 10 kilometrach doleciałem do Łuku Triumfalnego i wyruszyłem w stronę La Defense. Miło, bo płasko a chwilami z górki, wygodna ścieżka rowerowa i prawie zerowy ruch. Zaczęli się pojawiać biegacze, na tyle nieliczni że nawet odmachiwali 😁Schody - i to dosłownie - zaczęły się po przekroczeniu Sekwany, co chwila so góry i co gorsza w dół, potem nagle trafiłem do tunelu pieszo-rowerowego, ale na koniec wydostałem się na powierzchnię i zobaczyłem Grande Arche w pełnej okazałości. Był równie imponujący jak wtedy, gdy go zobaczyłem po raz pierwszy 😍
Droga powrotna była trochę zakręcona, ale w końcu wydostałem się z La Defense i przebiegłem przez Sekwanę. Zapomniałem na La Defanse uzupełnić wodę i powoli mnie zaczynało suszyć, ale złośliwie wodopojów coś nie było 🙄 Lasek Buloński, ponownie most na Sekwanie, sucho w gębie z temperatura już 29°C xD Jak w końcu dorwałem poidełko, to wypiłem chyba ze dwa litry wody 😃
Pod hotel dotarłem idealnie z dystansem uberpapatonu 32,71 więc pozwolę sobie otagować #2137 😉
Dał mi radę ten finisz przy 30°C, tempo już spadało poniżej przyzwoitości i walczyłem z pokusą skrócenia trasy - ale się nie poddałem 😎 Wsysłem pół arbuza i jeszcze hektolitry soków na śniadaniu, powoli dochodzę do siebie - a teraz się zbieramy na dalsze zwiedzanie w tym ukropie - ma być 38°C xD
Trzymajcie kciuki!
Miłego poniedziałku ❤️
#sztafeta #bieganie #enronczlapie #biegajzwykopem #francja

Tak, mogłem tego nie zauważyć. Ale zauważyłem. Zdobywasz osiągnięcie
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Co prawda czasu jeszcze bardzo dużo, ale spójrzcie na prognozę imgw na za tydzień xD
Maksymalne i minimalne dobowe temperatury powietrza.
#cotusieodpierdala #pogoda


Zaloguj się aby komentować
Wy kiśniecie a ja nad wodą (byłem).
I nawet piwko wydali z harlejkiem takim jak mój.
#motocykle


Zaloguj się aby komentować
Hmmm... Kto to widział, owca w domu. Może jeszcze ma dostęp do komputera i gdzieś moderuje.
#owcacontent #domowonastawionaowca @bojowonastawionaowca
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
21 739,44 + 3,02 + 4,98 + 4,03 = 21 751,47
Start w parkrunie. Była chrapka na życiówkę - a dostałam bombę życia xD Po 1 kilometrze już poczułam, że będzie kosmos. Ojjj bolało. Ostatecznie wbiegłam z czasem coś koło 00
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin



Zaloguj się aby komentować
Całe Najnowsze zajebane sapaniem o upałach, weźcie k⁎⁎wa dorośnijcie.
#jestspoczko


Zaloguj się aby komentować
Gotowe, może padać, myślę, że nawet bomba atomowa może spaść i będę bezpieczny
#winiuchowedkuje

Zaloguj się aby komentować
988 + 1 = 989
Tytuł: Rycerz Siedmiu Królestw
Autor: George R.R. Martin
Kategoria: fantasy, science fiction
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Format: książka papierowa
ISBN: 9788383357768
Liczba stron: 412
Ocena: 9/10
A CHCESZ W UCHO?
Ach jak ten Martin potrafi tworzyć postaci! Miałam do czynienia z trzema jego dziełami z świata Westeros. Saga była pisana bardzo szczegółowo, mocno się skupiała na przemyśleniach i emocjach bohaterow, bo jakby nie patrzeć to właśnie emocje były głównym kołem napędowym wydarzeń tej powieści. Ród smoka, był pisany w formie kroniki, co dawało odbiorcy dodatkowa zabawę w interpretacje wydarzeń, które były pisane przez kronikarzy na usługach różnych króli, a wiadomo jak to jest z kronikarzami;)
No i w końcu rycerz siedmiu królestw, który styl prowadzenia historii bardzo przypominał mi bajkę, a śmiem się nawet posunąć do tego, że czułam się trochę jakby pisał to nasz kochany Sapek xd Bardzo szybko pochlanelam ta książka, często czytałam ją aż do bólu oczu, tak wciągające są to opowiadania. Wielokrotnie zaśmiałam się nagłos, zwłaszcza czytając docinki między Dankiem, a Jajem. Chemia między tymi bohaterami jest niesamowita(swoją drogą serial bardzo dobrze to ujął). Sama zaczęłam mówić do swojego lubego "a chcesz w ucho?" jak mnie zdenerwuje xd
Można by rzec, że fabuła jest trochę nawina bo coby nie było wiemy, że głównemu bohaterowi nic się nie stanie, a przynajmniej do momentu aż zostanie lordem dowódcą - ale to właśnie jest jedną z głównych zalet tej książki, pewna forma bajkowości, gdzie główny bohater zawsze przetrwa największe trudny.
Bardzo podoba mi się to jak główny bohater sam o sobie w myślach mówi, że jest głupi. Jednak morałem tej "bajki" jest to, ze to nie głupota, a dobro nim kieruje co poniekąd jest pewnym rodzajem ułomności - bycie dobrym w świecie pełnym zła. Pozornie wzrost wyróżnia głównego bohatera na tyle, że gdzie się nie pojawi tam ktoś zwraca na niego uwagę, ale to nie chodzi o wzrot tylko o jego szlachetność, która jest na tyle dziwna i niespotykaną w świecie przedstawionym, że przykuwa uwagę niczym spotkanie białego Jelenia w lesie - piękny i majestatyczny widok, ale co z tego skoro to właśnie wyjątkowe umaszczenie jest zgubą zwierzęcia, które je posiada, gdyż ciężko mi się wtopić w otoczenie. To samo tyczy się Danka, jego dobre i czyste podejście do życia niepozwala mu się wtopić w otoczenie, przez co ciągle wpada kłopoty, o które nigdy sam nie prosi.
Podsumowując bardzo polecam, podejrzewam że kiedyś jeszcze wrócę do tej książki ponieważ tak dobrze mi się ja czytało, dzięki czemu dała mi ona bardzo dużo relaksu i eskapizmu, którego w ostatnim czasie mi brakowało.
#bookmeter #ksiazki

Zaloguj się aby komentować
No to ten, ma być ciepła noc więc zabrałem chlodziarkę z piwem, kielbaski na ognisko i jeszcze jakieś dodatkowe jedzonko. Zostaję do niedzieli
#winiuchowedkuje #wedkarstwo

Zaloguj się aby komentować
-Puk, puk!
-Kto tam?
-Napewno nie @splash545
Ponieważ Pajonk jest aktualnie zajęty, oddelegował mnie, bym wrzuciła dzisiejsze #naczteryrymy
Dodam , że wg @pingWIN, pokój nigdy nie był opcją xD dziś rymy takie:
Temat: Czy pingwin ma kolana
Rymy: pingwina - gadzina - organa - kolana
Zapraszamy do zabawy xD
#naczteryrymy #zafirewallem #kawiarenkazafirewallem

Zaloguj się aby komentować
Miałem niesamowitego farta i udało mi się wygrać ostatnią edycję #narysunki.
W związku z tym że jako zwycięzca mam wybrać temat najbliższej pracy, moja rola ograniczy się tylko do obserwatora. Najbardziej obawiam się tego że jestem tutaj anonimowy i ten post zginie pośród wielu innych.
Cały tydzień chodziły mi tematy po głowie ale zauważyłem ostatnio wzmożoną aktywność na tagu #motoryzacja a dodatkowo zaczyna się sezon urlopowy.
A więc tematem przewodnim będą:
"Perypetie motoryzacyjne w trakcie podróży". Może być wizyta u mechanika, autostop, czy zbieranie grzybów przy drodze.
Technika dowolna: rysunek, farby, szkic, grafika wektorowa, CSS, co sobie za marzycie.
Data oddawania prac 3 lipiec 2026. Wygrywa praca z największą ilością piorunów.
Start!
Zaloguj się aby komentować
320 617 + 19 + 19 + 19 + 19 + 19 + 19 + 43 + 19 + 19 + 19 = 320 831
Jak zwykle dojazdy do pracy, raz kółeczko zrobiłem większe 😁
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin




Zamiast uprościć, policzyłem więcej. Zdobywasz osiągnięcie
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować