Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#heheszki #smiesznapieczarka #ojciec #grzyby

Zaloguj się aby komentować
310 223,43 - 4,15 - 0,66 - 1,73 - 2,02 = 310 214,87
Lotniska + tuptanie po Kopenhadze
#ksiezycowyspacer
---
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin





Zaloguj się aby komentować
Jedna z najgłupszych rzeczy wśród kierowców: jeśli miałeś stłuczkę to zostawiasz samochód tam gdzie stłuczka była i czekasz na policję.
Nie. Jeśli miałeś stłuczkę i #samochód jest na chodzie i nie ma ofiar wśród ludzi (zresztą na tym polega definicja stłuczki czyli kolizji) to zjeżdżasz z jezdni tak by nie blokować ruchu.
Przejeżdżałem dziś przez #Warszawa i dokładnie trzy razy z tego powodu stałem w korkach: bo ktoś komuś uszkodził zderzak na lewym pasie więc postanowiono zostawić samochody na lewym pasie i czekać na przyjazd policji.
Mam nadzieję że policja w takim wypadku wie co robić i pierwsze co robi po przyjeździe to wystawia mandat a potem pyta o co chodzi.
#motoryzacja

Zaloguj się aby komentować
21 484,62 + 5,65 = 21 490,27
Po lesie z Psem.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
21 375,56 + 4,60 = 21 380,16
Dzień 19
Dwa dni się obijałem, to dziś nadrabiam.
Jeszcze trzy tygodnie temu popukałbym się w czoło na taką przebieżkę.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
@festiwal_otwartego_parasola nie wiem czy to cokolwiek da. Wyślą pewnie wezwanie i bez odpowiedzi sad powinien to olać. Pytanie jak bardzo sędzia jest zesrany ale to baaardzo cienkie żeby sędzia coś tu kombinowal
Gdyby tak było że mu się przez to upiecze to każdy gangster wzywałby akurat tego na swoją obronę kto jest niedostepny
swoją drogą przy poziomie naszych sędziów to się może udać. W sensie wszyscy wiedzą że to nierealne i gra na zwłokę ale może sąd uzna, że faktycznie, to ma sens i poczekajmy.
Mam wrażenie jak czytam różne sprawozdania prasy z sal sądowych, że jakby kiedyś papuga stwierdził, że należy powołać biegłego żeby sprawdzić czy można zgasić słońce by ocenić czy do zbrodni mogło dojść w ciemnościach to sąd by się przychylił bo rypać zdrowy rozsądek - procedura i papierki król
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tegoroczne Warszawskie wianki - O.S.T.R.y dowiózł. Świetny kontakt z publicznością, przyjemnie się tego słuchało. Nawet dzieciaki bujały się w rytm bitów
Niestety tylko tyle - dzieciaki były już zmęczone. Może za rok uda się zostać dłużej
#koncert #muzyka


Ostry to dla mnie przykład tego, jak raper może się godnie starzeć. Widać po nim, że mentalnie wyrwał się z podwórka (jak większość jego słuchaczy) i bez spiny, na luzie daje koncerty, żeby sobie z tego żyć, a nam przypominać o latach młodzieńczych
Pamiętam jak na męskim graniu występował na małej scenie i sobie śmieszkował jakoś w stylu że może scena mała, ale on za to duży (bo sobie przytył). Piękny dystans do siebie i świata:)
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry wszystkim ♥️ Wielkimi krokami zbliża się nasze pierwsze #hejtoogniskowroclaw więc pora na szczegóły 🔥🔥🔥 Gdzie: Wrocław, Las Osobowicki https://maps.app.goo.gl/EySyAxB1uKPPVuin6 Kiedy: sobota 27 czerwca, 18:00 🔥🔥🔥 W planach mamy ognisko 🔥, grilla 🥩 oraz raczenie się trunkami alko 🍺 i bezalkoholowymi 🧃
Ze swojej strony zapewniam pieczywo, kiełbę, napoje oraz wszystko co potrzeba aby nie jeść z ziemi itepe xD Pewnie nawymyślam coś jeszcze, więc prowiantu nie braknie 😅 ale potrzebuję abyście wypełnili teraz ankietę, abym wiedziała na ile osób wstępnie mam się szykować
Dodatkowe informacje organizacyjne: W dniu ogniska dodam posta pod tagami: #hejtoogniskowroclaw #hejtopiwowroclaw #wroclaw w którym będziemy się nawzajem informować na temat spotkania i będę tam wrzucać bieżący status Nie przegapcie go, bo mogą się tam pojawić ważne informacje
W razie jakichś wątpliwości, dodatkowych potrzeb, piszcie PW, jestem dla was ♥️
Zapraszam wszystkich serdecznie i widzimy się za tydzień 👋😊

@Shivaa jeżeli nie zostanie odwołane (pogoda już chyba zamówiona?
Ah, i proszem pani, grafika do poprawy
Pewnie będę już przed 18:00 na miejscu.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jakiś czas temu pisałem, że moje młode udało się przestawić z piosenek dziecięcych na "normalne".
Ostatnio byłem na koncertach i chciał żebym mu trochę ponagrywał i potem pokazał.
Najbardziej wpadł mu w ucho i zaczął podśpiewywać kawałek z tekstem:
"Fuck that shit, let's start a riot"
No pasuje do pięciolatka, nie powiem xD
#rodzicielstwo
Zaloguj się aby komentować
"Kiedyś to były auta, teraz już takich nie robio. Teraz to siem tylko psujom"
Zawsze mnie bawi ten tekst. Wszystko się psuje, nie ważne czy stare czy nowe. Na przykład dzisiaj ten gagatek ze zdjęcia przywitał mnie awarią modułu klimatyzacji więc nie mam w ogóle nawiewów w kabinie xD
Może różnica jest taka, że w starszych autach moduły był oddzielnie więc nawet jak dupnęło A to pozostałe B i C działają niezależnie. Teraz z jakąś centralną jednostką to pewnie razem ze śmiercią nawiewów umarłoby sterowanie szyb i ekran dotykowy xD
No i sprawa jest taka, że teraz to muszę wyciągnąć moduł, rozłożyć i polutować płytkę aby naprawić zimne luty. A w nowym musiałbym wymieniać jakiś komputer i programować go od nowa.
#motoryzacja #samochody #pokazauto

@sadamasin no nie do końca. To Volvo jest dziś z nami bo było zrobione w nim wszystko z zapasem materiałowym. Zobacz ile jest np. Toyot z 1990r. a ile Fordów albo np. Pierwszych Hyundai. Tego ni ma.
Volvo, starsze corrole, pasaty 1.9 są. Bo projektując zrobili zapas materiałowy dla wiekszosci elementów.
Obecnie wątpie że dzisiejsze auta dożyją prawie 40 lat jak to Volvo, przy 300-400tys 98%aut skończy albo przegnita albo ekonomicznie nienaprawialna. Mechaniczną pompę naprawisz zawsze, wtryskiwacz pizoelektryczny tylko do momentu jak np. DENSO lub Bosch produkują zestawy naprawcze. Dużej części aut z lat 2000-2005 nie ma na drogach właśnie dlatego.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
319 900 + 2 + 6 + 7 + 2 + 8 + 9 + 62 = 319 996
Wczoraj nie było kręcenia, bo zawiodły 4 litery. Nie ma tutaj na myśli d⁎⁎y, lecz jej synonim, tzn. czas.
Dzisiaj miałem okazję wybrać się rowerem do centrum miasta, w godzinach popołudniowego szczytu i z moich obserwacji wynika, że jeśli ktoś:
nie ma 4 dzieci,
nie ma 20 km do pracy,
nie wozi codziennie pralki lub lodówki,
a ma jakąkolwiek alternatywę w postaci sprawności fizycznej, zbiorkomu, czy nawet roweru miejskiego,
to w najładniejszym wariancie aspiruje do miana masochisty wybierając auto.
Chyba by mnie pojebało, gdybym miał gnić codziennie w takich korkach.
Pod wieczór wybrałem się na pętelkę, rozruszać nieco zastygnięte nogi. Olbrzymia liczba latającego robactwa, zagubiona meszka przypomniała mi czemu w ubiegłym roku jeździłem z kroplami do oczu.
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
21 599,89 + 4,21 = 21 604,10
Dzień 21
Minusy: spocony jak szczur
Też minusy: brak turbobanana
Edit: nie ma trasy, bo stalkujo
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
21 584,44 + 10,61 = 21 595,05
Kurde, chyba się jednak wkręciłem wto bieganie
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować