Taka fotkę dziś strzeliłem kumplowi (tzn jego bejcy)
Ps. Tak ma zimówki.
#bmw #fotografia #zima

Taka fotkę dziś strzeliłem kumplowi (tzn jego bejcy)
Ps. Tak ma zimówki.
#bmw #fotografia #zima

Zaloguj się aby komentować
Czy uda mi się kupić w jakiejś dużej sieci w miarę rozsądny gotowy karmnik? Mam spory balkon i bym sobie zamontował póki jest zimno. Jak tak to gdzie? I poproszę o jakieś tipy jak karmić.
#ptaki #zima #zwierzeta

@Zielczan zobacz sobie karmniki samozasypowe. Są bardziej bezobsługowe niż 'domki' bo nie trzeba ich tak często napełniać, a co więcej ptaki mniej je brudzą co jest plusem i dla Ciebie, i dla ptaków.
Wiem, że chcesz kupić, ale to są na tyle proste konstrukcje, że jak byś chciał, to na luzie w 10 min zrobisz funkcjonalny karmnik z butelki własnoręcznie.
Zaloguj się aby komentować
To, że dobre, niezużyte opony to podstawa bezpiecznej jazdy to wiedza powszechna.
Pewnie wielu z Was słyszało o tym jak to nie za⁎⁎⁎⁎ste są napędy Quattro w #audi
Mniej z Was zdaje sobie zapewne sprawę, że najsłabszym elementem samochodu jest łącznik fotela kierowcy z kierownicą.
Tutaj mamy kompilację:
Audi quattro ✔️
Zużyte letnie opony zimą ✔️
Domyślam się, że kierowca też nie należy do tych bystrych.
#motoryzacja #zima #ludzietodebile


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
348 575,86 - 9,16 = 348 566,7
Chodzenie i saneczkarstwo 🛷😁
#gory #gorysowie #zima
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#ksiezycowyspacer

Zaloguj się aby komentować
Czy piaskarki i odśnieżarki, wjeżdżające do centrów miast, spełniają normy ekologicznej strefy? Nie wiem, pytam. Ale było by śmiesznie gdyby nie.
#zima #ekologia
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pijcie ze mną miód!
Dziś oficjalnie podpisana umowa z urzędem miejskim na pielęgnacje wiejskiego lodowiska
Łyżka dziegciu:
UM zatrudnił pijaczka emeryta do pomocy.
Usłyszałem dziś:
- młody jesteś, nie znasz się
- ja tutaj 10 lat już pracuje - lodowisko 3 lata
- 1 cm wody starczy, by utrzymać łyżwiarza
- im więcej wody tym gorzej dla zamarzania
- nie zalewaj teraz bo lód ma +4C
- w Polsce jest inny klimat ( czytaj niedźwiedzie polarne chodzą po ulicach )
- o 22 się nie zalewa tylko o 6 rano. Wtedy lód o 9 jest gotowy do jazdy
Ale #stoicyzm mocno wiec
Cieszę się jak dziecko! Teraz liczę na jakieś 2-3 tygodnie mrozu w tym sezonie i może coś się pośmiga! Postaram się załatwić jakieś akcesoria dla dzieci itp itd
#lodowisko #hokej #sport #zima
Ps tak, 1/3 lodowiska nie może zamarznąć bo zbudowali je na rurze ciepłowniczej xD

Zaloguj się aby komentować
Au śnieg pada
#zima
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Uwaga, dziś ślisko!
Zbierałem z dziewuszką z ulicy jakiegoś dziadka 75-letniego, który się poślizgnął. Fajna dziewuszka.
Karetka przyjechała nawet nie na bombach.
#pogoda #zima #zimowypierdalaj #uwagaslisko
Zaloguj się aby komentować
155 167 + 26 =155 193
Pierwsze kręcenie 2025 zaliczone. Drogi puste, nieco spacerowiczów i biegaczy. Rowerowców nie uświadczyłem, aczkolwiek ślady byli
#rowerowyrownik #mtb #rower #zima

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Z cyklu rzeczy na jutubach różne. Niemal 300k wyświetleń w 1 dzień to całkiem jak na austriackie warunki sporo. A czego? Otóż w święta spadło po północnej stronie Alp wciul śniegu. Jak to w #Austria, natychmiast zabrano się za odpłużanie, a działa to tu wyjątkowo sprawnie. No i chłop to nagrał. 40 minut jazdy pługiem Przyznam się, że też wpadłem w to po uszy #zima #alpy #austrianacodzien https://www.youtube.com/watch?v=-uc90OXKJE8
Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #zima
Podobna zima się zaczęła?
Nic ostatnio nie publikuję, ponieważ od stycznie, kiedy zarejestrowałem konto, codziennie do września Was raczylem swoimi pracami i skończyly się moje pokłady ciekawych fotografii.
W lodówce czeka na wywołanie już 11 negatywów czarno-białych, ale nie wiem kiedy się do tego zabiorę.

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Chyba zima xD niby w górach mieszkam a im dalej od gór tym bardziej zima xD
#zima #snieg #gownowpis

Zaloguj się aby komentować