@bojowonastawionaowca kim ten człowiek jest że Brady wygrał połowę turniejów, pobił rekord zwycięstw po sobie, a ten i tak go o punkt zrobił... Nie wiem czy mocniej go szanuje, czy nie trawie jako zawodnika, ale fakt że systematyczność i determinacje ma niewyobrazalną
Wczoraj miałam okazje spróbować na rowerze tego o to izotonika z Treca. Smak Jabłko mięta. Petarda, chyba najlepszy smak izotonika z prochu jaki miałam okazję pić. Smakuje jak tymbark, polecanko.
@Trypsyna Dla mnie wszystkie te izotoniki smakują jak płyn do naczyń. Właśnie kupiłem i rozpijam 1,5kg limonkowego ale skoro polecasz to wrzucę sobie ten gdzieś w zakładkę.
@onpanopticon Gdy człowiek zaczyna trenować długie dystanse, percepcja ilości kroków baaardzo się zmienia Dla mnie w tej chwili "dużo" to wartości powyżej 40/50 k. Mój aktualny rekord to chyba około 64k kroków. Wpadło podczas dnia gdy biegłam maraton w Krakowie, a wieczorem jeszcze spory spacer wleciał
@vredo W sumie prawda, jak nad ranem walnęłam bieg 25 km to już miałam spokojnie ponad 25 000 kroków
W czerwcu 2026 podejście vol 2 pod dystans 100 km na imprezie Gdynia Ultra Way Summer Race. Dystans: Gdyńska setka stulecia 100 km+ (w tym +/- 3819 m przewyższeń). W 2026 roku Gdynia świętuje swoje 100 urodziny - stąd nazwa dystansu
A na początku grudnia wystartuje pierwszy raz na imprezie GUR (Garmin Ultra Race) w Gdańsku, na dystansie 53 km (+/- 1200 m przewyższeń)
No i dla przypomnienia, w styczniu pomiędzy tymi dwoma wariatami wleci przedsmak setki, czyli start w Zimowej edycji Gdynia Ultra Way, na dystansie Nocnego Jelenia 76 km+ (+/- 3120 m przewyższeń). Po tym starcie będę już wiedziała czego mogę potrzebować na setunię czerwcową.
Po maratonie w październiku, zacznie się mocna zabawa trailowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawa sytuacja podczas dzisiejszego meczu w koszykarskim euro. Pan Kapitan wygrał nie tylko mecz i moje serce, ale chyba jeszcze jakiś zakład. https://x.com/DZet24/status/1964647413282697564
*Challengery 125 to pomost pomiędzy skromniejszymi turniejami rangi ITF a pełnoprawnymi turniejami WTA rangi 250 które mają na tyle bogatych sponsorów by zebrać te 250.000 dolców na nagrody.
*Montreux to malowniczo położone miasto i gmina uzdrowiskowa w zachodniej Szwajcarii nad jeziorem Genewskim, przy granicy z Francją. Liczy ok 25k mieszkańców.
Moja ulubona polska zawodniczka. Super sie oglada jej mecze, bardzo inteligentny tenis (ale w sumie z jej warunkami to trzeba grac madrze - i Ona to robi!)