Pierwszy sezon "Diuna. Proroctwo" - Podobał Wam się czy niekoniecznie?
#diuna #diunaproroctwo #seriale #max

Pierwszy sezon "Diuna. Proroctwo" - Podobał Wam się czy niekoniecznie?
#diuna #diunaproroctwo #seriale #max

Serial był ok, ale dopiero od drugiej połowy pierwszego sezonu - fabuła rozkręciła się, postacie były wyraźniejsze, motywacje i sposób działania bohaterów rodem "Gra o Tron". Wrażenia pogarszała większa ilość niemrawych postaci, rozwleczone tempo pierwszych odcinków co rzutowało na sens fabuły czy przedstawienie postaci.
Więcej w bezspoilerowej opinii:
https://serialomaniak.com/diuna-proroctwo-sezon-1-opinia-bezspoilerowa/
Zaloguj się aby komentować

Czeski mini serial komediowy s-f z 2017 roku pokazujący perypetie czeskiej załogi próbującej dostać się Księżyc jako pierwsi Słowianie. Satyra na czeskie kompleksy i ich postrzeganie sąsiadów. Odcinek o Polakach jak i odcinek o Słowackiej kapsule Posol wyborny;) Polecam, Magdalena R....
Oglądaliście 3. sezon "A gdyby...?"? Jak wrażenia po finale serialu MCU?
#seriale #whatif #agdyby #disneyplus #marvel #mcu

Dobrze bawiłem się na tym sezonie. Podobały mi się pomysły twórców na poszczególne odcinki m.in. ich zróżnicowany ton, udział postaci które nie dostały odpowiedniej ilości czasu po Endgame. Nawet podobał mi się odcinek z Howardem i Dercy, gdzie z absurdalnie głupiego pomysłu wyszła porywająca, samoświadoma komedia. Ale długość odcinków niejednokrotnie wyszła bokiem np. nielogiczne rozwiązania, postacie nagle traciły swoje motywacje.
Zapraszam do przeczytania mojej bezspoilerowej opinii:
https://serialomaniak.com/a-gdyby-trzeci-sezon-opinia-bezspoilerowa/
Zaloguj się aby komentować
Oglądam Squid Game 2 na netflix, spoko jest tylko serio, co poza faktem bycia transwestytą i wyolbrzymianiu jego 'problemów' (że aż musi grać w śmiertelną grę) wnosi postać j.w. do treści? Jestem na e05 i póki co nic. Za jakim c⁎⁎⁎em to jest? Niech se jest jak każda inna postać ale nieee, muszą ciągle pi⁎⁎⁎⁎lić o jego operacjach.
Czemu nie mówi się o innych, że np mają cipy i pindole albo naturalne/sztuczne cycki?
#netflix #lgbt #filmy #seriale
Zaloguj się aby komentować
Czy ktokolwiek ma jakiekolwiek złudzenia, że Martin skończy sagę A Song of Ice and Fire?
Zachęcony hypem ówcześnie popularnej nowej produkcji HBO, wsiąknąłem wszystkie dostępne części od 1-5. Rzekomo całość jest obliczona na 7 tomów, ale od wydania ostatniego minęło już 10+ lat. Fanbase uniwersum twierdzi, że zero szans na finalizację sagi, zanim Martin się przekręci, ale typowani są albo Sanderson, albo Abercrombie do dokończenia dzieła.
Oglądałem serial tylko jakoś do 4 sezonu, gdy się okazało, że to alternatywna wersja wydarzeń z książki.
@asongoficeandfire #asoiaf #piesnloduiognia #ksiazki #abercrombie #martin #sanderson #fantasy #seriale #tv #hbo #georgemartin #georgerrmartin
Według mnie nie skończy. Po rozczarowującym finale 8 oczekiwane jest, że książka rozwiąże zakończenie w znacznie lepszy sposób. I myślę, że to go przerosło. O ile serial przyniósł większą rozpoznawalność cyklowi tak jednocześnie walnie się przyczynił do powstania opóźnień. Zresztą GRRM nie ma wprawy w pisaniu takich kobył, jego konikiem są scenariusze do seriali i nowelki.
Zaloguj się aby komentować
Przyjechałem sobie we wtorek rano do rodziców,
a że miałem pracę zdalną to odpaliłem w salonie ranczo -od początku. I tak siedziałem i pracowałem.
I tak jak to ranczo zostawiłem tak leciało po kolei, przez resztę świąt xD tylko raz ktoś włączył jakieś kolędy, a tak to ciągle włączali kolejne odcinki
#ranczo #seriale i w sumie #chwalesie

Zaloguj się aby komentować
ale bym temu tanosowi prz⁎⁎⁎⁎⁎⁎olił. (╯°□°)╯︵ ┻━┻ #squidgame #seriale
Zaloguj się aby komentować
#squidgame sezon 2. Opinie? Według mnie, pierwszy sezon był świetny, każdy mógł zginąć, nie wiedzieliśmy co się stanie w kolejnym odcinku. No i przyszedł drugi sezon, transwestyta i polityka, jak na Niggaflix przystało. Wiemy, że transwestyta nie zostanie zabity, czyli czar pierwszego sezonu prysnął; transwestyta musi przetrwać i musi być dobrym człowiekiem, bo manipulacja motzno, jak na Niggaflix przystało. W mojej opinii był to słaby sezon, dużo przewijałem, bo nie byłem zainteresowany co się stanie dalej. Spodziewałem się czegoś lepszego, ale to nadal tylko Niggaflix.
#seriale
Zaloguj się aby komentować
I jak tam po 2. sezonie "Squid Game"? Podobał się? Lepszy od pierwszego?
#seriale #netflix #squidgame

„Squid Game” po drugim sezonie znajduje się na rozdrożu – pomimo dość dobrego 2. sezonu, jeżeli twórcy produkcji będą podążać przetartymi już wcześniej schematami mogą w znacznym stopniu zaszkodzić odbiorowi całej produkcji, która dla widzów stanie się po prostu nudna. To czego potrzebuje koreański przebój, to powiew świeżości – coś czym Hwang Dong-hyuk mógłby nas jeszcze zaskoczyć. Tylko czy w przypadku „Squid Game” można czymś jeszcze widza zaskoczyć? Jest dobrze, emocjonująco, ale mogłoby być lepiej
Więcej w bezspoilerowej opinii, zapraszam
https://serialomaniak.com/squid-game-sezon-2-recenzja-bezspoilerowa/
Zaloguj się aby komentować
Kevin sam w domu nadal bawi, ale wolę odcinek wigilijny 13. posterunku
https://youtu.be/IuyYl6tEbak?si=HX-xd0ULozCcxNOz
#seriale #13posterunek #swieta
Zaloguj się aby komentować
Oglądacie 'Dzień Szakala"? Jak wrażenia? Serial jest dostępny na polskim SkyShowtime, ale z kilkutygodniowym opóźnieniem.
#dzieńszakala #seriale #skyshowtime

Ciekawostka - będzie drugi sezon https://serialomaniak.com/dzien-szakala-z-drugim-sezonem/ Może info zachęci kogoś do oglądania, bo zauważyłem, że dla części widzów jest to wyznacznik (ile moich znajomych olewa dobre seriale czytając, że to tylko jeden sezon lub zostały skasowane/anulowane)
Zaloguj się aby komentować
Dobra komentujcie: jaki serial ostatnio obejrzeliście?
Ja właśnie skończyłem 3 sezon "Pod kopułą" no i ogólnie lipa... Pierwszy sezon całkiem całkiem ale reszta to już na siłę kręcona.
#seriale
Zaloguj się aby komentować
#seriale
Obejrzałbym sobie farmę clarksona sezon 3, ale nigdzie nie ma. Macie namiar na ten serial?
Zaloguj się aby komentować
Jestem na drugim odcinku Watchmen i jakoś mi to nie podchodzi. Dalsze odcinki są lepsze?
#seriale #watchmen

@kopytakonia strasznie mnie Diuna zawiodła
Odarto BenenGeserit z całego mistycyzmu, zabroni im ich największą broń - dyscyplinę, plan i konsekwencje. Przewroty pałacowe są płytkie i żenujące, nie ma absolutnie żadnej gry politycznej pomiędzy stronami, a Laghnar gra wypisz-wymaluj postać z "Wychowane przez wilki".
Słabizna i niszczenie jednak pewnej diunowej legendy.
Zaloguj się aby komentować
In the eyes of a Ranger ,
the unsuspecting stranger
had better know the truth of wrong from right.
'Cause the eyes of a Ranger are upon you.
Any wrong you do, he's gonna see.
When you're in Texas, look behind you,
'cause that's where the Ranger's gonna be.
#nostalgia #seriale
Taki temat muzyczny, który trudno zapomnieć. Nie wiem czemu mi dzisiaj latał po głowie, ale dzielę się robalem, jak zarazą. xD
Zaloguj się aby komentować
Sukcesja 8/10, fajne, ale nie przyłączam się do opinii, że to jakiś fenomen, w sumie to sporo się nudziłem
#seriale #sukcesja

Zaloguj się aby komentować
Dziś premiera "Lady Love", nowego polskiego serialu na MAX. Oglądaliście pierwsze dwa odcinki? Jak wrażenia?
#seriale #hbo #max #ladylove #polskieseriale

Podobało mi się
Zapraszam do szczegółowej, bezspoilerowej opinii dwóch pierwszych odcinków:
https://serialomaniak.com/lady-love-odcinki-1-2-opinia-bezspoilerowa/
Zaloguj się aby komentować
Secret Level na Amazonie pierwszy odcinek z D&D świetny. Szkoda, że taki krótki.
#seriale #primevideo

Zaloguj się aby komentować