Zaloguj się aby komentować
Wali mi się w robocie. Szef narcyz-egocentryk reaguje ironicznym śmiechem jak mu coś zarzucam, że jest źle. Klienci chcą rzucać wypowiedzenia albo się rozliczać z efektów. On jak się dzieje źle, chowa głowę w piasek i mówi, że on ma ludzi od robienai tych rzeczy, bo on jest szefem xd Ostatnio klient mu na spotkaniu wytknął wprost, że ma problem z delegowaniem zadań + ma wątpliwości co do pracy niektórych osób w zespole, ale "ten gość ma parcie" i powiedział, że jest tutaj dalej ze względu na mnie. Szef ironiczny uśmieszek i takie ciche "pff". No k⁎⁎wa nie wytrzymam z tym bananowym dzieckiem xD A tak mi się żalił jak przychodziłem, że mu się firma wali. Zarobiłem na nią 100 % tego co mieli na początek, ale ni c⁎⁎j tego nie docenił.
Pod koniec miesiąca się ważą moje losy, bo jak dostanę zielone światło, zmieniam pracę. Jak nie, to jestme w czarnej d⁎⁎ie, bo zostaję wypalony, bez chęci, motywacji i z toksycznym środowiskiem na tonącej łajbie. Nie mam siły dalej pchać sprzedaży + obsługi klienta, gdzie zespół nie raportuje, nie komunikuje się i nie pomaga w utrzymaniu klienta (umowy abonamentowe). Rynek pracy taki, że plakać się chce, 0 ofert w tym momencie, na które mógłbym aplikować.
Ja już total wypaleniec. Stres chroniczny, brak ochoty na rozmowę z ludźmi, brak motywacji do pracy. Ostatni kwartał zrobiłem super wynik, to ten dzban nawet na czas faktur nie wystawił, a w połowie miesiąca w niektorych przypadkach nie zaczelismy pracy u nowych klientow xD I potem ja mam się z tego spowiadać. Bo mamy burdel organizacyjny.
#pracbaza #praca #zycie
Zaloguj się aby komentować
Tydzien l4 po dwutygodniowym urlopie: hit czy kit? #pracbaza
Zaloguj się aby komentować
Mialem miec jutro jakies uber wazne spotkanie spotkanie w #pracbaza , ale na szczescie bedzie dopiero 20.01,wiec w tym tygodniu siedze jak nalesnik pod pierzyna
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj pierwszy dzień #pracbaza po 20 dniach urlopu. Nawet papryka się że mną zgadza.
#heheszki


Zaloguj się aby komentować
Piękny dzień dziś
Wstaję sobie i coś mnie tknęło żeby założyć termiczna odzież. Ale tylko górę bo ekhem -13° nie spowoduje że założę kalesony.
I to był bardzo dobry wybór.
Wjeżdżam do pracy a tu awaria pieca i przez cały weekend nie trzymało temperatury, więc obecnie jest 11°.
Także grzejniki elektryczne rozdane, kto może to się klima grzeje. No i ciepłe napoje szybciej pójdą.
Czekam na serwis który będzie za godzinę, bo reset pieca nic nie pomógł.
#zima #pracbaza
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj jest dosyć ciepło, termometr pokazuje -4,1 stopnia. Ścieżki zasypane, drogi nieodśnieżone, jazda do #pracbaza wolna, ale płynna.
Zero gleb


Zaloguj się aby komentować
Białe gówno w natarciu kurła.
Pocieszeniem tego wszystkiego są godziny nadliczbowe i jeszcze świąteczne do tego xDDD
https://youtu.be/5X0kK-iMp28?si=wF0haAx1xMKb4C59
#gownowpis #zainteresowania #kolej #pkp #pracbaza
Zaloguj się aby komentować
Niedzielanoc!
Doroboty czas!
Doo-rooo booty czas!
https://youtube.com/watch?v=AExv2dp2MKI
Kurde o dziwo mam dobry nastrój.
Może dlatego że jutro o tej porze będę się pakował,
a pojutrze o tej porze będę siedział przez kominkiem na wsi. Do końca tygodnia.
#gownowpis #praca #pracbaza #niedzielanoc #niezalesie #dobrychumor


Zaloguj się aby komentować
Czy macie jakies swojego ulubione( xd) towarzystwo ubezpieczeniowe? Ostatnio w #pracbaza byli zdziwieni dlaczego maja jakis niski wskaznik odnowien polis,przeciez sa tacy fajni xD
#ubezpieczenia #ankieta
Zaloguj się aby komentować
Ze statystyk Ameryka nie wygląda jakby miała gorzej z pracą niż Europa, myślicie, że to echo chamber i dramatyzują, że jest gorzej z pracą niż podczas kryzysu 20 lat temu?
Anegdotycznie firma testująca gry wywaliła paredziesiąt testerów manualnych w UK i każdy znalazł pracę w 2024 bez problemu w gamingu, w mojej rodzinie 20 letnia kuzynka i kuzyn pracują w żabce i jako elektryk, tylko na reddicie wieszczą zagładę ale jak się chce to powinno się coś znaleźć przynajmniej w kołchozie.
#praca #pracbaza #korposwiat
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak szef obieca koledze Anżejowi, że ogarnie większe hantle na siłkę to ogarnie i nie trzeba mu co roku przypominać. Wprawdze kolega Anżej od 5lat nie pracuje już z nami ale większe hantle są, pojawiły się już w tym roku. Szef dowiózł, jestem z niego dumny.
Wysłałem też zdjęcie koledze ale jego komentarz nie nadaje się do publicznego cytowania. Chyba nie jest dumny ¯\_(ツ)_/¯
#hejtokoksy #andrzejuniedenerwujsie i trochę #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj o 13 info, że płatny stand-by wpada do końca dnia, a jutro cały dzień płatnego postojowego. Szybka kalkulacja zostać na służbowym mieszkaniu, oglądać seriale i się obijać cały weekend czy wsiadać w auto i dojechać na +/- 22 do domu...
Wiadomix, że wsiadłem w auto, walnąłem trasę i chociaż sobotę całą spędzę z kobietą i córkami.
#czujedobrzeczlowiek #pracbaza
W niedzielę o 13 powtórka, tylko w kierunku na zachód.
#oswiadczeniezdupy
Zaloguj się aby komentować
Wpisy o zimie i jak to jest z zaspami przypomniały mi, jak jakieś 12 lub 13 lat temu spadły kolosalne ilości śniegu.
Pracowałem wtedy w innej firmie co była w małym miasteczku w kuj pom
Akurat mieliśmy projekt, nie pamiętam czy to był grudzień czy styczeń a może luty, śniegu było w cholere
Traf chciał ze do nas przyjechali angole bo mieliśmy projekt
Śnieg pojawił się w nocy a dzień wcześniej angole były odstawione do hotelu.
Wstałem rano, prysznic coś na ząb, patrzę z kawą przez okno.. K⁎⁎wa Syberia.
Wyszedłem do garażu, musiałem lopata ogarnąć śnieg bo nie chciało mi otworzyć drzwi i ruszam.
Miałem opla insignie na szerokich laczkach to jadę do firmy. Po drodze telefon, M. Byś wziął Anglików z hotelu bo się boją jechać.
Podjechałem, w miarę odśnieżone/ubite pisze sms kom dałn aj łejt, wylazlem na fajkę bo jeszcze paliłem z 4/5 dziennie.
Idą. Jak jebane pingwiny w tych botkach.
Siadają w aucie ciepło milusio muzyka.
Jedziemy. Hotel był w lesie, skraj drogi od spychacza ściany po 2,5 metra śniegu.
Jadę se palę fajkę okno otwarte, jeden z nich też pali. Wbijam na międzymiastową, tam to samo. Ściany śniegu po 2 - 3 metry przed nami piaskarka. Jedziemy do zakładu, wyprzedzam piaskarke.
W aucie cisza i oczy 00
I słyszę głos
The fucking have Syberia here and business as usual.
And we fuckin struggle with 5cm of snow in Britain
#pracbaza #heheszki #zimowypierdalaj
cos w tym jest. do nas przyjechali kiedyś meksykanie- sam head of menagment, przyjechali zimą, zacząl sypac śnieg, to wyszli przed firmę i lepili bałwana podjarani, wszystko było cacy do momentu az mieli jechac do hotelu, ale rozjebali auto z wypozyczalni jeszcze na parkingu pod firmą. no i dramat koniec, co oni teraz poczną? drugie auto z wypożyczalni zamówione, podstawili superba 4x4 ale sombreros nie chcieli wsiadac za kółko, no to jedzie mój menago ich odstawic do hotelu a ja za nim moja ładzinką, zeby zabrać kierasa z hotelu na firme. w pewnym momencie na górce skodowe 4x4 nie dało rady bo sie wjebało w zaspe z nawianego na drogę sniegu. ładzia wyciągła skodzine z zaspy a potem torowała drogę w kolejnych. aż do hotelu, jeden sombrero to nawet sie do mnie przesiadł i jechał z bananem na ryju za każdym razem jak nivka rozbijała zaspy krzyczał z radością polacos locos... krejzi krejzi winter. Chyba im sie podobało, bo potem dostaliśmy projekty co miały być robione w US and Ej. No i c⁎⁎j z tego po podwyżki dostałem wtedy 100zł
@Michumi smichy hichy. Mi dziś 30 cm zawianegu śniegu z jednej strony szosy zawalilo i z drugiej auto jedzie. Ja przepuszczam. On przejechal a ja co? Koła boksują. Awaryjne i do tyłu i do przodu i do tyłu i do przodu....Koleś z naprzeciwka busem - wysiadł i pyta czy tam dalej przejedzie. Mówię że tak bo szczerze jakieś 100m tylko tego nawianego było i się wpierdzielilem.
A tutaj widzę 250cm śniegu po bokach i jazda. Szacunek na dzielni.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No to jeszcze pół godzinki i 2 tygodnie urlopu. Co prawda nie mojego ale szefa więc zgadnijcie kto będzie odpoczywał w robocie?
#pracbaza #chwalesie #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Janusz Filipiak powiedział kiedyś:
Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów
Za to mój szef za czasów mojej pracy w januszexie działał w myśl zasady:
Każde narzędzie da się zastąpić skończoną liczbą bezpłatnych nadgodzin pracowników.
#pracbaza #heheszki

Zaloguj się aby komentować
#oswiadczenie
Myślałem, że mam jeszcze bułkę, a okazuje się, że jednak już ją zjadłem (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#najgorzej #zalesie #pracbaza #smuteczek
Zaloguj się aby komentować